Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. pamiętasz o odpowietrzaniu na zapłonie? A może byś chciał od 2.0 TFSi pompę hamulca? mam 2szt. ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- A to nie Nowe Klocki i tarcze? to tez może wpływać na początku na słabe hamowanie. Tak czy nie?
  2. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A to i tak wszystko hooj. ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- cały but 43 wchodzi do strodka http://s16.postimage.org/3u6i4911w/P1050847.jpg
  3. Noo w końcu porządne hamowanie PS. Też mam takie . :D
  4. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ULTER SPORT Końcówka ozdobna 90mm N1-90RS Łódź (2749510357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. staniały ?
  5. no nówki na allegro są po po 90 zł/szt. te co kupiłem w udealnym stanie mają byc. Jak przyjdą to renowacja Alusów bo zciorane strasznie. ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- i włąśnie. kupowac zimówki 18? czy osobne 17" ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- czas 30 min. koszt zaden. wpadaj na spot do Kielc ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Mam także pewną sprawę. Ogarnę to pewnie ale poradzić się mogę. poniżej Film nagrany dziś. przy kręceniu kierą wyje wspomaganie. Zresztą jak nie kręce też wyje. Dodaję gazu i wyje mocniej. Przy szybkim kręceniu kierą Wspomaganie zanika. Pompę podmieniałem ale okazała się jeszcze gorsza od tej co mam i oddałem gościowi.
  6. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    za przesyłkę sobie już zapłace ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Nie za bardzo wystają? ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Ostatnio po wizycie u Nosba stwierdziłem że moje końcówki wydechu to Gwizdki od czajnika.
  7. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ale niesmak pozostał :)heheh ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- powiem żonie żeby mi kupiła
  8. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiem kapłem sie i przerysowałem posta
  9. własnie kupiłem te DEKIELKI AUDI 8DO 601 165K (2754742568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 150 ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Napisz do djima Właśnie słyszałem że miał przygodę garażową :/
  10. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ilr takie ulterki kosztują ?
  11. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja jak bede kiedys wymienial to na Ultery... lekko sciete. bardzo ladfnie na zywo wyglądają przy takieg dokladce jak ja mam.
  12. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zawsze:) ale ładnie jest. nie ma co..
  13. poprawia się tylko docisk Fexi. daje to efekt. jak będziesz w kielcach to Ci to zrobię. klejenie flexi na nowo do LCD tylko w Chinach
  14. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde ale z daleka. :/ jutro pukne lepsiejsze, <br /><br />
  15. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a zdjecie to mam zara ci DAM
  16. co kuleje? może Ci pomogę?
  17. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jutro Ci sprawdzę rano
  18. Mojemu też by się przydało. ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Glancowanie.
  19. Noo za 230 kupisz wmiare niezły zestaw narzedzi... Nie będzie to BETA ale da rade. poczytaj na forum.
  20. nie wazne. znalazłem dekle w przystepnej cenie... DEKIELKI AUDI 8DO 601 165K (2754742568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. to było z EXeo? czy z TT? ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- czy z A3
  22. termostat sam wymienisz. po co CI mechanik. zamiast na mechanika wydaj na narzędzia.
  23. ja RNS-E kupie tylko po taniosci. jak drogo to nie warte dla mnie . ALe nie powiem w B6 ładnie mi leżało RNS-E
  24. Moja już machnęła ręką. Powiedziała tylko że ma być tak żeby zawsze kiedy będzie trzeba dało się jechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.