Treść opublikowana przez PRZEEMAS
-
[ALL B5] Zestaw Car-Audio do oceny Alpine / Hertz
Wiesz że to radio jest bez CD tylko USB/Ipod? :gwizdanie:
-
[ALL] Jak usunąć resztki z oznaczeń tylniej klapy [foto]
Napisałem stronę wcześniej... :gwizdanie:
-
[ALL] Jak usunąć resztki z oznaczeń tylniej klapy [foto]
Tak poważnie to polecam http://www.wurth.pl/katalog2/karty/A0585%2090.pdf tylko ostrożnie z tym czyli tak jak jest napisane w katalogu.
-
[ALL] Jak usunąć resztki z oznaczeń tylniej klapy [foto]
Nitro A jak nie to zmywaczem do paznokci :>
-
[B5 1Z] Rozrusznik
Naprawiaj bo to prawdopodobnie bendiks nie odbija.
-
[B5 1Z] Pompa od wspomagania kierownicy
- [B5 AFN] Nie mogę podpasować zderzaka
http://img138.imageshack.us/img138/9775/zdjcia0261.jpg http://img191.imageshack.us/img191/4757/zdjcia0262.jpg Odkręcasz te 4 śruby pchasz wzmocnienie w stronę komory silnika i lampy idą ci do góry.- [B5 AFN] Nie mogę podpasować zderzaka
To się nazywa wzmocnienie czołowe a nie panel. Masz od góry 2 (albo 4) śruby torx, nie pamiętam dokładnie później zrobię zdjęcie to wrzucę.- [B5 AFF] Dolne listwy drzwi
Chyba chodzi o te. Pozycja 35 i 36- [All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
Nie ma tragedii... To nie jest nieźle...- Jaki przegub do S4 B5?
Według etki pasuję również od 2.5 TDI- [B5 AFN] Odbój przedniego zderzaka-mały element z gwintem
Daj ogłoszenie do działu Kupię i wałkuj allegro chociaż wątpię żebyś coś takiego trafił...- [B5 AKN] Pytanie dotyczące wymiany pompy wspomagania
O 1.9 Sry nie zauważyłem ze to 2.5 Nie wiem jak jest w 2.5- [ALL B5] Licznik i immo
Pewnie, allegro.pl :gwizdanie:- [B5 AFN] Odbój przedniego zderzaka-mały element z gwintem
Nie występuję oddzielnie.- [ALL]Poszukiwania pewnego modelu opon
Oczywiście chodzi o nowe?- [ALL B5] Gałka zmiany biegów, Kierownica
W 97 były chyba małe i duże wielokliny kierownicy. Jak masz mały to bez przejściówki nie podejdzie.- [B5 AKN] Pytanie dotyczące wymiany pompy wspomagania
Jak masz sprytne ręce to nie trzeba.- Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
Przecież masz w pierwszym poście... http://www.adrenalinemotorsport.pl/- [ALL B5] Co myślicie o tych felach?
Niższe znaczy też bardziej utwardzone więc nie powinno być problemu- [ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Jak jest źle wklejona to co najwyżej może cieknąć a nie pękać... Wytłumacz mi jakim cudem można tak wkleić szybę żeby pękła? Bo tego nie rozumiem.- [ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Jak niby miał "źle" wkleić tą szybę? Bo nie bardzo wiem o czy piszesz? Jakie naprężenia? Skąd? Ze słupków czy z dachu? No chyba że był po porządnym dzwonie i go tak naprawili Żeby nie było OT albo był odprysk albo szyba miała jakąś wadę fabryczną.- [ALL B5] Spojler zderzka oraz Osłona aku
3A- [ALL B5] Spojler zderzka oraz Osłona aku
1) 8D0 807 521 01C 2) 8D1 819 447 A (do kompletu jest jeszcze do tej osłony zaślepka aku 8D1 819 422)- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/22322/Kompilacja_porazek_styczen_2010 - [B5 AFN] Nie mogę podpasować zderzaka