Treść opublikowana przez PRZEEMAS
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj o 20 na Prymasa Tysiąclecia w stronę zachodniego ciemny sedan rej chyba WN 058*** ramki i naklejka na klapie z blondyną na miejscu pasażera
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Bez żadnego podkładu do plastyku? Ten spray nie zejdzie zaraz?
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Na te kółka to nie jedna leci
-
[ALL] Zakłócenia w CB
- [ALL] Zakłócenia w CB
Znalazłem kiedyś coś takiego na forum vectry: Robił ktoś już takie filtry?- [ALL] Wymiana opon / kół i wyważanie dynamiczne - czy warto?
Ładnie skopiowałeś tekst ale zapomniałeś dodać rysunków http://diagnostyka-samochodowa.w.interia.pl/kola.htm- [ALL B5] Mechanizm klaksonu w kierownicy S4
Witam potrzebuję numer blaszki(stelaża) która jest zaznaczona na rysunku kolorem żółtym. [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:34_________________________________________________Znalazłem dokładniejsze foto na allegro ale coś mi się wydaje ze ona nie występuje oddzielnie ;(- [ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Dla mnie- [ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
Od razu po otwarciu drzwi i od razu po zamknięciu z centralnego. Nie ma ściemniania- [ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
U mnie się za szybko przepalają... Jest na to jakiś sposób?- [ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
Podłączam się to fajny bajer Teraz zapala się u mnie dopiero po otarciu drzwi.- Liga Mistrzów 2009-2010
Stolec królem jest... :polew: :polew:- [B5 AFN] Lepiej przyśpiesza na zimnym?
A ja mam ten sam przebieg i odwrotnie bo na zimnym gorzej przyspiesza- [ALL] Zakłócenia w CB
Ja gdzieś kiedyś czytałem żeby w żadnym wypadku nie ekranować samemu przewodów :gwizdanie:- Liga Mistrzów 2009-2010
W tej sytuacji zostaje przy ManUtd :decayed:- Liga Mistrzów 2009-2010
;( ;(- [B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
I jak kombinowałeś coś? Pochwal się- [B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
Ja mam wydłubany kat i mam to samo. ;(- [ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Ewentualnie Clarion. Modele już sobie sam znajdziesz po cenie.- [ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Profesjonalne brzmienie za 500PLN? No nie wiem... W tym przedziale cenowym bierz te które ci się bardziej podoba. Ja bym kupił Alpine nawet jeśli jest prawie 2 razy droższe.- [ALL] Jak wyczyścić tą felgę ? Może polerka?
Tak no chyba ze będziesz je później polerował.- [ALL B5] Reset akumulatorem
Wątpie... :gwizdanie: Raczej tylko VAG.- [ALL] Jak wyczyścić tą felgę ? Może polerka?
Ranty w jakimś stopniu wyrównasz na pewno nie na 100% (mowie o zdj nr 4) Papier 150 potem 240 na maszynę i jazda tylko licz się od razu z malowaniem felg. A co do polerki to ja bym je zostawił w kolorze.- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Git [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 11:23_________________________________________________Nosfer zacząłeś się dziargać? Powiesz coś więcej o juniorink? Mam zamiar się do nich wybrać w niedługim czasie. Właściwie to jestem na etapie poszukiwania studia w Warszawie i zacznę od tego.- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Tylko żebyś kiedyś nie żałował... - [ALL] Zakłócenia w CB