Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
pamiętasz o odpowietrzaniu na zapłonie? A może byś chciał od 2.0 TFSi pompę hamulca? mam 2szt. ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- A to nie Nowe Klocki i tarcze? to tez może wpływać na początku na słabe hamowanie. Tak czy nie?
- B7 Crew
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Noo w końcu porządne hamowanie PS. Też mam takie . :D
- B7 Crew
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
no nówki na allegro są po po 90 zł/szt. te co kupiłem w udealnym stanie mają byc. Jak przyjdą to renowacja Alusów bo zciorane strasznie. ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- i włąśnie. kupowac zimówki 18? czy osobne 17" ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- czas 30 min. koszt zaden. wpadaj na spot do Kielc ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Mam także pewną sprawę. Ogarnę to pewnie ale poradzić się mogę. poniżej Film nagrany dziś. przy kręceniu kierą wyje wspomaganie. Zresztą jak nie kręce też wyje. Dodaję gazu i wyje mocniej. Przy szybkim kręceniu kierą Wspomaganie zanika. Pompę podmieniałem ale okazała się jeszcze gorsza od tej co mam i oddałem gościowi.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nogi mi się ugięły ...
-
B7 Crew
za przesyłkę sobie już zapłace ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Nie za bardzo wystają? ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Ostatnio po wizycie u Nosba stwierdziłem że moje końcówki wydechu to Gwizdki od czajnika.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
własnie kupiłem te DEKIELKI AUDI 8DO 601 165K (2754742568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 150 ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- Napisz do djima Właśnie słyszałem że miał przygodę garażową :/
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
poprawia się tylko docisk Fexi. daje to efekt. jak będziesz w kielcach to Ci to zrobię. klejenie flexi na nowo do LCD tylko w Chinach
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
co kuleje? może Ci pomogę?
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mojemu też by się przydało. ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Glancowanie.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Noo za 230 kupisz wmiare niezły zestaw narzedzi... Nie będzie to BETA ale da rade. poczytaj na forum.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
nie wazne. znalazłem dekle w przystepnej cenie... DEKIELKI AUDI 8DO 601 165K (2754742568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
to było z EXeo? czy z TT? ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- czy z A3
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
termostat sam wymienisz. po co CI mechanik. zamiast na mechanika wydaj na narzędzia.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
ja RNS-E kupie tylko po taniosci. jak drogo to nie warte dla mnie . ALe nie powiem w B6 ładnie mi leżało RNS-E
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Moja już machnęła ręką. Powiedziała tylko że ma być tak żeby zawsze kiedy będzie trzeba dało się jechać