Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Licznik czy to jest jaegger czy vdo?
1000% jaeger
-
A4 B5 FL przestał działać pilot
będzie dobry
-
Audi A4 B5 centralny zamek :/
Pewnie rozsypał się grafitowy wirnik w pompce.
-
A4 B5 FL przestał działać pilot
Sprawdź vagiem czy pompka widzi pilot. Może się rozkodował po wymianie baterii
-
A4 B5 FL przestał działać pilot
Ten pilot to ori audi, czy jakiś dokladany centralny? Pokaż foto. Masz drugi pilot?
-
Wzmocnienie sygnału
Niestety nie, tylko wymiana na centralkę radiową może pomóc.
-
A4 B5 1.8 [ADR] problem z przekodowaniem sterownika zamka centralnego
Albo coś źle patrzę, albo coś masz nie tak, bo pompka o numerze 8l0 862 257a nie obsługuje pilotów. Przynajmniej tak jest w rozpisce umieszczonej w temacie Soulmaster3m
-
Wycena rzeczoznawcy, czy warto się odwoływać ? Audi A4 B5
Kolego, jak masz wgniecione drzwi, to walcz o to, aby zapłacili Ci za nowe, a to juz jest 1200 zł. Ja tak miałem u soebie. W pierwszej wycenie ppliczyli mi za ich naprawę, to się nie zgodziłem. To potem policzyli drzwi, plus ich malowanie plus montaż i było 1800. A Ty masz jeszcze inne elementy...
-
Stające wyciweraczki
Przeczyść styki, ale to nie musi być wina manetki, bo ona daje tylko sygnał, a dalej pracą wycieraczek steruje już przekaźnik. Jak rozbierzesz silniczek to w nim na kołach zębatych są styki. Mogą być zaśniedziałe i powodować takie działanie. Miałem tak z tylną wycieraczką. Przeczyść je i może pomoże
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
Na początek psiknij jakimś kontakt sprayem we wtyczkę tej cewki. Jak to nie pomoże to chyba wymiana.
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
To problem z cewką immo, ewentualnie wtyczką przy cewce.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Fajnie by było jakby podczas testu wskaźników przy włączeniu zapłonu zapalalo się podświetlenie samych wskazówek jak to jest w a6 c5. W nocy byłby super efekt, bo tak to nie widać tego testu. Może producenci modułu znajdą na to jakiś sposób
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
Nie masz czasem wyłączonego immo? Zapala się na chwilę kontrolka po włączeniu zapłonu? Może też coś być z pętlą immo przy stacyjce.
-
Ukryte kontrolki na blacie , oraz wyświetlacz przebiegu
No to wyjmij licznik i sprawdź czy są żarówki. Nie rozumiem z czym masz problem. Co do ręcznego, to może padł czujnik przy dźwigni.
-
Kodowanie kluczyka
Prawdopodobnie Ci pompka padła. Do kodowania pilota potrzebne są dwa kluczyki. Jeden do włączenia zapłonu, a drugi do przekręcenia w tym samym czasie zamka w drzwiach.
-
TRANSPONDER
Potwierdzam słowa kolegi. Potrzebujesz goły transponder
-
Ukryte kontrolki na blacie , oraz wyświetlacz przebiegu
A żarówki sprawdzałeś?
-
Centralny z pilota nie zamyka, kierunkowskazy migają
A nowa i stara są takie same?
-
Centralny z pilota nie zamyka, kierunkowskazy migają
Bezpieczniki całe? A zamykanie z kluczyka działa? Skoro to dokładana centralka, to może coś się w niej posypało.
-
[B5] Kierunkowskaz się zawiesza.
Wymieniłeś na Nowy, czy używany przełącznik? Może jest również niesprawny.
-
Lusterka poliftowe do przedlifta nie grzeją
Mają wbudowany ten termostat i nie trzeba specjalnego podłączenia. U mnie jak jest poniżej 15 stopni to działają (para wodna o poranku szybko znika ) Możesz zrobić test: wsadź szkła do zamrażalnika i po paru minutach leć szybko do auta podłączyć i sprawdź wtedy czy się nagrzeją
-
Lusterka poliftowe do przedlifta nie grzeją
Jak na dworze jest zbyt ciepło, to szkła nie grzeją, bo są wmontowane termostaty
-
Szarpie podczas hamowania
Też miałem podobny problem po wymianie zawieszenia. Okazało się że, mechanicy poruszyli czujnik. Trochę nim pokrecilem, przeczyściłem przy okazji styki w kostkach i wszystko ustało.
-
Immobilizer awaria ?
Może pętla immo przy stacyjce. Najlepiej jak podłączysz kompa i sprawdzisz błędy.
-
Kodowanie kluczyka
Sprawdź vagiem czy kluczyk w ogóle nadaje sygnał