Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Tempomat - jaka manetka do B5 FL 1999r 2000r
Manetki są rozkręcalne, to znaczy lewa i prawa strona są osobno. Jak kupisz obie strony, to po prostu zakładasz do siebie tylko lewą stronę. I nie pisz na Pan tu jest luźne forum
-
Tempomat - jaka manetka do B5 FL 1999r 2000r
Też teraz mam ten sam problem i nigdzie nie znalazłem jeszcze jaka powinna być, i kupiłeś wkoncu jak można nr OE prosic Szukaj 4D0953513M albo 4D0953513P. Różnica między nimi polega tylko na języku napisów na manetce. Na tej z końcówką M są napisy angielskie, zaś na tej z P są niemieckie.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
W vag comanderze, wchodzisz w sterownik silnika i tam masz immo on/off.
-
Problem z podgrzewaniem
Nie powinieneś urwać. Trzyma się na zatrzaskach
-
Problem z podgrzewaniem
Skieruj szkło maksymalnie w górę lub dół, następnie złap za nie i zdecydowanie pociągnij.
-
Problem z podgrzewaniem
No to najpierw sprawdź.
-
Lusterko wsteczne
Mocowanie jest identyczne.Będziesz musiał tylko schować wtyczkę z przewodami w ppdsufitkę
-
Problem z podgrzewaniem
Amasz w ogóle maty grzewcze w lusterkach?
-
lampka ostrzegawcza
Sprawdź czy gdzieś się przewód nie załamał. Może w przelotce drzwi...
-
Centralny nie zamyka bagażnika
To postaraj się zrobić to co opisałem we wcześniejszym poście, tylko musisz ppdgiąć drugą blaszkę. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622
-
zegary dylemat.... nie działająca prędkośc i obroty....
Najlepiej jak od benzyny, ale czy od 1.6, 1.8, 2.4 ... turbo czy bez, to nie ma różnicy., bo to się zmienia w kodowaniu.
-
Brak kluczyka. Wymiana stacyjki i immo
Potrzebujesz kabel vag kkl
-
zegary dylemat.... nie działająca prędkośc i obroty....
Nie podejdzie ten licznik, ma inne wtyczki. Szukaj licznika który ma kreseczki na zegarku bez cyferek tak jak Twój.
-
Spadki napięcia pomocy!
Może światła stopu generują jakieś zwarcie. Odłącz czujnik przy pedale, naciśnij hamulec i sprawdź czu to samo będzie.
-
Potrzebny wsad licznika
Witam ja mam zegar cyfrowy i właśnie takiego wsadu europejskoego benzyna poszukuje z full Fisem do licznika Angola VDO nr się Zaczyna 8d0 920...Posiadam taki wsad. Ale lepiej będzie gdyby przerobić ten wsad który masz obecnie w liczniku. Możesz mi go wysłać na maila. Odezwij się na pw.
-
Częściowo nie działają zegary
To nie jaeger, bo rocznik auta to 95. Pewnie padły zegary. Z tego rocznika są dosyć tanie, więc może kup, i sprawdź czy zadziała.
-
Złe wskazania VOLTOMIERZA, co z tym zrobić ?
Przed chwilą patrzyłem i nic takiego nie ma. Może w przedlifcie...
-
[Licznik] Zmiana wsadu w liczniku FIS ANGLIK AUDI A4 B5 FL
Najlepiej wtedy przerobić ten soft co bedzie w angliku na europe.
-
[Licznik] Zmiana wsadu w liczniku FIS ANGLIK AUDI A4 B5 FL
To znaczy tak, zmiana kodowania wystarczy jeśli nie będziesz zmieniał tarcz na km/h i wtedy będzie pokazywało przebieg i spalanie w km. Jeśli zmienisz tarczę, to trzeba będzie zmienić również oprogramowanie w liczniki bo w w europejczyku 100 km/h jest na godzinie 12, a w angliku nieco niżej i prędkość byłaby zakłamywana.
-
Złe wskazania VOLTOMIERZA, co z tym zrobić ?
Raczej nie.
-
Cały czas świecął się kierunkowskazy tylne.
Winna może być pompla centralnego zamka
-
Złe wskazania VOLTOMIERZA, co z tym zrobić ?
Faktycznie, jeśli władowałeś w regenerację fisa to trochę szkoda. Jakbyś szukał silniczka to odezwij się na PW.
-
Fail na liczniku przy próbie zgrania EEPROM
Prawdopodobnie masz jaegera, bo tak to by pykło
-
Problem z wycieraczkami
Nie napisałeś jak szybko chodzą
-
Problem z wycieraczkami
A jak szybko pracuje na najwyższym biegu? Może mechanizm masz "zatarty" i w mrozy się to nasiliło