Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PRZEEMAS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PRZEEMAS

  1. Typ ode mnie z siłowni Konkretną ma rozgrzewkę :polew:
  2. Moje rejony
  3. :polew: :polew:
  4. Też tamtędy wracam z roboty tylko skręcam w lewo w Dickensa. Do następnego
  5. http://www.youtube.com/watch?v=CZJR7KXPOQQ&feature=player_embedded#at=27 KARIM BEN ZE MAAAAAAAAAAAAAA GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL :polew: :polew: -Jak najszybciej jechałeś najszybciej.? -Najszybciej po prostu jechałem najszybciej jak najszybciej potrafiłem. :polew:
  6. 6000 tylko po 1.5 roku się rozszczelniły i świecą trochę na fioletowo muszę kupić nowe. Zmieniaj na 5000 albo na 4300 bo walą ostro na fiolet Ja mam 5 i powoli myślę o 4,3 Dlaczego nie masz klubowych oznaczeń? Chyba że nie zauważyłem Bywasz na spotach? Mam naklejkę na klapie z lewej strony i ramkę tylko z przodu bo kiedyś w jakiś niewyjaśnionych do tej pory przyczyn zgubiłem jedną Byłem raz czy dwa ale nie bardzo mam czas
  7. 6000 tylko po 1.5 roku się rozszczelniły i świecą trochę na fioletowo muszę kupić nowe.
  8. :polew: :polew:
  9. :polew:
  10. Ale jak na razie to on ma 3 bramki w 2 meczach a Messi nic. Gdyby nie on to było 1-1 z Koreą, ale można tak gdybać... On jest po to na boisku żeby właśnie wykańczać takie akcje takie jest moje zdanie i nie masz co się z niego nabijać tylko dlatego że jest z Realu :bicz3:
  11. KUR** SZOK
  12. Dzięki no to jutro ją wymienię bo już dzisiaj mi się nie chcę Wiem, wiem bo montowałem ramki na zegary
  13. Jak w temacie ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić? Dodam że podświetlenie zegarów działa poprawnie tzn. ściemnia się i rozjaśnia.
  14. Złapany dzisiaj pod Factory
  15. PRZEEMAS odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    W tamtym roku na rozpoczęcie sezonu spinningowego czyli 02.05 nad Zegrzem równe 100cm i 7,3kg W tym roku rozpoczynam trochę później bo dopiero teraz w ten długi weekend na mazurach. Mam nadzieje że będą podobne efekty jak w zeszłym roku
  16. A co to za ramka pod rejestracje?
  17. Pozdrawiam kolegę z jasnego avanta b6 LZA który wczoraj około 21.30 wyjeżdżał z Elbląskiej w Broniewskiego i później skręcił w Al. AK w stronę Marek
  18. W leroy meriln na pewno nie ma a do castoramy ani praktikera nie dotarłem bo jakoś nie byłem w okolicy i trochę sobie odpuściłem temat :gwizdanie:
  19. Szukaj takich żeby nie wywalały błędu na fisie i nie zakłócały cb. A tak poza tym to wszystkie są takie same...
  20. Napewno [LZA] a nie [LZ]...? A bardzo możliwe
  21. Pozdro dla kolegi z czarnego B5 LZA naklejka na klapie, który dzisiaj około 16 skręcał z Płochocińskiej w Modlińską.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.