Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
działa K U R WA opanowane
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed:no to chyba razem się starzejemy:polew:---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:13 ---------- bo też tak myślałem:grin: no to jest nas co najmniej 3
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no kurw_a ten kuta_s word nie dziala bo tez podkresla zmieniona czesc linku do chu_ja i sie komunikuje z tym silnikiem forum zeby bylo latwiej i co bym nie zrobil musze link po linku ... do notatnika wklejac przerobic i wkleic nazot na forum a w notatnik nie moge wkleic calosci bo mi word widzi zamiast linkow juz gotowe foty niektore... i jak wklejam do notatnika to ten zas nie widzi zdjec tylko linki... no chu_j mnie strzela jak macie jakas szybsza metode to prosze o podpowiedzi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mam nadz ze nie bijesz do mnie kurw powiedzcie mi jak przerabiam pierd_olone foty zeby do chu dzialaly to musze pelny link wklejac? na predko to probuje rozgryzc wiec wziałem i kopiuje tylko ta czesc linku ktora sie zmienia wklejam w stara- zla czesc linku a to zamiast zadzialac sie kurw automatycznie zmienia na jakies #@$%^&&* automatyczne do chu cos co nie dziala.... co musze wszystkie linki w wordzie przerobic i wtedy jako calosc wklejac? bo zeby do fotosika wlazic na kazda fotke i jej link w calosci sciagnac to mnie chu strzeli w miedzyczasie i zajs sie przez to pierd forum wkurw bo chce czlowiek cos na predko i sie do chu nie da... cale zycie sie trza uczyc
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
dalej jestem pod wrażeniem tych kolorków szczególnie jak się zaczynają wyświetlać informacje i jednak duża różnica w rozdzielczości jest zauważalna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry synki w ten jakże piękny dzionek piekny ze nie trzabyło do roboty stować ulalala a u Koleżanki często lepiej niż u swojej Panie ja mam 320 k i fotel bez porownania lepiej wyglada i wagi piorkowej tez nie mam Dokładnie, tak jak pisałem jak na 150kkm zbyt zniszczony- Paplok są wyjątki- przypadki że np kierujący robi krótkie dystanse i często wsiada wysiada a do tego ma np problem z biodrem (np. tak jak mój wujek) i się dosłownie wsuwa do samochodu dlatego trzeba wtedy zwrócić uwagę na inne detale (takie jak oparcie fotela, kierownica, pedały włącznik świateł rączki drzwi wszystko czego się dotyka w eksploatacji) sugerując się fotelem a z tych fotek niczego więcej nie można ujrzeć więc z doświadczenia wiem że w 90% przypadków jeśli czegoś nie widzisz to dlatego że sprzedający zrobił tak fotki żebyś tego nie widział mam nadzieję bo jest jeszcze ujeb_ana i musze ja umyc a po bukowinie, rajsie na r6 i poniedzialkowym basenie się coś rozchorowałem Dokładnie tak jak napisał Arturoo- kolejny raz się powtórzę - ja tak kupiłem przepiękne dosłownie przepiękne b7 s-line... śliczne idealne z wyposażenia i wyglądu a do tego totalna kupa a do tego zauważyłem z 5różnych niedociągnieć i każdą sobie wytłumaczyłem że to na pewno nic takiego ... trudno...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to nie zazdroszcze ja w ogóle dziś furke od gniotkarza odebrałem i zapomniałem się pochwalić.... wyciągnął mi od wczoraj 23wgniotki które po gradzie zeszłorocznym jeszcze miałem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeśli chodzi Ci o miejsce na telefon to zostaną Ci po nim dziury i odciśnięte miejsce pewnie.. więc chłopaki albo to zostawiają albo jeśli chcą sie tego pozbyć to wymieniają cały tunel na taki bez mocowania pod telefon a przebieg tak jak napisałem... być może jest prawdziwy ale ślad na fotelu kierowcy widać wyraźny.. słabe fotki- mało szczegółów i mało wyraźne - trzebaby zobaczyć na żywo.. no i podstawa sprawdzić vin
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello albo ten przebieg to ma 150 x 3 albo prane raz w tygodniu albo straszne grubasy nim jeździły bo na fotelach takiego czegoś nawet przy 300nie widziałem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no bele za to wpier_dol nie dostana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Na pewno zaś żeś takiego kapra strzelił http://img848.imageshack.us/img848/9670/beznazwy2qd.jpg :polew::kox: A co wyście tu robili to już nie wnikom :grin::grin: http://img444.imageshack.us/img444/6697/sam33651280x768.jpg yebany klimat... Ty mosz seves szalik od NaTi nie no takigo karpia to yno roz w zyciu idzie zrobic i kierys miszczu to uwietrznil kur Hammer no jo Ci godom ze ni mom pojecia co tam sie dziolo :tongue::tongue::tongue: ale widza ze niezlo bania byla... pamietom yno (ze zdjec zreszta) jak mi Robert łep owijoł szalem Natalii Adasko no jo jo jo jo jo jo niiniiiniii mmmooomm pojecia sssskkkkaaaadddd sssiiiieee ttyynn iiii jjjjeeejjjj ssszall na mojim karku znojjdłłłł ttttoooo jjjjeeee nnnnaaa pppeeeeewwwnnnooooo ffffffff fffff fffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffotomontaż ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:10 ---------- 3mej sie synku a jutro udanej imprezy :thumbup1::thumbup1::thumbup1:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i jeszcze sie cieszy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer klucze mi też załatwiosz Tyś je jednak kumpel
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o zesz :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: Robert wiedziałem że masz akwarium ale żeby taki ja pier_dole no to żeś ładnie doebał :kox::kox: miazga
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Osobiście mi sie bardziej mniejsze podobaja ale ta będzie fajnie klackać :tongue::tongue::tongue:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nowa naklejka na szybie? jedziesz do czech autobanami? nie dużo tu widać ale jestem pewien że nie wygląda gorzej niż było a oponki masz jakie mają byc to wg mnie lepiej a i komfort
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Kolego nie wiem jaka jest prawda ale Aliego z tego co słyszałem polecają do klekotów bo jest w nich mega dobry... Jeden z najlepszych w PL a do benzyn... comp sport mówie/piszę tylko co słyszałem żeby nie było tym bardziej ze compsport jest na pewno droższy:decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Seves coś tu się tak zdziwił :kox: http://images37.fotosik.pl/1428/a49f157a3db65f3fmed.jpg po posiedzeniu na fotelikach zadziwiająco dobrze wchodziła pozostała gorzałka i z wieczornej imprezy pojawiły się luki łooooooosz kurw :grin::grin: na to pytanie może odpowiedzieć jak sądze tylko Marzena kur serio mam tak jak Bartek... wiem .. pamiętam że tańczyłem dużo ale nie pamietam z kim i jak kur_wa mam takie luki że szok czasem pomaga jak se zdjęcia z imprezy obejrzysz ale ja już obejrzałem kilka fotek i żadnej sytuacji nie pamiętam
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kur nie dam rady dzis niestety muszę parę spraw ogrnąć m.in. oddać furę do naprawy po... zeszłorocznym gradobiciu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzięki Bartku aż miło powspominać :polew::polew: no to jest gość ---------- Post added at 11:49 ---------- Previous post was at 11:48 ---------- mi niestety w sobote kazali wcześniej iść spać- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a była umowa? Sprężyn nie chcesz chce ale -40- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew::polew:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a była umowa? - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81