Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Ustawienie wskazówki A4 B5
Zrób inaczej, zdejmij wskazówkę od paliwa, zrób test i jak pozostałe wskazówki ustawią się w pionie to wsadź wskazówkę od paliwa pionowo.
-
Blokada prędkości/włącza się ogranicznik prędkości
Trochę odgrzeję kotleta, ale może po prostu auto wpada w tryb awaryjny z powodu niesprawnej turbiny
-
Problem z otworzeniem samochodu PILNE
Pompka znajduje się w bagażniku w prawym boczku
-
Problem z otworzeniem samochodu PILNE
Jaki masz numer pompki? Po tym może dojdziemy czy ori alarm. Ewentualnie poszukaj syreny alarmu czy jest ori czy jakaś chińszczyzna
-
Przekładka licznika Jaeger na VDO. kodowanie immo
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/413984-Procedura-adaptacji-IMMO3
-
Wylany FIS
Wymień licznik na vdo od razu z pełnym fisem [emoji846] jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to pisz PW
-
Długo pracująca pompka zamka centralnego podczas otwierania
Na pompce od góry jest taka klapka 2x1 cm. Pod nią są styki. Zdejmij ta klapkę kliknij pilotem otwieranie drzwi i zobaczysz który styk trzeba będzie delikatnie podgiąć
-
Nie działa fis
Na zdjęciu jest vdo, Sprawdź wtyczki, oraz czy nie dostała się gdzieś wilgoć do licznika, albo w jego okolicę
-
Nie działa fis
Licznik jest vdo. Sprawdź czy wtyczki są dobrze podłączone oraz bezpieczniki
-
Pompka ciągle pompuje przy otwieraniu + nie działa tylna klapa
Na zdjęciu po lewo od przewodów ciśnieniowych
-
Pompka ciągle pompuje przy otwieraniu + nie działa tylna klapa
Na pompce centralnego jest taka Mała czarna klapka i pod nią są styki. Podejmij je i będzie śmigać. U mnie to pomogło i działa już drugi rok [emoji846]
-
SPALANIE A BRAK FISA? (PRZEDLIFTOWY LICZNIK)
Niestety nie orientuję się ile mogą za to chcieć. Sam też tego nie robię, bo trochę zabawy z tym jest, ale sprawa ogólnie prosta. Najlepiej samemu się pobawić, zaoszczędzisz pieniądze, a i będziesz miał satysfakcję z samodzielnie przeprowadzonej operacji. Wszystko jest opisane w temacie "efekt wymiany licznika na fis".
-
SPALANIE A BRAK FISA? (PRZEDLIFTOWY LICZNIK)
Inaczej niż wymiana na pełny fis się nie da
-
Problem z licznikem
Pokaż tą aukcję
-
Kierunkowskazy świecą po zamknięciu auta
To raczej problem Z tym nieoryginalnym alarmem. Robi się W nim jakieś zwarcie i wysyła stały sygnał do kierunków. Może jakiś przekaźnik który w nim jest się zacina
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niestety ten wsad nie załatwi sprawy, a tylko uwali licznik. Wsad jest od a4, a Ty masz licznik od a6. W dodatku masz pewnie teraz wsadzony licznik firmy jaeger (dla pewności wrzuć zdjęcie), a tam nie da się tak łatwo wgrać nowego wsadu.
-
Pompka centralnego zamka długo pompuje ?
Na górze pompki masz taką jakby klapkę 1cm x 2cm. Pod nią są styki. Otwórz tą klapkę i zobacz jak styki pracują przy otwieraniu/zamykaniu. Jeden nie będzie dochodził do drugiego. Podejmij ten styk który się nie porusza i będzie ok [emoji6]
-
A4 B5 LIFT- czujnik otwarcia maski
W a4 b5 nie pokazuje otwartej maski na fisie. To co masz u siebie to prawdopodobnie pozostałości po jakimś nieoryginalnym alarmie. Ori czujnik jest w zamku maski i służy on tylko do kasowania komunikatu o niskim poziomie poziomie oleju [emoji6]
-
Zaciski hamulcowe tylne
Dev , pisałem kiedyś do Ciebie PW w sprawie zacisków. Zerkniesz do skrzynki i dasz znać czy dasz radę pomóc? Z góry dzięki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W new value wpisujesz dwa kluczyki, wciskasz test, seve, wtedy kontrolka immo powinna zgasnąć, wyciagasz kluczyk, wkładasz drugi, włączasz zapłon i znowu kontrolka powinna zgasnąć. I W ten sposób masz zakodowane oba
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Może kolega ma immo3 i wtedy trzeba wpisać pin immo ze starego licznika W kanale 50 w adaptacjach W nowym liczniku. Tu masz instrukcję:
-
AirBag miga po wymianie kierownicy - problem!
Sprawdzałeś błędy w liczniku i sterowniku silnika?
-
Kodowanie pilota , problem z vagiem
W b5 nie koduje się vagiem, tylko właśnie przez odpowiednią kombinację z przekrecaniem kluczyka i wyciskaniem przycisków
-
Zegar 1/2 FIS
Licznik do wymiany. Masz prawdopodobnie licznik firmy jaeger, a one mają to do siebie, że się psują. Jak będziesz szukał to szukaj vdo z czarnym tyłem. Temat był wielokrotnie poruszany, ale jakbyś miał jakieś pytania to pisz PW
-
Błędne wskazania temperatury zewnętrznej przy jeździe na klimatyzacji
Wstaw zdjęcie licznika. Jak masz jaegera to z tymi licznikami wszystko jest możliwe. Sprawdź jeszcze jaką masz temperaturę zewnętrzną w "ukrytym Menu climatronica"