Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jestem po kolejnych "testach". Próbowałem dopasować tarczę prędkości z jaegera i wygląda to tak jak na foto. Jak ktoś kupił anglika i nie ma dostępu do ori tarczy vdo eu to myślę, że będzie zadowolony z efektu. Otwór na wyświetlacz przebiegu jest trochę szerszy, ale maznąłem pod spodem ramkę wyświetlacza czarnym markerem i nie rzuca się to w ogóle w oczy. Tarczę trzeba odpowiednio przyciąć i zrobić 2 dziurki by weszły w nie bolczyki które są w obudowie vdo.
-
HID słabo świecą h7
Ja jeżdżę na osram night breaker czy jakoś tak i świecą bardzo ładnie. Oby Ci te hidy nie poniszczyły na nowo odbłyśników...
-
HID słabo świecą h7
Wsadź zwykłe dobre żarówki. Hidy są do du*y. Może odbłyśniki masz również wypalone.
-
Nie odpala po przełożeniu pompki centralnego
To musisz szukać przyczyny, bo może to co Ci sie stało może być tylko zbiegiem okoliczności z wymianą pompki.
-
Nie odpala po przełożeniu pompki centralnego
A mrugała Ci kontrolka immo jak nie mogłeś odpalić?
-
Zegary
Kolega ma przedlifta, więc raczej nie ma jaegera...
-
Problem z licznikiem [8D0920900M]
Chodzi o wymianę i zaprogramowanie procesora na płycie głównej. Koszt około 300 zł, a problemy i tak mogą wrócić.
-
Problem z licznikiem [8D0920900M]
Witaj, akurat wrzuciłeś moje zdjęcie Na pewno ten licznik ze zdjęcia nie jest taki sam jak Twój. Na zdjęciu jest licznik firmy VDO, a Ty masz zapewne firmy jaeger. Niestety liczniki tej firmy mają to do siebie, że dzieją się z nimi różne cuda. Aby mieć spokój musisz wymienić właśnie na vdo. Jak coś to pisz na PW a Ci opiszę coi jak.
-
Problem ze wskaznikiem paliwa i temperatury
Jaki posiadasz licznik? Jaeger czy vdo? Jeśli ten pierwszy to prawdopodobnie kończy się jego żywot. Sprawdź też pod komputerem jaką masz temperaturę silnika. Może wina błędnego wskazania temp. nie leży po stronie licznika.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
A poprawnie zakańcza się proces dopisywania? Może masz coś nie tak z jednym z kluczyków. Próbowałeś różnej kolejności kluczyków? Ja u siebie bez problemu koduję trzy kluczyki.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczuszka doszła, wszystko pięknie i ładnie. Polecam i na pewno skorzystam w przyszłości
-
Śnieżka przy temperaturze FIS
Śnieżka zapala się w przedziale +5 do -5 stopni. Oznacza ona możliwość wystąpienia gołoledzi
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę: Olej motul x-cess 8100 5w40 filtr paliwa filtr oleju komplet uszczelek pod pokrywę zaworów auto: a4 b5 1999 1.9 tdi 110 KM Wauzzz8dzya023282
-
Wskaźnik temp oleju i poziomu paliwa
Zrób test zegarów. Kupiłeś licznik VDO?
-
Kiedy pali się rezerwa
U mnie na cienkiej czerwonej
-
Problem z wymianą jeagera na VDO.
No też mi sie wydaje, że immo wyłączyłeś bo sam mi pisałeś, że naciskałeś immo off w comanderze. Co do błędów w liczniku to pierwszy oznacza chyba próbę odpalenia nie dopisanym kluczykiem, a drugi, że miałeś vaga w wersji demo.
-
immobilizer a emulator
Lepiej kup jakikolwiek licznik vdo, zakoduj do niego kluczyki i będzie śmigało. Jaki masz teraz licznik? Jeśli nie wiesz to zrób mu zdjęcie i wrzuć tutaj.
-
Nie działa spryskiwacz przedniej szyby
Tam nie ma pływaka tylko jest czujnik. Może wystarczy mu przeczyścić styki.
-
Wybór sterownika centralnego zamka.
Najlepiej kup ori pompkę z obsługą pilota, do tego używane scyzoryki, zakoduj wszystko i po sprawie.
-
czujnik biegu wstecznego
Jak oba są na dwa przewody to chyba bez różnicy jak podłączysz
-
Gdzie czujnik otwartych drzwi?
Ale nie zapala się po otwarciu obydwu drzwi?
-
Otwieranie bagażnika
Klapa nie jest otwierana pneumatycznie, tylko elwktrycznie. Rozbierz tapicerkę tylnej klapy i sprawdź czy po naciśnięciu przycisku do silownika dochodzi jakiś sygnał (napięcie). Jeśli tak to coś z siłownikiem. Jeśli nie to musisz sprawdzić przewody.
-
Alternatywa dla pompki centralnego
Raczej nie ma
-
swiatla dzienne led a4b5
Musisz szukać drugiej części tego przewodu, bo pewnie idzie on do jakiegoś sterownika.
-
radio fabryczne 1 din jakie wybrać
Jak chcesz podłączyć zmieniarkę to wybierz concert, bo chorus jej nie obsługuje.