Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo nie zdąże 1100km mam Nie rób scen , wiem ,że bex jeździ :polew::polew::polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dla Ciebie też już mam :banan:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo nie zdąże 1100km mam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pozdrówcie chłopaków ode mnie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer gratki modów nieźle doebałeś, szczególnie z żarówkami - mega mod a poważnie recaro.. recaro.. recaro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zawiesił się albo.. zasnął
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz że sobie jaja robię prawda jest taka że zawsze każdemu może coś niestety wypaść
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym się pisał na jakiegoś spota po powrocie- wracam w tą niedzielę.. może byśmy już zawczasu zaplanowali żeby komuś 30min przed planowanym wyjazdem na spota cos nie wypadło bo skoro ma się plan pojechać na spota to niezapowiedzianych gości się nie wpuszcza ew. mozna na spota dojechać z małym opóźnieniem ale jednak dojechać dawno się nie widzieliśmy w większym gronie a i czytam że kilku nowych chłopaków "doszło"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pozdrowienia z włoch
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry nie wiem czy już pisałem Wiesiu doebany ten Twój nowy awatar prawie jak stig
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zeby nie bylo nudno
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
widziałem ładnie się zbiera i kręci idealnie ale co do wykresu jeśli kręciłeś tylko do 6000 to nie rozumiem czemu masz tak wysoką moc już przy 5tys obr ale ja nie muszę rozumieć- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Andr3i nie wiem jak to działa ale dziwny ten Twój wykres - kręci Ci tylko do 5700? mój wchodzi na czerwone pole i kręci do 6800... nie rozumiem.. może ktoś źle jakieś parametry wprowadził - bo w sumie jak na te obroty to strasznie duża moc i moment ale może kpower tak działa.. może się w ustawieniach coś wybiera.. nie znam się ale dziwne żeby benzyna tylko do 5700jechała- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a to Kunie coś updatowałeś? bo słyszałem że sprzedał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł Jeszcze trochę i Wiesiek będzie edytował swoje posty albo założy jeszcze jedno konto i będzie się witałi żegnał sam ze sobą- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Andrei jak hamowałeś furkę? Masz ori program? Pytam, bo moc mamy taką samą ale w momencie jest przepaść na Twoją korzyść a mnie docelowo interesowałby moment właśnie na poziomie ok. 300Nm.. Oczywiście na początek bo jak się skończy rezanie tego nikt nie wie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo pisałem tu wcześniej że szukam chętnych do zrzuty na te farbki teraz czekam na paczuszkę i jak przyjdzie maluję Hammer też bierze jedną puszeczkę- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ta farba powinna być idealnym rozwiązaniem do takich celów jak chrom wokół szyb tzn wydaje mi się że folię ciężko zagiąć żeby dobrze w takich zakamarkach trzymała a ta farba niby trzyma idealnie i podobno jest trwała do tego nie ma problemu bo wiadomo że pokryje idealnie malowany element.. Jedyna niepewność to trwałość a wiadomo jak to z nowościami- trzeba to po prostu sprawdzić jak coś jest sporo aukcji np na allegro może sprzedają trochę drożej ale na pewno to nie zniknie więc się załapiesz- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
napisałeś że nie wiesz i że jak Ci sie spodoba to może weźmiesz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
mam zamiar czyli jak tylko farby przyjdą rozbieram i maluje grile tylko zastanawiam się czy pomalować całe oprócz znaczka czy tylko chromy a audiczke zaniedbuje to fakt bo kasa idzie teraz jak woda na inne cele- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
powiedz jaki bo tez jestem zainteresowany Dokładnie jak wspomniał badboy, zamówiłem farby ala plastidip w puszce (zamówiłem 4szt bo wychodziło taniej i jak coś 2puszki będę miał do sprzedania ) więcej u mnie w wątku : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bex-czarna-strzala-s-line-seves-seria-198-5hp-258-6nm-204275/index11.html- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
szyba już zrobiona w zeszłym tygodniu tylko nie zdążyłem się pochwalić- zrobiłem jak polecał Pablo i kupiłem cały mechanizm - podróbę o podobno bardzo dobrej jakości na allegro za 130pln w wysyłem i mechanik mi to za jakieś 40pln wymienił mechanik chyba z intercarsów mógł mieć właśnie za 260plnale powiedział żebym na allegro sam sobie poszukał PODNOŚNIK SZYBY AUDI A4 OD 2002 NOWY EL.PRAWY PRZ (2409318638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Młody_drog:naughty: a co do autka Twojego brata to może być bardziej bliźniak niż myślisz ---------- Post dopisany 29-07-2012 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 15:39 ---------- Ostatnio zamówiłem farbę czarny mat w sprayu plastidip 400ml i mam zamiar pomalować w końcu grile i listwę tylną - zamówiłem 4puszki bo wychodziło taniej, myślę że jedna mi wystarczy, jedną bierze kolega i 2puszki każda po 400ml będę miał do sprzedania także jeśli ktoś chętny to proszę pisać farba tego typu tylko w sprayu: puszka 400ml za 70pln - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście