Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PRZEEMAS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PRZEEMAS

  1. Dzisiaj o 20 na Prymasa Tysiąclecia w stronę zachodniego ciemny sedan rej chyba WN 058*** ramki i naklejka na klapie z blondyną na miejscu pasażera
  2. Bez żadnego podkładu do plastyku? Ten spray nie zejdzie zaraz?
  3. Na te kółka to nie jedna leci
  4. Znalazłem kiedyś coś takiego na forum vectry: Robił ktoś już takie filtry?
  5. Ładnie skopiowałeś tekst ale zapomniałeś dodać rysunków http://diagnostyka-samochodowa.w.interia.pl/kola.htm
  6. Witam potrzebuję numer blaszki(stelaża) która jest zaznaczona na rysunku kolorem żółtym. [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:34_________________________________________________Znalazłem dokładniejsze foto na allegro ale coś mi się wydaje ze ona nie występuje oddzielnie ;(
  7. Od razu po otwarciu drzwi i od razu po zamknięciu z centralnego. Nie ma ściemniania
  8. U mnie się za szybko przepalają... Jest na to jakiś sposób?
  9. Podłączam się to fajny bajer Teraz zapala się u mnie dopiero po otarciu drzwi.
  10. PRZEEMAS odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Stolec królem jest... :polew: :polew:
  11. A ja mam ten sam przebieg i odwrotnie bo na zimnym gorzej przyspiesza
  12. Ja gdzieś kiedyś czytałem żeby w żadnym wypadku nie ekranować samemu przewodów :gwizdanie:
  13. PRZEEMAS odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W tej sytuacji zostaje przy ManUtd :decayed:
  14. PRZEEMAS odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ;( ;(
  15. I jak kombinowałeś coś? Pochwal się
  16. Ja mam wydłubany kat i mam to samo. ;(
  17. Ewentualnie Clarion. Modele już sobie sam znajdziesz po cenie.
  18. Profesjonalne brzmienie za 500PLN? No nie wiem... W tym przedziale cenowym bierz te które ci się bardziej podoba. Ja bym kupił Alpine nawet jeśli jest prawie 2 razy droższe.
  19. Tak no chyba ze będziesz je później polerował.
  20. Wątpie... :gwizdanie: Raczej tylko VAG.
  21. Ranty w jakimś stopniu wyrównasz na pewno nie na 100% (mowie o zdj nr 4) Papier 150 potem 240 na maszynę i jazda tylko licz się od razu z malowaniem felg. A co do polerki to ja bym je zostawił w kolorze.
  22. Git [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 11:23_________________________________________________Nosfer zacząłeś się dziargać? Powiesz coś więcej o juniorink? Mam zamiar się do nich wybrać w niedługim czasie. Właściwie to jestem na etapie poszukiwania studia w Warszawie i zacznę od tego.
  23. Tylko żebyś kiedyś nie żałował...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.