Treść opublikowana przez malinek21
-
[B5 AFN] Brak oświetlenia
posiadasz taki hak?to czyli jesli nie mam tego gniazda bezpiecznika to mam wogóle bezpiecznik do tego gniazda do przyczepki??
-
[B5 AFN] Brak oświetlenia
no własnie ja nie mam tego gniazda i a jak mozna sprawdzic czy mam oryginalny hak??
-
[B5 AFN] Brak oświetlenia
Witam! Mam pytanie w czym może być problem nie działa oświetlenie przyczepki. Chciałem sprawdzić bezpiecznik 35 jest on odpowiedzialny za oświetlenie przyczepki. W moim aucie nie ma wogóle tego bezpiecznika oraz możliwości jego włożenia ponieważ nie ma tego gniazda.
-
[B5 AFN] Sprawdzanie kontrolek deski rozdzielczej
Wielkie dzięki
-
[B5 AFN] Sprawdzanie kontrolek deski rozdzielczej
Witam w jaki sposób moge sprawdzic kontrolki za pomoca vag com 3.12??
-
[B5 AFN] Co to za czujnik i po co?
TY ale masz czyste te silniki!!!
-
[INNE] Problem z mocą w A3 110 KM ASV
NA samym poczatku radze zapoznac sie z budowa turbawki i jej oprzyrzadowniem.!!
-
[B7 BLB] Znany problem z turbiną (overboost condition) ?
swieca zarowa słuzy do rozruchu silnika jak masz swiece zepsute to co najwyzej mozesz miec problemy z rozruchem.
-
[B5 AFB] Po kolizji drogowej nie odpala
lewy słupek na dole sprawdz
-
[B5 AFB] Po kolizji drogowej nie odpala
A wcisnołes przycisk pokloizyjny który odblokowuje blokade dopływu paliwa??Masz go na lewym słupku przy podłodze
-
[ALL B5] Przerywanie silnika 1.9 tdi (90 KM) 95'
Ten czujnik służy do rozłączania tempomatu również
-
[B5 AFN] Jaka temp. oleju??
tzn. muła zwalczyłęm pękniety dolot ale brat jechal do niemczech i widocznie jest jescze inna dziurka nie ma on vaga w niemczech bo by sie sprawdziło co i jak zaraz napisze dokłądnie jaka to temperatura.
-
[B5 AFN] Jaka temp. oleju??
Witam! Mam pytanie jaka powinna byc temp. oleju jaka za wyskoka.I czy moze byc to spowodowac łapaniem muła w tdi.
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Powiedz czy zauwazyłeś nadmierne kopcenie samochodu czarnym dymem
-
[B5 AFN] Problem rozwiązany
Witam!! Oświadczam ze uporałem sie z nastepującym problemem. Moim problemem jest to ze moja audi przy około 2 tys.obr/min łapie muła wyskakuja błedy Control Module Part Number: 028 906 021 GN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G00SG 1422 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure --------------------------------------------------------------------------- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e238f6151553d45.html-grupa 011 A to sa logi statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb62c3158abd5bb2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a52e626f389b6ad2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92a5e0579a8203f0.html Powodem ogromnego kopcenia czarnym dymem i ograniczona moc silnika był nieszczelny przewód powietrzny, a dokładnie łączenie przewodu z kolektorem dolotowym.Od momentu wymiany łączenia Audiczka biega jak wariatka oraz spadło spalanie.
-
[B5 AFN] Przegrzewanie silnika
Witam! Mam problem z moją audi strasznie szybko łapie temperature ok.100 stopni.Wymontowałęm termostat i sprawdziłem czy sie otwiera.Termostat jest sprawny.Ponadto górny wąż jest gorący a dolny zimny.Proszę o podpowiedz co moze byc przyczyną.Dobrze by było jakby to nie byłą uszczelka pod głowica.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów TURBO
Dzieki Piotrek na początku myslalem ze to sie turbo zacina.Ale po logach widac ze turbo pracuje niema chyba ani jednej scinki. Natomiast jest problem z cisnieniem na bank musi powietrze uciekac. Dziekuje!
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów TURBO
Własnie porównywałem wartości cisnienia jakie powinny byc u mnie jest max 1530 mbar a widziałem wzór to jest około 2000 mbar. Więc Pioterk miałby racje mówiąc ze mam przewód walniety.Przewody powietrza te u góry są dobre dobrze opaski dokrecone natomiast nie wiem jak ta rura pod zdrerzakiem do intercoolera pewnie jest walnięta. Bo ogulnie jak komputer obliczy do powietrza obliczonego przez przepływke a te powietrze po drodze spitoli to byłoby wyjasnienie dlaczego tak niemiłosiernie momentami kopci.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów TURBO
Witam! Moim problemem jest to ze moja audi przy około 2 tys.obr/min łapie muła wyskakuja błedy Control Module Part Number: 028 906 021 GN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G00SG 1422 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure --------------------------------------------------------------------------- Wiele tematów na forum jest takich samych i rozwiązane problemy to wyczyszczenie turbinki.Jestem podobnego zdania ale nie do konca bo zrobiłem logi dynamiczne turbinki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e238f6151553d45.html-grupa 011 A to sa logi statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb62c3158abd5bb2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a52e626f389b6ad2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92a5e0579a8203f0.html [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:51_________________________________________________Z tego co widze strasznie słąbo pompuje ta turbinka
-
[B5 AFN] Proszę o analizę LOGÓW
Witam!! Na razie są tylko logi statyczne prosze o odpowiedz czy logi tych grup wystarcza czy powinno sie robic jeszcze inne? Myśle ze nie przeszkadza ze temperatura silnika wynosi 79,2? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb62c3158abd5bb2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a52e626f389b6ad2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92a5e0579a8203f0.html
-
[ALL] Film instruktażowy
Wielki dzieki za dodanie linku filmu instruktażowego. Dzięki Sławku. Pozdrawia Marcin[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:27_________________________________________________Aha jeszcze małę pytanko gdzie są widoczne w vagu przyciski start i stop oraz log bo na filmie nie było to widoczne??
-
[ALL] Film instruktażowy
Witam!! Czy może posiada ktoś film instruktażowy jak wykona logi?? Jest taki film na kilku stronach na forum ale nie dam rady go pobrac.. Z góry dziekuje
-
[ALL] Czy jest taki vag??
Witam!! Czy jest vag com w wersji po polsku?? nie polski vag tylko vag com spolszczony??
-
[B5 AFN] Problem z mocą silnika
okolo 10-20 tys.
-
[B5 AFN] Problem z mocą silnika
nie olej nie spada poziom jest taki sam jak był.