Treść opublikowana przez PRZEEMAS
-
Foto zabawa
Postaraj sie bardziej to jest zwykla e.c.cenchria i jeszcze ktos przesadzil z photoshopem.
-
Foto zabawa
No to może jakiegoś ładnie ubarwionego węża
-
Foto zabawa
- Strefa Śmiechu
Najlepsza jest naklejka TOKYO DRIFT HAHHAHAHAHAH :polew:- Strefa Śmiechu
- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?fmt=22&gl=PL&v=q1UPMEmCqZo- [ALL B5] Opis kabli do audio...
Chodzi Ci o cos takiego? http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm- Strefa Śmiechu
Tak... http://www.a4-klub.pl/smf/ken_block_i_jego_impreza-t52816.0.html- Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=kkNEmKTuLnA&feature=related- [ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
Mojej znajomej po kradzieży i odnalezieniu auta policja trzymała je prawie rok na parkingu policyjnym zanim wszystko "wyjaśnili".- [ALL] Pytanie o moduł
Ja osobiscie nie widzialem innych a tym bardziej tanszych. Ten jest dobry i dziala jak trzeba.- JAK PODŁĄCZYĆ RADIO
Nie wiem czy pomogę ale w passacie B-5 miałem taki problem i tak to rozwiązałem. Aby radio działało po włożeniu kluczyka do stacyjki i oczywiście nie gubiło ustawień rozepnij 2 kondony gumowe z przewodami czerwonym i żółtym.Podłącz odwrotnie tzn. zółty z czerwonym i czerwony z żółtym. Pozdrawiam To jest sposob zeby radio po kazdym wlaczeniu nie restowalo ustawien.- [B5 AHL] nie mogę podłączyć tylnych głośników!!!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 pzdr.- [ALL B5] Pioneer 5000UB i 6 głośników
Bez sensu wydawać 80zł na taki adapter, skoro przejściówka kosztuje niecałe 20zł. Masz jakies foto takiej przejsciowki? Wydaje mi sie ze i tak nie beda dzialaly te tylne glosniki bo CHINCHE w rca nie daja napiecia wiec wzmaczniacz do tylnych glosnikow nie bedzie sie wlaczal. Nie bardzo wiem o jaka przejsciowke ci chodzi wiec moge sie mylic. Ja kupilem ten modul do ktorego dal link razk i jestem w 100% zadowolony bo wszystko hula az milo. pzdr.- JAK PODŁĄCZYĆ RADIO
Po co ma sie wylaczac jak domyslam sie ze i tak panel musisz zdjac...- Strefa Śmiechu
Nie wiem czy było ale bardzo ciekawa aukcja szczegolnie 1 zdjecie na niej http://allegro.pl/item438151459_blaupunkt_valencia_mp36.html- <ALL> jaki kabel do masy??
Na przewodzie od akumulatora dajesz oprawke z bezpiecznikiem o 10 A wiekszym niz na wzmaku np. masz 2x25A na wzmaku to dajesz na przewodzie zasilającym 60 A- <ALL> jaki kabel do masy??
Innego przekroju tnz. mniejszego od przekroju kabla plusowego?- Strefa Śmiechu
Cos nie dziala- Wrażenia po montażu PowerBass ES-5C
Zdziwil bys sie... Fajny ale warto tez spojrzec na 9884 bo jest 250PLN tansze a z tego co sie orietuje to roznia sie tylko tym ze 9886 ma anitacje To radio zbiera wszedzie bardzo dobre opinie.- Wrażenia po montażu PowerBass ES-5C
To one graja w ogole bez wzmaczniacza?- [B5 AFN] Szarpanie przy przyśpieszaniu
Po tym szarpnieciu traci moc? Jezeli tak to wlacza ci sie tryb awaryjny o ile sie nie myle.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mobila tylko ktorego?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
O ile wiem poprzedni to byl syntetyk to dlaczego teraz mial by byc polsyntetyk?- [B5 ABC] Żarówka podświetlania popielniczki - gdzie dostać?
Ja nawet jej nie wlutowywałem tylko okręciłem drucik od żarówki wokół tej blaszki i świeci aż miło. Tylko przyznam że trochę zabawy z tym było. :> - Strefa Śmiechu