Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. O ja ciee. Marek na forum . Auto kosa. Ciekawe czy dał bym ci radę na kreskę ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Aaaa on po programie;( to nie dam mu rady ... ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Mmi masz już po polsku? Jak nie to Ci spolszcze
  2. No ładnie ładnie. Ramka grilla na czarni się prosi i co to za koło paskudne? Zima ?! Ja to nie wiem kiedy zimówki założe. Zderzak s Line pięknie wyglada. Jeszcze z Bixow powściągliwość te pomarańczy;)
  3. Spoko luz. Ładnie wyglada. A t4 kupiłem?
  4. Jak każdy przy 350 tysiącach
  5. Fly wiesz ze Grzanek Ci konkurenta szykuje? Włożył właśnie w piątek 2.7 bit. Do czarnego Avanta ładnie to wszystko wyglada;) i zapowiada się grubo. zapomniałem kliknąć spy photo!
  6. Odnośnie Bixow.jest moc:) świeca zaje za***iście.
  7. Nie pierdziel tylko dawaj zdjęcia ---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- tak to se i ja mogę napisać
  8. Paskudne Bezawaryjności
  9. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zeza to skretne robią ale to po włączeniu zapłonu tylko tak?
  10. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A powiedzcie mi samopoziom zwykły. jak działa poprawnie? obniza lampy tylko wtedy kiedy np. zapakowane auto bardziej ? i czy przyczepa np. podpięta? jak to jest poprawnie.
  11. ciekaw jestem oględzin przez ASO. czy straty duże.
  12. znalazlem w którejś z 5 instalacji które leżą na strychu... tak że wiązka też się znajdzie ... Jeśli obniżę to o 2 cm max. aha . od RS4 stabilizator przód i tył moge kupic za 300 brac???
  13. Na tyle mam silne. ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- I proszę mnie tu nienagadywac, bo jeszcze zacznę szukać springow jakich. Na tapecie teraz kolejne brakujące ogniwo. Airbag bo z dziura jeżdżę 2 miesiące. ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- Aha. Modul samopoziomu już jest u mnie .
  14. nie zgadlem. tylko po lifcie malo kiedy byly inne silniki z multi...
  15. osz ty. dziaduuu.. u mnie nie bedzie gleby. bedzie zderzak s line to przód wizualnie sie obniży.
  16. jak to. zawiecha 1BE.
  17. rano mozemy jechac.. pic w sumie moge ja bo ty jedziesz HAHAHA\
  18. Ołłłł jeeeaaa.
  19. Kukardela. no faktycznie. pacze teraz u Siemana ... i jes bez pomarańczy tylko .to dzisiaj. Poprawka
  20. samo wywalenie tych kloszy nic raczej nie da. trzeba by zmienić na białe a takowych nie posiadam. Spryski dojdą razem z S-linem... ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- polerowałem pastą Tempo i ogień ręcznie.
  21. Silnik pewnie 2.5Tdi...
  22. jutro oblukasz zamontowane... ---------- Post dopisany 09-11-2012 at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 23:17 ---------- Gieneralnie Bixy zamontowane.
  23. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Laminat...
  24. Bartek. Jak ja odpowietrzyłem układ to Ty nie odpowietrzysz? Miszczuuu proszę Cie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.