Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Auto "zjada prąd" na postoju + świruje licznik Jaeger - licznik do wymiany? Na co?
Problemem jest na 100 % licznik. Możesz wymienić na każdy o numerach 8d0920 xxx półfis. Chyba, że chcesz pełny fis to możesz kupić każdy europejski. Od biedy możesz kupić nawet diesla, bo potem wystarczy zmienić tarczę obrotów i edytować wsad licznika. Do odczytania Pinu z jaegera będzie potrzebny vag tacho.
-
Adaptacja przełącznika ASR w polifcie do innych celów
Kup na allegro przekaźnik bistabilny. Ja za jego pomocą i z przyciskiem funk zrobiłem sobie włączanie grzania kierownicy
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Ale kolego, masz instalacje w lusterku (każdy ma), a sprawdzałeś czy przewody od lusterek idą dalej do instalacji w kabinie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Raczej nie da się wpisać 7 cyfr w kodowaniu
-
Niedziałający licznik
Ta trzecia wtyczka jest od wyświetlacza temperatury
-
Niedziałający licznik
Będzie pasował, ale możesz napisać w dziale kupię i może któryś z Kolegów będzie miał coś na handel
-
zmiana licznika pilne
Jeśli będziesz chciał wsadzić licznik z zegarkiem ze wskazówkami to będzie trzeba dołożyć tylko przewody od czujników, spalania oraz manetkę z funkcją fisa. Jeśli będziesz chciał wsadzić poliftowy licznik z cyfrowym zegarkiem to będziesz musiał pozmieniać piny we wtyczkach plus tak jak wyżej przewody od czujników, spalania i manetka.
-
zmiana licznika pilne
To tak, link ze zdjęciem licznika nie działa. Wnioskuję, że masz licznik jeszcze z zegarkiem ze wskazówkami. Ten co chcesz założyć jest inny i trzeba pozmieniać piny we wtyczkach. Poza tym, jeśli jest to jaeger to sobie go odpuść, bo one się dosyć często psują. Jak już chcesz zmienić licznik to zmieniaj na pełny fis poliftowy. Silnik Ci gaśnie, bo w liczniku jest immobiliser i trzeba zakodować kluczyki po zmianie licznika. Ten licznik ze wskazówkami był montowany w 1999 roku, więc nic nie było zmieniane.
-
Niedziałający licznik
http://allegro.pl/licznik-zegary-audi-a4-b5-8d0919034b-b-3521-i6611156058.html
-
Czy obudowa 1 din lift będzie pasować do 2 din lift?
Zrób lepsze zdjęcia obu elementów. Spojrzałem na rocznik w opisie i pomyślałem, że tunel masz przedliftowy i dlatego coś nie pasuje.
-
Czy obudowa 1 din lift będzie pasować do 2 din lift?
Bo masz przedlifta?
-
PROBLEM Z PÓŁFIS-em
To w takim wypadku wtedy było coś nie tak. Albo tylko Ci się wydaje
-
Czy obudowa 1 din lift będzie pasować do 2 din lift?
Obudowa się różni, tunel nie. Tu masz pokazane różnice: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-wymiana-radia-concert-plus-1din-na-symphony-2din/
-
PROBLEM Z PÓŁFIS-em
Oczywiście, że nie. A wcześniej na pewno Ci się zapalało?
-
Niedziałający licznik
W 1996 roku nie było liczników jaegera. Najlepiej jakby kolega znalazł taki sam licznik na podmianę, bo ten co ma może być uszkodzony. A z tego rocznika liczniki kosztują grosze.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sporo
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
Mogłeś jeszcze spróbować 00022
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeśli chcesz pełny polift to musisz zamieniać piny we wtyczkach licznika według schematu w pierwszym poście, oraz ciągnąć przewody do dodatkowych funkcji. Jeśli zmienisz na taki jak masz czyli z zegarkiem wskazówkowym to musisz tylko prowadzić przewody do dodatkowych funkcji. W obu przypadkach oczywiście musisz dołożyć manetkę wycieraczek z obsługą fis. Masz już kabel vag, więc z wsadzeniem licznika i adaptacją kluczy powinieneś sobie poradzić.
-
Licznik 8D0920900R odczytanie pinu
Vag tacho odczyta pin Jak chcesz to możesz podjechać do zgr to Ci odczytam pin
-
centralny nie otwiera bagażnika
Pompka pracuje normalnie, czy dłużej niż zwykle?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak zwykle mało co rozumiem z Twojej wypowiedzi. Jest to przedlift (minilift), więc praktycznie nic Ci nie pokaże bez podpięcia dodatkowych przewodów. Ilość roboty zależy również od tego jaki licznik będziesz wkładał. Czy taki jak masz czyli minilift, czy polift z cyfrowym zegarkiem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A montowałeś liczniki na zlecenie komuś bo szukam kogoś kto by mi przeszczepił licznikTak, montowalem Ale ja tylko mogę wsadzić licznik i zaadoptować klucze. Resztę zabawy (manetka, krancowki drzwi itp) zostawiam właścicielowi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W a6 tak może być nie wątpię. Ale powiem Ci szczerze, że w a4 nie miałem tego problemu, a kilka już liczników przerobiłem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mylisz sie, każdy licznik poliftowy jest immo2/3 zależnie od kodowania. To auta (sterownik silnika) mogą mieć albo Immo2, albo immo3. A żeby włożyć licznik do auta z Immo3 trzeba wpisać pin starego licznika podczas kodowania go w aucie.
-
VAG aktywowany, ale po chwili prosi o aktywację.
Zainstaluj sobie vcds