Treść opublikowana przez seves
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ach tyn Robert [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 11:36_________________________________________________ i jak tam autko :?: wiadomo cos :?: nadrabiom spam a zaroz do kosciola leca Arek autko nie wiadomo kurde przejechal sie nim i powiedzial ze musi to rozebrac... i tak czeka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello w niedzielny poranek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musisz zobaczyc, ale przede wszystkim nie napalaj sie, -w przebieg bym nie wierzyl -gosc nie pisze ze bezwypadkowy czyli pytanie jak byl wypadkowy.. no i fotki niestety niewyrazne ale sam jak sprzedawalem mialem gorsze nie dlatego ze chcialem cos ukryc tylko dlatego ze dupiate miejsce na foty znalazlem
-
Spoty Katowice i okolice
a to nic nie wiesz? bo ja tez :polew: wiem tylko ze.. sprzeglo.. cos syplo a wiecej bedzie wiadomo jak rozbiora i tak czeka ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> ale jesli masz zamiar dopiero szukac takiego autka to mi sie wydaje ze dluga droga Cie czeka wg mnie jesli chcesz 1.8T to szukaj po prostu 1.8T a jesli bedzie dobry stan i cena odpowiednia to bierz.. ale to moje zdanie, bo zadbany "wyjatkowy egzemplarz" typu wlasnie wersja 180km bedzie duzo drozszy od odpowiednikow w zwyklej serii chyba ze sprzedajacy nie wie co sprzedaje
-
Spoty Katowice i okolice
Hello Pany za ten Wasz spam nawet sie nie zabieram bo bym do rana chyba siedzial :gwizdanie: kooope lat :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kaj to lecisz Wiesiek?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Chlopaki udanego spota tam ja niestety jakby to ujac... bez auta jestem :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:02_________________________________________________ a co Ty taki wesoły? spam nadrobiony, troche tego byyylo Pucek a tak od razu ze wesolo... chcialem sie milo po prostu przywitac ale humor mam dobry generalnie tyle mnie ostatnio trafilo ze mnie to juz je.bie :gwizdanie: a roboty masa ostatnio to sie nawet nie dalem rady odzywac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hello Synki mam 2 bilety na teraz.. na dzis na 19 do TZR na golo i wesolo http://www.teatrbajka.pl/repertuar/golo_i_wesolo http://rybnik.naszemiasto.pl/imprezy/192560,golo-i-wesolo-konkurs,id,t.html oddam za nic doslownie za darmo zmarnuja sie kurde jedyne co to musicie do mnie podjechac.. a jak co to podjade gdzies w Wasza strone [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________ Arek no ja ide oczywiscie jak najbardziej ja + "os. tow." dzieki za pamiec chlopaki w ogole :notworthy: ale Arek za te jakies teksty zwatpienia ze sie do Was nie przyznaje to :baseball: no a jakby nie bylo jestem bez fury.. cos w sprzegle sie syplo i nie wiadomo jeszcze co.. mechanik musi rozebrac to bedzie wiadomo.. wiec dalej jestem w d*pie ostatnio latalem busem sprinterem i musialem w nim wydech zamontowac bo jadac po a4 wjechalismy w dupna kaluze cos jeblo walnelo i auto zaczelo glosno isc... okazalo sie- u tlumikowcow ze... nie ma calego wydechu :gwizdanie: kata tlumika i rury no i dzis w koncu mi sie udalo to zalatwic no to w skrocie co sie u mnie dzieje pech kur jakis mnie dopadl ostatnio :gwizdanie: wiec prosze mi tu we mnie nie watpic
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nie... laski sa lepsze, samochód to tylko dodatek do szczęścia, Laski nie są takie zimne, nie trzeba je nagrzewać tak jak turbine Mam dalej wymieniać :> :good: :good: a ile Wy przyjemnosci potraficie dac tego na pewno nie wymienisz bo to jest niepoliczalne :polew: :polew: :polew: szczególnie po dobrej wypłacie :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nie... laski sa lepsze, samochód to tylko dodatek do szczęścia, Laski nie są takie zimne, nie trzeba je nagrzewać tak jak turbine Mam dalej wymieniać :> :good: :good: a ile Wy przyjemnosci potraficie dac tego na pewno nie wymienisz bo to jest niepoliczalne :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:> kurde a kaj Tys mandat jeszcze wczoraj dostal? jakbys mi powiedzial o mandacie to po tym jak zobaczylem jak Ci zderzak odpada chyba bym Ci fury nie dal przy Twoim wczorajszym szczesciu :polew: lepiej tam trzymajcie kciuki zeby mnie to tanio wyszlo :>
-
Spoty Katowice i okolice
hello Synki i Kobiety [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 09:58_________________________________________________ Pucek nic sie nie martw, przeciez polowe kosztow pokryje w koncu to moje padlo nie :gwizdanie: :polew: :polew: nie no olej temat zobaczymy co mechanik powie jak go obejrzy heh ja mam loooz tak to jest jak sie w kims/czyms zakochasz nie zawsze bedzie kolorowo ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Synki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czesc Synki, dzieki za spota no Wiesiek teraz to juz moga w trasa spokojnie smigac na pewno nic sie juz nie stanie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie chce nic gadac ale tam przy tej maturze to mnie zagial dobrych pare razy :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojciec mnie obudzil z bulkami przyjechal ;([br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 08:56_________________________________________________ Co za nastawienie, jakbyś wesele brał dobre nastawienie do imprezy to postawa wtedy czlowiek sie lepiej bawi :kox: i szybciej konczy :gwizdanie: nie no mysle ze damy rady ja to chyba bede musial "ciulac" przy kieliszku :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
trudno okreslic, jak o 18:00 zaczna to o 24:00 pewnie beda juz kieta :> no juz na ostatnim spocie o tym mowilismy i nie wiem czemu teraz umawiacie sie na wodke Seves na nastepny spot weź brata ze soba :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no byl dzis czy wczoraj ale na chwile yno i sie predko cos stracil
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra Synki zbieram sie