Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PRZEEMAS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PRZEEMAS

  1. Wiesz że to radio jest bez CD tylko USB/Ipod? :gwizdanie:
  2. Napisałem stronę wcześniej... :gwizdanie:
  3. Tak poważnie to polecam http://www.wurth.pl/katalog2/karty/A0585%2090.pdf tylko ostrożnie z tym czyli tak jak jest napisane w katalogu.
  4. Nitro A jak nie to zmywaczem do paznokci :>
  5. PRZEEMAS odpowiedział(a) na szmekot temat w Audi A4 B5
    Naprawiaj bo to prawdopodobnie bendiks nie odbija.
  6. http://img138.imageshack.us/img138/9775/zdjcia0261.jpg http://img191.imageshack.us/img191/4757/zdjcia0262.jpg Odkręcasz te 4 śruby pchasz wzmocnienie w stronę komory silnika i lampy idą ci do góry.
  7. To się nazywa wzmocnienie czołowe a nie panel. Masz od góry 2 (albo 4) śruby torx, nie pamiętam dokładnie później zrobię zdjęcie to wrzucę.
  8. Chyba chodzi o te. Pozycja 35 i 36
  9. Nie ma tragedii... To nie jest nieźle...
  10. Według etki pasuję również od 2.5 TDI
  11. Daj ogłoszenie do działu Kupię i wałkuj allegro chociaż wątpię żebyś coś takiego trafił...
  12. O 1.9 Sry nie zauważyłem ze to 2.5 Nie wiem jak jest w 2.5
  13. Pewnie, allegro.pl :gwizdanie:
  14. Nie występuję oddzielnie.
  15. W 97 były chyba małe i duże wielokliny kierownicy. Jak masz mały to bez przejściówki nie podejdzie.
  16. Jak masz sprytne ręce to nie trzeba.
  17. Przecież masz w pierwszym poście... http://www.adrenalinemotorsport.pl/
  18. Niższe znaczy też bardziej utwardzone więc nie powinno być problemu
  19. Jak jest źle wklejona to co najwyżej może cieknąć a nie pękać... Wytłumacz mi jakim cudem można tak wkleić szybę żeby pękła? Bo tego nie rozumiem.
  20. Jak niby miał "źle" wkleić tą szybę? Bo nie bardzo wiem o czy piszesz? Jakie naprężenia? Skąd? Ze słupków czy z dachu? No chyba że był po porządnym dzwonie i go tak naprawili Żeby nie było OT albo był odprysk albo szyba miała jakąś wadę fabryczną.
  21. 1) 8D0 807 521 01C 2) 8D1 819 447 A (do kompletu jest jeszcze do tej osłony zaślepka aku 8D1 819 422)
  22. http://www.joemonster.org/filmy/22322/Kompilacja_porazek_styczen_2010

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.