Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Problem z wyświetlaczem od komputera
Nie wiem czy taniej nie będzie poszukać licznika, tym bardziej jeśli okaże się, że szwankujące podświetlenie to też wina licznika. Będzie mogł sobie zamontować polifta
-
dorobienie kluczyka POMOCY
Otwórz kluczyk tak jak do zmiany baterii i zobaczysz, a najlepiej zrób zdjecie i wstaw tutaj. Ja też mam jak z a6 c6
-
dorobienie kluczyka POMOCY
Ale tylko z wyglądu, czy w środku elektronika również jest z a6 c5?
-
Problem z wyświetlaczem od komputera
A czasem wyświetlacz czasem nie jest wyłączony? Krótkie naciśnięcie przycisku reset na manetce włącza/wyłącza wyświetlacz. Jeśli to nie pomoże to raczej licznik do wymiany. Co do podświetlenia, to może z tyłu wtyczki nie stykają w liczniku. Spróbuj nimi poruszać.
-
dorobienie kluczyka POMOCY
Jakie kuzyn ma auto? Ten kluczyk co posiada to jest oryginalny od a6 c5, czy tylko tak wygląda?
-
świecące się podświetlenia przycisków el. szyb po zamknięciu
Peqnie masz szyby podłączone do stałego plusa. Podłącz sobie szyby do plusa po zapłonie.
-
Licznik/Zegary z CAN do auta bez CAN
Ale chyba nie jest ważne w aucie z jakim immo siedział, tylko do auta z jakim immo trafia, więc jeśli się nie mylę to nie powinno być problemu.
-
Podgrzewane lusterka
A jak podasz plusa na białego grubaska, to tylna szyba robi się ciepła? Instalacja tylnej szyby i lusterek to nie to samo.
-
Podgrzewane lusterka
A biały grubasek jest od lusterek, czy tylnej szyby?
-
kierunkowskazy
Jeśli nie masz wprawy w lutowaniu drovnych elementów to kup cały włącznik świateł awaryjnych i będziesz miał problem z głowy.
-
Podgrzewane lusterka
Musialbyś pociągnąć przewody od włącznika podgrzewania tylnej szyby do lusterek.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W poradniku Soulmaster3m o wymianie pół fis na pełen, na stronie 37 jest wyjaśnione. Musisz się wpiąć w przewody idące "od dołu" do kostki, a te które idą "w górę" odcinasz, izolujesz i gdzieś chowasz.
-
Licznik/Zegary z CAN do auta bez CAN
Raczej można. Spróbuj przekodować, a jak coś to zawsze możesz powrócić do poprzednich ustawień.
-
Ogrzewanie tylnej szyby
A dochodzi napięcie do szyby?
-
Licznik/Zegary z CAN do auta bez CAN
Trzeba w kodowaniu pozmieniać, tylko teraz nie pamiętam w których kanałach. Gdzieś jest o tym na forum.
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Bo jak nie zadziała ten mikrostyk, to pompka "nie widzi" że drzwi się zamknęły i również nie zamyka bagażnika.
-
Zmiana Licznika na pełny FIS
Potrzebujesz najtańszy kabelek vag kkl i program vagcom i vag comander. Wsad z jaegera raczej nie podejdzie do vdo. Kablem zczytasz pin z nowego licznika i nim zakodujesz kluczyki.
-
BRAK KIERUNKÓW LEWA STRONA
Tak, musi być do audi.
-
BRAK KIERUNKÓW LEWA STRONA
Na 90% uszkodzony przekaźnik.
-
Dziwny przycisk - do czego służy?
Jeśli masz w samochodzie fabryczny alarm i chcesz na przykład zostawić w samochodzie psa, żonę, teściową oraz zamknąć samochód, to żeby nie włączył Ci się alarm naciskasz ten przycisk który dezaktywuje czujniki ruchu znajdujące się we wnętrzu samochodu.
-
A4 B5 licznik FIS ile ma PINów
Na pewno więcej. Jak dasz radę to sobie przelicz. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5523601815
-
Montaż ledow do jazdy dziennej
Musisz odkręcić półkę nad nogami kierowcy i tam jak zajrzysz to będziesz miał "śróbki". Jedna z nich jest plusem po stacyjce, teraz nie pamiętam która. Musisz sprawdzić miernikiem.
-
Brak prędkościomierza
Ja bym wsadził inny licznik na podmianke i sprawdził czy na nim działa.
-
zegary od anglika do europejczyka
Pewnie, że warto. Będzie Ci po prostu pokazywać w "innej skali" (angielskiej). Ale nie będzie zakłamywał. A jak masz kabel kkl to bedziesz mogł przełożyć tarcze ze swojego licznika oraz zmienić wsad na europejski i wszystko będzie działać jak w oryginale.
-
Założyłem nowe głośniki = nie działają elek. szyby ! POMOCY
Zdejmij boczek drzwi i przejrzyj przewody idące od przycisków sterowania szybami do wnetrza samochodu. Jak będzie przetarty to zaizoluj, a jak będzie się ledwo trzymał to lepiej zlutować.