Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Manetki są rozkręcalne, to znaczy lewa i prawa strona są osobno. Jak kupisz obie strony, to po prostu zakładasz do siebie tylko lewą stronę. I nie pisz na Pan tu jest luźne forum
  2. Też teraz mam ten sam problem i nigdzie nie znalazłem jeszcze jaka powinna być, i kupiłeś wkoncu jak można nr OE prosic Szukaj 4D0953513M albo 4D0953513P. Różnica między nimi polega tylko na języku napisów na manetce. Na tej z końcówką M są napisy angielskie, zaś na tej z P są niemieckie.
  3. W vag comanderze, wchodzisz w sterownik silnika i tam masz immo on/off.
  4. Nie powinieneś urwać. Trzyma się na zatrzaskach
  5. Skieruj szkło maksymalnie w górę lub dół, następnie złap za nie i zdecydowanie pociągnij.
  6. No to najpierw sprawdź.
  7. marcin_franz odpowiedział(a) na kornel temat w Audi A4 B5
    Mocowanie jest identyczne.Będziesz musiał tylko schować wtyczkę z przewodami w ppdsufitkę
  8. Amasz w ogóle maty grzewcze w lusterkach?
  9. Sprawdź czy gdzieś się przewód nie załamał. Może w przelotce drzwi...
  10. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To postaraj się zrobić to co opisałem we wcześniejszym poście, tylko musisz ppdgiąć drugą blaszkę. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622
  11. Najlepiej jak od benzyny, ale czy od 1.6, 1.8, 2.4 ... turbo czy bez, to nie ma różnicy., bo to się zmienia w kodowaniu.
  12. Potrzebujesz kabel vag kkl
  13. Nie podejdzie ten licznik, ma inne wtyczki. Szukaj licznika który ma kreseczki na zegarku bez cyferek tak jak Twój.
  14. Może światła stopu generują jakieś zwarcie. Odłącz czujnik przy pedale, naciśnij hamulec i sprawdź czu to samo będzie.
  15. Witam ja mam zegar cyfrowy i właśnie takiego wsadu europejskoego benzyna poszukuje z full Fisem do licznika Angola VDO nr się Zaczyna 8d0 920...Posiadam taki wsad. Ale lepiej będzie gdyby przerobić ten wsad który masz obecnie w liczniku. Możesz mi go wysłać na maila. Odezwij się na pw.
  16. To nie jaeger, bo rocznik auta to 95. Pewnie padły zegary. Z tego rocznika są dosyć tanie, więc może kup, i sprawdź czy zadziała.
  17. Przed chwilą patrzyłem i nic takiego nie ma. Może w przedlifcie...
  18. Najlepiej wtedy przerobić ten soft co bedzie w angliku na europe.
  19. To znaczy tak, zmiana kodowania wystarczy jeśli nie będziesz zmieniał tarcz na km/h i wtedy będzie pokazywało przebieg i spalanie w km. Jeśli zmienisz tarczę, to trzeba będzie zmienić również oprogramowanie w liczniki bo w w europejczyku 100 km/h jest na godzinie 12, a w angliku nieco niżej i prędkość byłaby zakłamywana.
  20. Winna może być pompla centralnego zamka
  21. Faktycznie, jeśli władowałeś w regenerację fisa to trochę szkoda. Jakbyś szukał silniczka to odezwij się na PW.
  22. Prawdopodobnie masz jaegera, bo tak to by pykło
  23. Nie napisałeś jak szybko chodzą
  24. A jak szybko pracuje na najwyższym biegu? Może mechanizm masz "zatarty" i w mrozy się to nasiliło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.