Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ramki klubowe przeciez to fura Seves'a a to S4 Nikolasa autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka hahaha no wczoraj znalazlem B7 i musze moja sprzedac lece chlopaki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Chłopaki moja furka do sprzedania mam jeszcze na sprzedaż yamahe R6 2002r niebieska oryginalny przebieg 18000km
-
Spoty Katowice i okolice
póki nie ma 2++ KM to dalej jest golas w bagazniku woze kat rurke +chip i bedzie pod 200 - taki do wczoraj byl plan ale wczoraj sie pozmienialo hahaha i ja juz tego nie robie
-
Spoty Katowice i okolice
chlopaki jak mozecie to wezcie kase dzis na spota :gwizdanie: moja fura na sprzedaz.. w tym tygodniu musze kase zdobyc a kasa.. 25goła.. 30tak jak stoi z pelna skora rns-e, alu 17' rs4 lato do negocjacji PS w silniku nic nigdy nie dlubane.. a potencjal.. jaki ma potencjal to wszyscy wiedza.. Qri takim jezdzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no Miron zadbanych czystych nowych aut to nie dotyczy ja swoim mialem jechac i sie nastawiac bo lakier to mam w bardzo srednim stanie a ze oryginalny to nic z nim nie robie :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian Ty od dawna powinienes stosowac super nano hiper mega giga ekstra wypas technologie czy jak tam ona sie zwie ze wlewasz specyfik i on Ci wszystko zabezpiecza :polew: molekuly sie lacza i wychodzi zero tarcia w czymkolwiek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahaha czasem to sie oplaca jechac w tloku na cmentarz
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no wlasnie ten odglos silnika czyzby Siemian wstydzil sie klekota :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uuuuuuuuuuuu wspolczuje ja zrobie co mam zrobic i do domu współczucia a ja się bycze L4 no a taki to pozyje
-
Spoty Katowice i okolice
hello Kato [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:08_________________________________________________Adrenalina fotka miazdzy :good: :good: mam nadz ze Stanowi nie zostaly dziury w klacie po tej sesji :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszystkim wszystkim Paniom i Panom
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pelna profeska Panowie kawal dobrej roboty :> Siemian widze ze fura do zdjec to pali Ci jeszcze duuuzo wiecej niz przy upalaniu :gwizdanie: 20srednio nono ladnie ladnie nie no piekny filmik ujecie w garazu i zegary koks po prostu :good: [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert a wiesz ze takich fajnych juz nie kupisz nawet jakbys zalozyl idealnie te same gumy ale 205 na 16calach to juz nie bedzie to samo ;( ja mialem jeszcze w vectrze fuldy montero 185 na 14calowej feldze i tez najlepsze jakie do tej pory mialem prawda taka ze zimowka na snieg i lod musi byc waska ale ta sama opona na suchym asfalcie szybko sie skonczy ;( i jak zawsze cos za cos [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________Pany lece cos ostatnio kurde nie mam za duzo czasu na forum
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a robiles tak kiedys to wszystko takie proste sie wydaje ale nie zycze tego nikomu z Was .. 3lata temu tak zrobilem zadzwonilem policja przyjechala wszystko niby ok ale po pol roku dalem spokoj i tak kasy nie zobaczylem.. nie oplaca sie dla kilku stowek tego zachodu.. powaznie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja tak szczerze jesli bym mial kupowac nowe opony to bylby moj faworyt cena i opinie.. tylko nie doczytalem o tym ze sa "slabe" z drugiej strony tak jak Hammer pisze - towar kupuje x=tysiecy osob a pisza zazwyczaj Ci niezadowoleni.. jesli wszystko jest ok to malo kto o tym pisze..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha ale cena za ursusa nie do negocjacji :polew: Hammer ale ta gwarancja to wiesz :gwizdanie: moj tata raz "rozwalil" opone dunlop sp 01 na dziurze.. pojawila sie bula - opona kupiona w Rybniku- pojechal na gwarancji wyslali i co? "uszkodzenie mechaniczne" gwarancja tego nie obejmuje w sumie nie wiem co maja na mysli Ci ktorzy pisza ze buly sie czesto pojawiaja.. ale jesli jest bula to producent uzna to jako uszkodzenie mechaniczne
-
Spoty Katowice i okolice
widze ze Pucek ma wiele odmian
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co zaś rurę ostro przepaliłeś hello hahaha same ozyroki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heeeeeeeeeeelllllllllllloooooooooooooo Synki dzieki za spota :polew: i milo bylo poznac nowe twarze i fury
-
Spoty Katowice i okolice
3007 ? :shocked: no to ladnie polecialo :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello wreszcie w dzien spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seves - jeździ fajnie i zawsze tak będę twierdził ( jeżeli popatrzymy na furkę jak na rodzinne kombi ) bo co do samego zapierdzielania to już dużo lepszymi furami śmigałem ( nie koniecznie droższymi ) poprostu bardziej nadającymi się do ściagania [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:06_________________________________________________Dzięki wzystkim za zlota było dziś wyjątkowo mega - mega dużo ferek - trochę ludzi, których dawno u nas nie było, no i mega duża ilość B6 a B5 była wręcz najmniejsza ilość A ślady opon to chyba jeszcze za tydzień będą z czarnego mojego paździocha zbiera sie pieknie :good: :good: Miron.. liczy sie wnetrze ale nie to wnetrze nawet nie zwracalem uwagi zajebioza poprostu :> [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 10:53_________________________________________________ a co ty na wschodzie chcesz robic jade do od mojej rodziny do jaroslawia 50km za rzeszowem to szerokosci oldboyu Szerokosci Diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dal do teraz nie wiem kiedy bylem w wiekszym szoku.. czy wtedy kiedy powiedzial ze mam siadac czy jak na dwojce doj**alem prawdziwy koks :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miroooon :notworthy: :notworthy: piekna ta Twoja strzala
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście