Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Podjedz będziemy zakładać kiere i tempomat pokodujemy. ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- tylko żeby nie leżało toto u Ciebie jak dokładka S-line . ile to było ROk >? więcej?
  2. to ja już nic nie wiem. ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- Stano, A oto i ona AUDI A4 2004 04 ramka tablicy (3506838244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ramka
  3. klekot ładniejszy Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T? Stano fura świetna W porównaniu do 2.0T to miał bym kilka zastrzeżeń. Stano się myślę nie obrazi ale sądzę że Tuner z "Ostrofffca" zwalił program całkowicie. LAG taki że szok. auto nawet na 1 i drugim biegu zaczyna jechać dopiero od "o zgrozo " 2,500obr. Ale sądzę że poprawi to ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- Stano wklej ten wykres co mówiłeś że masz.
  4. Data jest nieuchwytna. Ale może zrobimy tak. mały SPOT możemy zrobić we wtorek. WIem że CI z poza kielc nie dojadą ale my możemy się spiknąć gdzieś wieczorem. po uśpieniu dzieciaków..
  5. hehe, robimy robimy.
  6. Marcin zamontowałeś kiere? i sam kodowałeś moduł? jestem w szoku Nie dzwonisz
  7. OO i moje padło stoi obok Pomarańczowe kierunki ja wyjmowałem , cała lampa do rozklejenia i rozkręcenia.
  8. A tu bez zmian
  9. Noo ładniutka siedziałem dzisiaj w środku obczajałem Szkoda tylko że tak Klekocze
  10. właśnie dlatego ja kupię Avanta
  11. Siema Czakman. Dawno mnie nie było, Widzę że u Ciebie wciąż wszystko Tip Top ja sprzedje i kupuję B8 2.0tfsi Avant
  12. a w silniku w środku sucho było? jeśli tak to ileż to roboty
  13. na flache? hmmm czekam na propozycje
  14. ej gdzie taki ladny szrocik z Esami?
  15. silikon to w MZ tce się stosowało Żeby nieciekło to trzeba śruby odpowiednią kolejnością przykręcać.
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Arthoor temat w 2.0T
    pasek.. lancuszek to jest z tyłu na wałkach
  17. Grzanka Padło to ja już dawno temu widziałem. " nawet jechałem" a Kase fiskalną Huzio to ma?
  18. 7 ? ŁAŁ.... dawno nie byłem na tak dużym spocie Grzanek Auto zrobione.
  19. to ja przyjadę ale rowerem
  20. A mi to sie nawet dał przejechać Le co to za jazda / 95 % drogi w poślizgu Grzancio nie pokaże środka / dlatego są ciemne szyby. To jego największa tajemnica.
  21. Ładny. a Baza do modzenia super.
  22. Pozimowe straty ;/ lakier z tylnego zderzaka po prostu odłazi. I kilka dodatkowych fotek na letnim felunku. ---------- Post dopisany 12-04-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 23:57 ---------- ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------
  23. Co za problem. skrzynia zostaje, benzynowa wiązka zostaje więc kabelkologia też żadna. wydech tylko lekka przeróbka jak kupisz silnik to kup też od gościa początek wydechu bęzie wszystko P&P.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.