Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PRZEEMAS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PRZEEMAS

  1. Przeslij i mi na pw albo wrzuc na forum dla wszystkich. pzdr.
  2. Napawac nakretke potem odkrecic i wymienic lozysko.
  3. Sprawdz najpierw czy pompa nie jest walnieta i czy to nie przez nia ci plyn ucieka. Bo jezeli dolewasz plynu i pompa halasuje to albo nie odpowietrzasz ukladu albo jest do wymiany (ewenualnie do regeneracji, cos tam slyszalem ze taka mozliwosc istnieje ale ja bym wolal kupic nowa). Podejrzewam ze jezeli to nawet jest maglownica to ta pompa i tak dlugo nie pociagnie.
  4. Mógł by mi ktoś poelcic jakiś warsztat w Warszawie gdzie zregeneruje maglownice dobrze i w miarę szybko (bo nie tanio to sie raczej nie da) ? pzdr.
  5. Nie spodziewam sie po nich wytrzymalosci oryginalnych ale jak bede uwazal to moze nie bedzie takiej tragedii.
  6. Decyzje juz podjalem beda to 3. Teraz potrzebuje informacji, opinii na temat tej firmy. Ma ktos takowe moze na jakims innym forum? Sam szukalem ale nie bardzo moge cos znaleźć. pzdr.
  7. Faktycznie najbardziej zastanawiam sie nad 3 tylko czy ktos zna ta firme, jezdzil na felgacht tej firmy? Dzieki za wypowiedzi bo balem sie ze nie bedzie zainteresowania kolejnym takim tematem.
  8. Zapomnialem dodac ze najbardziej skalnialbym sie do 1 albo 3. pzdr.
  9. Witam Mam dylemat nie wiem ktore wybrac. Kolor samochodu to ciemny granat. Zobaczcie i ocenie cena, jakosc, wyglad. A mozna zna ktos z jakis sklep w Warszawie gdzie maja spory wybor i w miare przystepne ceny? Mozne znalazl ktos jeszcze jakas ciekawa aukcje? Na felgi chcialbym przeznaczyc 1500-1700zl. 1. http://moto.allegro.pl/item338722375_8x17_5x112_nowe_felgi_aluminiowe_alusy_17.html 2. http://moto.allegro.pl/item339375170_l509_17_mb_5x112_vw_audi_skoda_nowe_alufelgi.html 3. http://moto.allegro.pl/item338418478_alusy_5x112_polerka_schnitzer_look_wysylka_gratis.html 4. http://moto.allegro.pl/item340468318_alusy_5x112_czarna_polerka_wysylka_gratis_708gp.html 5. http://moto.allegro.pl/item337716143_aluett_5x112_a4_a6_passat_vw_seat_audi_skoda.html pzdr. :th: Dołożyłem ankietę [cayenne]
  10. Te z tyłu wywal dajesz dobra skrzynie i wszystko pięknie gra :th: Tylko pamiętaj że dobry zestaw na przód + wygłuszenie to podstawa. pzdr.
  11. Ten idiota jest ode mnie z osiedla :polew:
  12. Witam, jestem od czerwca na forum ale nie pamietam czy sie przedstawialem A4 1.9 TDI 90km. Kupilem w lipcu 2007 w kraju od lutego 2007. Na razie 0 problemow. pzdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.