Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Dziwny ten licznik, polift A ma podświetlenie na czerwono... coś było ewidentnie kombinowane. Najlepiej na początek przeprowadzić test vagiem i sprawdzić jakie ma numery.
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Zrób zdjęcie swojego licznika i wstaw tutaj
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Skąd wiesz, że masz licznik od a6? W 2000 roczniku powinno to działać bez problemu. Podeslij zdjęcie swojego licznika
-
Zegary
Da radę wymienić. Trzeba wsadzić licznik, zakodować immo, dołożyć manetkę i kilka przewodów. Aby działały podstawowe funkcje to sprawa bardzo prosta. Ogólnie jest o tym cały temat, ale Jak byś miał pytania to pisz PW.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jaki masz obecnie licznik? Najlepiej wrzuć zdjecie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zbadać przyczynę. Alternator, przewody, regulator itd.
-
Problem z kierunkowskazem 1.9 tdi LIFT
W polifcie wszystko jest na ledach
-
Problem z kierunkowskazem 1.9 tdi LIFT
To najlepiej wywalić go w pi**u i wsadzić pełny fis vdo
-
1.8 Błąd licznika, samochód odpala i gaśnie
Programem vag eeprom programer lub vag k+can comander i kablem kkl. Zawsze tak robię.
-
1.8 Błąd licznika, samochód odpala i gaśnie
Tak jak kolega juvka pisze, powinno działać, a ten jeden licznik u niego nie działa. Kablem kkl da się zmienić wsad zakodować klucze. Nie potrzeba żadnego k+can.
-
Ledy do licznika
A na jakie chcesz wymienić w poliftowym liczniku?
-
Podłączenie kierunków USA pod ORI przycisk halogenów.
Możesz podłączyć to przez tzw. przekaźnik bistabilny. Klik i włączysz, klik i wyłączysz. Ja Tak mam podłączoną podgrzewaną kierownicę. Na allegro kosztuje jakieś 30-40 zł
-
Licznik
Pewnie silniczek się zacina. Przelutuj to ze starego licznika
-
Problem ze wskaźnikiem temperatury > Licznik
Po wymianie licznika trzeba zakodować immo. W jaegerze Tak bywa, że zaczyna wariować. Może pomóc wymiana silnika, ale to niekoniecznie to. Padały w nich procesory i to najczęściej one są winą problemów. Adrian, w przedlifcie nie było jaegerów, chyba, że sam to zamontowałeś
-
Uszkodzony fis
Najtańsza opcja to wymiana wyświetlacza na chiński zamiennik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Musisz wymienić miskę oleju z czujnikiem na poliftową
-
Licznik
Myślę, że to wina licznika Podmień go na inny i sprawdź czy coś to dało.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak wystarczy, chyba że chcesz dodatkowe bajery jak kontrola spalonych żarówek czy zużycie płynu do spryskiwaczy. Jakbyś szukał licznika to zapraszam na PW to coś się znajdzie Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
-
problem z odpaleniem
Może paliwo się skończyło
-
Prędkościomierz A4 B5 dochodzi do 20km/h i skacze
Musisz przekodowac na 6 cylindrów
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Kierownica z modułem, poduszka z przyciskami, przekaźnik 609 multifunkcji, oraz szeroka taśma poduszki powietrznej
-
Pytanie o immo
Immo Dalej będzie zdeaktywowane, a błąd powróci po chwili
-
Gniazdo zapalniczki
Czerwony przewód jest od zapalniczki. Poszukaj gdzie został ukręcony i tam dolutuj. Fioletowe gniazdo to gniazdo do interfejsu diagnostycznego. Czarny wichajster to czujnik hamulca ręcznego
-
naprawa wyswietlacza fis
http://s.aliexpress.com/yUbQvQzI
-
Zielona kontrolka od świateł mijania/pozycyjnych
Jaki masz licznik? Podświetlenie licznika też się zapala?