Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Nie. to termostat..
  2. decha cabrio wcale nie jest identycnie mocowana duuuzo rezania wiem bo sprawdzalem...Bez sensu.
  3. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- w elsie rzecz jasna
  4. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chyba tu nie bedzie zadnego opisu .. sprawdze ci w etce.
  5. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niesłyszałem o takim zabiegu. Same Ciegna skrzyni maj chyba jakies gwinty regulacyjne.
  6. ja po kielcach spokojnie zamykam sie w 11l.
  7. No to najwyższa pora żeby oddac do flokowania ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- jak ładnie?>
  8. to sztywny bedzię bardzo ...
  9. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie czuje za bardzo różnicy komfortu między 17" a 18". Ważne jest też żebyś kupił markowe felgi, wpłynie to na ich sztywność i wytrzymałość. Repliki mogą się krzywić tym bardziej 18"
  10. Bez problemu, kilka przepinowan.
  11. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chetnie kupie taką ramke. masz nazbyciu?
  12. oj tam.... PW ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Czaki nie wzieli Cie jeszcze do grupy B7 CREW? <haha>
  13. hmm. troche strach. polikierka ... wymyslmy co lepszego...
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem jaka tam jest dioda, ale nie sądzę, żeby było 12V... Bo żaden LED tyle nie wytrzyma jest dwanascie Volt. Do diody rezystor jeden K.ohm lub normalnie w sprzedaży sa diody led na dwanascie Volt.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja wlasnie kupilem zimowki na osiemnastki
  16. To tak jak moje 2.0T ze spalaniem!.
  17. Osz Ty... ile? ja narazie uzupełniam braki Dekielki / Airbag Itd :)4 jak Auto? jak spalanie? ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- Fajne Quattro Nie ?!
  18. hehe. co nastepne? B7 ?
  19. Cza było Kupić mocniejszy silnik to byś szybciej dojechał
  20. No wlasnie.. Ja po przesiadce z b6 gdzie byly 288 na przodzie wsiadlem do b7 z 320 to roznica Masakryczna.
  21. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Grzesiu Firefoxem sprawdz.
  22. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    eee działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.