Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
3 maj jadę maraton. padnijcie do miasta. zrobimy spot.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
C6 w dobra stronę idziesz ciekawe kto będzie pierwszy ja czy ty koniecznie musi być ASB Avant i najlepiej czerwony ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- A pamietasz b7 black bez zderzaka w kielcu>? teraz jeżdzi ze zderzakiem zwykłym a gril od s-line. Ale rzeźba masakra
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ledzik mmmmm. podjedz, że zobaczę chociaż dotknę
-
Spociki w Kielcach
Tadek przyjade w niedziele zalatwimy temat.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
2.7 Nie będzie,. będzie kilka cylindrów więcej.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Też go widziałem kontakt wzrokowy z kierowcą nawiązałem Pewnie wpadnie S-line
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer nie poszła mi ta instalacja cos nie tak z drugim obrazem płyty. zasysam inną else.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to ja zaraz wkleję jak ten Czesiek nie chce wkleić
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
No porażka. za darmo by chcieli http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/rns-e-900-kw-261016/
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
RNS-e miałem na sprzedaż ale nikt go niechciał za 900 zł to wleciało do mnie.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mój znajomy powiedział by tak: "Ehhh ludzie to majo pinidzy :D"
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pokaż więcej zdjęć nowego Białaska.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Teraz na tapecie przód S4 , listwy na drzwi s-line ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 13:29 ---------- Doszło.: RNS-E i SDS, Fotochrom z czujnikiem deszczu i światła. drl i CLH
-
Spociki w Kielcach
038 130 073 BA 038 130 073 AJ (zamienne)
-
Spociki w Kielcach
jaki win masz auta? sprawdzimy jakie pompki siedzą u Ciebie z jaką końcówką?
-
Spociki w Kielcach
do wymiany dwie pompki i regulacja luzów i przepływka hehe
-
Spociki w Kielcach
o Tadek. Kurna Kasa dla Ciebie. Jutro ci przeleje. wyleciało mi z bańki. poducha na sztukę żeby dziura w oczy nie raziła.
-
Spociki w Kielcach
sniegu nima. suche drogi nic wiecej na rower nie trzeba ubranie termoaktywne robi robote
-
Spociki w Kielcach
ah te baby dobrze ze wiosna idzie . od wczoraj sezon na rower otwarty dla mnie
-
Spociki w Kielcach
życie. :/
-
Spociki w Kielcach
miałem takie przejścia z AWX-em. Grzanek go dobrze pamięta bo stał u niego na placu 2 miesiące. skończyło się na wymianie 2szt. pompek i regulacji popychaczy pompek. i wymiana przepływki.
-
prośba o analize logów
może wiązka pompowtrysków. często się uszkadza. Ale faktycznie dziwne. może te pierwsze logi to na rozgrzanym silniku a drugie na zimnym albo odwrotnie. ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- jeszcze trzeba by zdjąć pokrywę i sprawdzić docisk popychacza pompowtrysku może luz jest. ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- trząść może jeszcze z racji wywalonej poduchy silnika. tej sterowanej elektrycznie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
niema ktos lewego nadkola plastikowego do b6/b7 ?? poszarpane mam wymienił bym.
-
Spociki w Kielcach
Ta siadły pompki bo ma 400 000 przebiegu Ot cała filozofia. i wszystkie nie padły na pewno... VCDS w ręke się dowiesz. Marcin przyzwyczajaj się ja też miałem niejedną nieprzespaną Noc. PS. Marcin powiedz mi co z tym karnetem na basen?
- B7 Crew