Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie: Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał angry o co Ci tu chodzilo? [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________ stawiam ze hmm 3stówki
  2. no brawo brawo Panie Doktorze :good:
  3. a mnie na ta chwile nie bedzie czekam az mi mechanik zadzwoni i tak czekam i czekam a nie chce mu juz dzwonic bo wiem ze moze sie wkur jak mu znow zadzwonie co tam slychac :wallbash: [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:12_________________________________________________ hehe no co zrobisz nadrobimy w weekend
  4. Tak ale chyba okna w aucie no stary tu cie zdziwie mylem w domu :gwizdanie: ale serio spojrzenia kobitek na dworze bezcenne :kox: no kurde Diman Chlopie z tej strony Cie nie znalem :good:
  5. Ostatni weekend marca , ja też z moją jadę [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 15:37_________________________________________________ ja mogę dwie dać gratis hello no Robert jak Wiesiek bierze jedna, a druga Ci zostanie to jestem chetny tylko nie wiem czy dam rade w niedziele podjechac
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja się nie śmieje poważnie, respekt zaczynałeś od kasety a teraz masz RNSa bajer :good: :good: Maxito a chodzi Ci to juz bez problemow? gdzie ta antena w koncu byla?
  7. nie zazdroszcze Ci no ja tez chce jechac chociaz nie wiem kiedy to ma byc podobno marzec
  8. Seves jak tam b7 ??? bo jakiś czas mnie tu nie było a napierdalacie z tym spamem zdrowo aaaa teraz widzę podpis:P czyli stoi już na placu ? na placu u mechaniora hahahahahhahahahah no dokladnie :polew: i dalej jej nie ruszyl
  9. oj Kowi87 bo jakby nie bylo spalanie to wg mnie najwazniejszy czynnik ktory odpowiada za "kase" :gwizdanie: przynajmniej jesli chodzi o 1.9TDI i 1.8T - oba sa malo awaryjne wiec wg mnie nie warto zastanawiac sie nad tym co pada.. bo wszystko zalezy tylko i wylacznie od tego na jaki egzemplarz trafisz a tego chyba Kolega nie zalozy.. mialem passata 1.9TDI 130 i a4 1.8T 150 i rozrzad tez w porownywalnej kasie wymienialem jakos 800pln tu i tu.. oczywiscie z pompa i robocizna Flyer akurat podobno niezle wyszedl nawet finansowo na swapie ale to glownie przez to ze mogl w dobre kasie sprzedac czesci z wypasionej eSy i ze swojego 2,5 ALT pojdzie pewnie za grosze i wg mnie kasa na pewno sie nie zwroci.. poza tym chyba lepiej zamknac ten watek bo do niczego w sprawie swapa chyba tu nie dojdziemy najodpowiedniejsza w tym przypadku bedzie zmiana auta po prostu..
  10. teraz nie masz wyjścia :> Diman, na sośnicowice się jedzie na lewo przed auchanem...a ja ciągle myślałem że to gdzie indziej ja tam na sosnicowice jezdze przez Rudy
  11. no Synki.. zapisywac sie :> bedzie biba :gwizdanie: :kox:
  12. nie rozumiem czym sie sugerujesz dochodzac do faktu ze 1.8T bedzie tanszy w utrzymaniu.. Diesel mniej pali wiec bedzie tanszy w utrzymaniu i dosc duzo tanszy;) chyba ze do 1.8T wsadzisz gaz.. jesli 1.8T z gazem to z kolei on bedzie znacznie tanszy w utrzymaniu.. pytanie za ile kupisz dane auto.. Dokladnie tak jak pisze Kolega Luka3s dodatkowo.. jesli dla Ciebie najwazniejsza jest ekonomia (bo ciagle pytasz co bedzie tansze w eksploatacji) to wg mnie wszystko zalezy od tego ile km rocznie masz zamiar robic.. a na to pytanie odpowiesz sobie tylko Ty
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :shocked: nie wyrobiles sie na? 11? ja od 6 w robocie siedze
  14. na 02:00 do roboty :gwizdanie: no to przerąbana godzina no co Ty hehe no Pucek ta zmiane ma "opanowana" :>
  15. Kolego w skrocie.. jesli chcesz zaoszczedzic bo duzo jezdzisz to 1,9TDI , jesli masz kase albo nie duzo km robisz to 1.8T (ja akurat jestem wyjatkiem bo mialem 1.8T a robie 30-40tys rocznie i to tylko na benzynie ) w kazdym badz razie spalanie 1.9TDI to ok 5-8l/100 a 1.8T 7-10L/100 wszystko zalezy od stylu jazdy no i wielkosci miasta i korkow w ktorych stoich oczywiscie gorna granica spalania jest nieokreslona a moce: 1,9TDI samym programem jakies 150-170km (zalezy od wersji silnika jaka kupisz i stanu 100 albo 130KM seria) 1.8T w zasadzie obojetnie czy 150 163 czy USA 170km robia programem na ok 180-190km jesli chcesz modzic bardziej - wymieniasz wtryski, intercooler, wywalasz kata i robisz 200km max z 1.9TDI slyszalem 200km a z 1.8T (fabrycznie 150km) widzialem ponad 300km wszystko zalezy od Ciebie
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. hehe zajs strona kapeluszy na pozegnanie :polew: a tymczasem ja witam z rana
  18. hello po swiecie przed weekendem w takie tygodnie to mozna robic
  19. [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________tez lece Synki
  20. ja sie zbieram Panowie
  21. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez sie zbieram panioeowie
  22. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli jak kumulacja to na całego :gwizdanie: urodziny kumpla , impreza a4-klub , mr.X w onyxie coś jeszcze jest fajnego w sobote ? dni otwarte w Queens w Gliwicach :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  23. :shocked: :slina: :slina: no normalnie nowka
  24. do znow Cabrio
  25. ja to robilem w kato u takiego szpeca na allegro ma aukcje klucze dorabia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.