Treść opublikowana przez Stolkien
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
A pokaż no jak tam środeczek?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
To wpadniemy z dziewczynami do was
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Podjedz będziemy zakładać kiere i tempomat pokodujemy. ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- tylko żeby nie leżało toto u Ciebie jak dokładka S-line . ile to było ROk >? więcej?
-
Spociki w Kielcach
to ja już nic nie wiem. ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- Stano, A oto i ona AUDI A4 2004 04 ramka tablicy (3506838244) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ramka
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
klekot ładniejszy Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T? Stano fura świetna W porównaniu do 2.0T to miał bym kilka zastrzeżeń. Stano się myślę nie obrazi ale sądzę że Tuner z "Ostrofffca" zwalił program całkowicie. LAG taki że szok. auto nawet na 1 i drugim biegu zaczyna jechać dopiero od "o zgrozo " 2,500obr. Ale sądzę że poprawi to ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- Stano wklej ten wykres co mówiłeś że masz.
-
Spociki w Kielcach
Data jest nieuchwytna. Ale może zrobimy tak. mały SPOT możemy zrobić we wtorek. WIem że CI z poza kielc nie dojadą ale my możemy się spiknąć gdzieś wieczorem. po uśpieniu dzieciaków..
-
Spociki w Kielcach
hehe, robimy robimy.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin zamontowałeś kiere? i sam kodowałeś moduł? jestem w szoku Nie dzwonisz
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
OO i moje padło stoi obok Pomarańczowe kierunki ja wyjmowałem , cała lampa do rozklejenia i rozkręcenia.
-
Spociki w Kielcach
A tu bez zmian
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Noo ładniutka siedziałem dzisiaj w środku obczajałem Szkoda tylko że tak Klekocze
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
właśnie dlatego ja kupię Avanta
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Siema Czakman. Dawno mnie nie było, Widzę że u Ciebie wciąż wszystko Tip Top ja sprzedje i kupuję B8 2.0tfsi Avant
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
a w silniku w środku sucho było? jeśli tak to ileż to roboty
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
na flache? hmmm czekam na propozycje
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
ej gdzie taki ladny szrocik z Esami?
-
2.0tfsi BPJ olej na cewkach
silikon to w MZ tce się stosowało Żeby nieciekło to trzeba śruby odpowiednią kolejnością przykręcać.
-
2.0T pasek czy łańcuch?
pasek.. lancuszek to jest z tyłu na wałkach
-
Spociki w Kielcach
Grzanka Padło to ja już dawno temu widziałem. " nawet jechałem" a Kase fiskalną Huzio to ma?
-
Spociki w Kielcach
7 ? ŁAŁ.... dawno nie byłem na tak dużym spocie Grzanek Auto zrobione.
-
Spociki w Kielcach
to ja przyjadę ale rowerem
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
A mi to sie nawet dał przejechać Le co to za jazda / 95 % drogi w poślizgu Grzancio nie pokaże środka / dlatego są ciemne szyby. To jego największa tajemnica.
-
Moja audi B7 sedan 2005 r. 2.0 TDI BLB
Ładny. a Baza do modzenia super.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Pozimowe straty ;/ lakier z tylnego zderzaka po prostu odłazi. I kilka dodatkowych fotek na letnim felunku. ---------- Post dopisany 12-04-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 23:57 ---------- ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------
-
wymiana silnika 2,0 na 1,8 T
Co za problem. skrzynia zostaje, benzynowa wiązka zostaje więc kabelkologia też żadna. wydech tylko lekka przeróbka jak kupisz silnik to kup też od gościa początek wydechu bęzie wszystko P&P.