Treść opublikowana przez bartek.mod
-
[B6 BLB] Silnik ciepły czasem nie odpala
dawka była już 2 razy ustawiana !!
-
[B6 BLB] Silnik ciepły czasem nie odpala
słabo widać ... Nie miał nikt do czynienia z takim problemem ??????????
-
[B7 BLB] Problem z odpalaniem
właśnie nie! prosił bym o jakieś rady!!!
-
[B7 BLB] Problem z odpalaniem
Witam Od pewnego czasu mam problem z odpalaniem, gdy silnik jest ciepły (rozgrzany do 90C) problem się pojawia, przy odpaleniu szarpie silnikiem strasznie, gdy dłużej go potrzymam na zapłonie odpala. Podpinałem kompa nic. Zmieniałem tez dawkę startowa problem dalej istnieje Silnik to 2.0 TDI BLB Proszę o Pomoc !!!
-
[B7 BLB] Kontrolka świec (audi nie zapala)
dzięki "Sztomel" problem z przekaźnikiem 416 wymieniony wszystko działa
-
[B7 BLB] Kontrolka świec (audi nie zapala)
witam od paru dni mam problem z odpalaniem audi przy przekręceniu zapłonu nie zapala się kontrolka od podgrzania świec! gdy che uruchomić silnik nie zapala! po paru razach przekręcaniu zapłonu kontrolka zapali się i wtedy silnik pali. Od czego zaczynać diagnozę może ktoś ma pomysł????
-
[ALL B7] W liczniku nie pokazuje ilości km godziny i daty ???
Mam problem z licznikiem a dokładnie nie wyświetlają mi się km i zegarek z data te dwa, zgasły same z siebie nic nie było cofane czasem pokażę się jedna kreska na jedna i na drugim ale znikaja
-
[B7 BLB] 2.0 tdi w Multi...Moge go Podkrecić czy nie???
witam ma już ktoś podbita jednostkę 2.0 na multitronicu ??? bo jestem zainteresowany i chce sprawdzić czy skrzynia wytrzyma jakiś Chiptunning
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
A4 2.0 FSI 200 KM jeszcze QUATTRO świetne auto
-
[B7 BLB] Chce wymienić koło dwumasowe jaki koszt mnie czeka
objawy hm.. znajomy mechanik powiedział ze słychać już dwu-mas wiec powoli szykuje się na wymianę, a jakie są objawy bo u mnie coś rzeczywiście słychać przy zwalnianiu auta nie wiem moze to to...
-
[B7 BLB] Chce wymienić koło dwumasowe jaki koszt mnie czeka
Chce wymienić koło dwu masowe jaki koszt mnie czeka mam multitronica 7biegów może ktoś poleci w kujawsko-pomorskim dobry warsztat
-
[B7 BLB] Bierze olej
Po przejechaniu ok 1200km po wymianie oleju wyświetliła się komunikat ze mało oleju w silniku, przed tym komunikatem jechałem dość ostro na autostradzie, czy mam się zacząć martwic? przejechane mam 180tys
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
Ja 2.0-litrówka na DSG zaleje do pełna pokazuje ok 1000km do przejechania robie 900km w trasie zapala sie rezerwa, droga ktora pokonuje to autostrada tak 130-150km/h Ale miasto to juz nie tak słodko ok 7 litrów zima
-
[B7 BLB] Niedogrzany silnik zimą
czy przy 15stopniowym mrozie odpalam auto zapala, ale kopci na biało to normalne ? tez trudno się dogrzewa tzn temp. na wskaźniku bo do kabiny to daje dość szybko.
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
ciekaw jestem! czy po takim mrozie wytrzyma multitronic ;( zarazie mam w garażu no alee...
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
AZ Auto Serwis Ul. Trakt Św. Wojciecha 167 D 80-017 Gdańsk Tel: 661-601-595 Tam Ci doradza co trzeba wymienić w BLB by nie płacić po 5000-6000tys w ASO, ja wymieniłem w AZ i mam spokój
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
Tak bo jak już z Niemca to igła ludzie myślą ze na autostradzie to oni 130 jeżdżą o 2.0 TDI po prostu trzeba dbać (nie zawsze jak w książce servis czasem bardziej)
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
No właśnie kolego,jak byś nie przerobił to byś już mniał probem A tak na marginesie ile cię kosztowała przeróbka? 2tyś koszt przerobienia ale naprawdę warto, imbus był już nie za dobry łańcuszek tez wyciągnięty pewnie jakieś parę tyś/km i remont silnika
-
[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie
Ja mam od roku BLB 2.0 przerobiłem tylko ten felerny "imbus" i pompę olejowa (AZ Servis Gdańsk POLECAM) i nic więcej zamyka mi 220km/h na razie odpukać nie narzekam
-
[B7 BLB] Silnik 2.0 Tdi + multitronik chce podniesc moc. Propozycje??
Czy ktoś montował jakiegoś chipa lub coś innego do tego silnika jak auto sie sprawuje z ta skrzynia. Co najlepiej jej założyć??
-
[B7 BLB] Klima działa tylko na lewą stronę
samo się naprawiło nie wiem o co chodzi ale jest zarazie dobrze oczywiście VAG zero błędów.
-
[B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
mam 2.0 tdi mam to samo zimny ok a jak ciepły trzęsie silnikiem i nie chce odpalić przyczyn może być wiele, zwiększenie dawki startowej może pomorze choć mi nic nie dało i szukam dalej przyczyn...........
-
[B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
przy tym przebiegu olej na pewno trzeba wymienić kto wie kiedy był wymieniony ?
-
[B7 BLB] Na co najlepiej przylepić znaczek "2.0 TDI" na klapę?
Witam możecie doradzić na co (klej czy cos.???) przykleić znaczek audi 2.0 TDI na tylna klapę bagażnika
-
[B6 BLB] Silnik ciepły czasem nie odpala
Witam. właśnie na ciepłym ale jak go potrzymam na rozruchu dłużej to zapala wq.... mnie to strasznie i nikt nie wie co to może być