Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Witam. Zmieniam Concerta 3 na : no właśnie RNS-e miałem i nie chce więcej ... kupiłem BNS 5.0 jeszcze go nie zamontowałem. aLE zastanawiam się co by lepiej grało. BNS 5.0 czy Symphony 3 ceny generalnie bardzo zbliżone a może ktoś z was ma wyrobione zdanie o jednym i drugim: PS mam instalacje BOSE pamiętam w poprzednim aucie B6 jak zmieniłem z symphony 2 na RNS-e to była zmiana na lepsze. odnosnie jakosci dzwięku.
  2. w Piątek SPOT .. godz. 18-19 plac wolności . Reflektuje ktoś?
  3. Kompletny zestaw naprawczy maglownicy to koszt 200 zl. Ale sam tego dobrze nie wymienisz. Teflonowe uszczelki na dystrybutorze oddzielaja sekcje prawo lewo zasilanie odplyw.
  4. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    noo to można robić... Numerów wtyczek nie dam. niestety.. co do przednich Drl-ów to rezystory muszą być conajmniej 2 po 10 W żeby nie wypalało dziury obudowie Lampy można zrobić. wtyczki zamówione mam. jak przyjdą odrazu napiszę. ale wcześniej muszę przetestować i dpiero podam cene. ale chyba około połowy ceny z DE.
  5. Posluchaj gdzie jest buczenie. Przy pompie czy przy maglu. Buczenie= zaniskie cisnienie Ja mialem podobny problem. 2 pompy i zadnych rezultatow. Pewien gosc z takiego warsztatu zdradzil mi ze: W maglu nawet jak ma 2 lata moga wytrzec sie teflonowe uszczelki na dystrybutorze 4-sekcyjnym. ( to taki walek Do ktorego kolumna kier. Jest przykrecona) Idac tym tropem bez wyjmowania maglownicy z auta rozkrecilem od spodu auta docisk i wszystko co trzeba( fotki jak chcesz to dam ). Ku mojemu zdziwieniu owe uszczelki teflonowe mialu duze luzy na boki.. Mialem maglownice od anglika b 6 z poprzedniego auta. (maglownica 100 % sprawna)! Wymontowalem uszczelki. Przelozylem do swojego magla( trzeba suszarka do wlosow podgrzac wtedy sie troche rozluzniaja) Zmontowalem wszystko do kupy. Zalalem tym co bylo pod reka. (swag zielony) Odpalilem auto kilka ruchow prawo lewo i cisza jak makiem zasial Polecam sprawdzic ten trop. Ps moj magiel ktory byl do naprawy jest z rocznika 2006 wiec dataprodukcji nie swiadczy o tym ze na bank sprawny!!!
  6. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zalezy wszystko ilu watowy ten rezystorbedzie... Aha ilu chetnych na te przejsciowki do led w rejestracje, mam juz namiar na wtyczki . Nie wiem ile zamowic. 10 kompletow na poczatek.?
  7. Kto go tam wpusci do B7 crew daniel. Mam wiazki z b7 calogo przodu do lamp wentylatorow, wycieraczek itd. Poza silnikiem. Obie strony. Chcesz czy wystawiac na "popularnym portalu aukcyjnym..."
  8. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ehhh te dizle. Nic tylko problemy.!
  9. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To ja grupowo wam zrobie takie kabelki za 50% ceny na przyszly tydzien
  10. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba zaczne produkowac takie przejsciowki
  11. Ja jade na targi ale foto-video
  12. Po niemiecku niezle gadaja. Bartek jak to na rok .? Jak to?
  13. To jest niemozliwe! O 10 ide w niedziele na targi. Foto video, moze ze fly chcesz zalapac?
  14. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokladnie. Musisz przytrzymac, Rashed no niestety ale w A6 patrzylem jak to dziala i jest bardzo lekko. Zawiasy sa inaczej zbudowane dzieki czemu przelozenie jest zupelnie inne.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nieee. W zawiasach. Sa poprosru mocniejsze silowniki i dodatkowa sprezyna. To tylko samo otwiera klape. Zamknac trzeba recznie .
  16. Taaa, fly po ciebie przyjedzie i razem po mnie przyjedziecie. O to jest plan!!!
  17. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Odnosnie pik pik to w b7 to pik pik brzmi bardzo ladnie i nie jest to bynajmniej wycie syreny a delikatny pik z jakiegos innego miejsca niz syrena. Nie wiem z ktorego. Napewno nikogo nie bedzie denerwowal.
  18. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No wlasnie tam bede mial jeszcze jeden przycisk do otwierania klapy
  19. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    +1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu Fajna sprawa ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Udalo mi sie kupic za pare zl. Zawiasy tylnej klapy z samootwieraniem . Teraz jeszcze tylko przycisk w schowek drzwi kierowcy i rezamy;D
  20. Kurde ekstra sa te aluski. Naprawde. Jedyne czego mi brakuje to Bixenon i gril w black:). Aha masz 2 wydechy? Jak nie to rezaj majster. ;D
  21. Stolkien odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hej . Chlopaki z fabrycznym alarmem. Macie zakodowana opcje potwierdzenia uzbrojenia alarmu piknieciem?
  22. Na takich szerokich dystansach będzie chyba trochę pływalni auto no nie?
  23. W niedziele może będę . Byłem w sobotę teraz ale nie było czasu.
  24. Filip bo Cię dyscyplinarnie wykluczamy Fly odezwij się to pojedziemy do Ciebie na spota z Marcinem
  25. Stolkien odpowiedział(a) na Marcov81 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Fajny kolor. Bezawaryjnosci, pokaz zdjęcia wnętrza to podpowiedź co można zmienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.