Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Złe wskazania VOLTOMIERZA, co z tym zrobić ?
To znaczey, ze te liczniki są wadliwe. Po pewnym czasie zaczynają szwankować. A test zegarów w vagu przechodzi prawidłowo?
-
Odcinka zapłonu - TEXAlarm
Na bank nie.
-
Odcinka zapłonu - TEXAlarm
Za licznikiem, za radiem albo gdzieś pod maską...możliwości jest wiele. Musisz szukać
-
Złe wskazania VOLTOMIERZA, co z tym zrobić ?
A jaki masz licznik vdo, czy jaeger?
-
Odcinka zapłonu - TEXAlarm
Znajdź centralkę tego posprawdzaj gdzie idą od niej przewody połącz odpowiednie a centralke wywal.
-
Symphony II RDS na FIS' ie
Spróbuj podłączyć przez ena, data i clock.
-
Tempomat nie reaguje
Jak masz vaga to sam możesz to ogarnąć.
-
Tempomat nie reaguje
Opis zapożyczony z elektrody: " Sprawdzanie tempomatu Łączymy się ze sterownikiem silnika ENGINE Sprawdzamy błędy Wchodzimy w bloki i wybieramy blok nr 006 gdzie w trzeciej kolumnie sprawdzamy podłączenie tempomatu. Całkowicie wyłączony tempomat na max w prawo AUX kod 000000 Tempomat włączony klawisz przesuwny na pozycji środkowej EIN 000011 Klawisz przesuwny przesuwamy lekko w prawo 000010 Klawisz przesuwany na max w lewo AUFN 001011 Wciśnięty przycisk FIX 000111 Naciskamy pedał hamulca 010011 Masz kolego opis sprawdzenia , podjedź do majstra i pokaż mu co ma robić . Dodam że często sama manetka ulega uszkodzeniu lub jeśli dokładany tempomat to kostka potrafi się wypiąć przy kierownicy ."
-
naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!
Cena niezła. Nie będzie regulacji podświetlenia w prawym pokrętle licznika. Fis po przekodowaniu powinien dobrze pokazywać spalanie, a i prędkość nie powinna być przekłamywana.
-
naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!
Da radę, tylko będzie problem z podświetleniem, oraz nie będzie pokazywał otwartych poszczególnych drzwi. Będzie też trzeba go przeprogramować aby pokazywał odpowiednio stan paliwa. A dobra cena to ile jeśli można wiedzieć?
-
naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!
Jeśli masz trochę wiedzy o majsterkowaniu i kabel vag to sam dasz radę wymienić. Wystarczy tylko trochę chęci i odpowiedni licznik. Może na początek sprawdź czy na pewno masz jaegera. Biała obudowa z tyłu, ewentualnie wrzuć tutaj zdjęcie frontu.
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
Tak, chodzi o płytkę drukowaną. Jak rozbierzesz lampkę to zobaczysz
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Tylko zadzwoń i zapytaj się czy fis dobrze wyświetla, bo za te pieniądze powinien być w bdb stanie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W pierwszym poście masz poradnik "wymiana pół fis na pełny fis" w pdfie do pobrania z chomika. Tam jest wszystko opisane.
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Nie będzie również regulacji podświetlenia ponieważ w a6 nie ma potencjometra w liczniku, oraz nie będzie wyświetlał otwartych poszczególnych drzwi.
-
Rezerwa w A4 B5
Potrzebujesz licznik polift, manetkę z obsługą fisa i najlepiej szarą kostkę, ale bez niej też się da No i vag coma
-
Rezerwa w A4 B5
No i niestety pewnie w końcu musiały się zacząć. Czas szukać vdo
-
Rezerwa w A4 B5
A nie masz czasem kolego licznika jaegera? W nim się dzieją różne cuda
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Jeszcze tylko zapytam, którą masz wersję polskiego vaga?
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
A jak to zrobiłeś polskim vagiem? Tak samo przez kanał 50 itd?
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
A mam jeszcze pytanie. Podłączając licznik "na stole" nie mogę wejść w kanał 50, czy po wsadzeniu licznika do auta będzie dostępny ten kanał? I jeszcze odnośnie tego filmiku, bo w drugiej części jest o adaptacji w komputerze silnika, o co tam chodzi?
-
Pulsujace/mrugajace swiatła i podswietlenie
Może coś niestyka we włączniku świateł.
-
Przedni lewy reflektor żyje własnym życiem
Pająk to włącznik świateł i wycieraczek (manetki)
-
Podświetlenie licznika dziwny objaw.
A weź wymień ten bezpiecznik na nowy i zobacz czy pomoże.
-
Lampy Valeo na co zwrócić uwagę ?
Ważne abyś kupił europejskie, ewentualnie z możliwością zmiany eu/uk. Mocowania muszą być po 3 w każdej lampie. Dwa na górze i jeden na dole. Soczewki nie powinny być sciemniałe. W środku nie powinno być jakoś dużo kurzu/pyłu. 400 to wysoka cena, no chyba, że to będą igły. Ale dużo taniej też da się wyrwać. Do ceny dolicz sobie jakieś dobre żarówki np. osram, plus ustawienie lamp ~20 zł to już kwota dochodzi Ci do 500 zł.