Treść opublikowana przez Stolkien
-
spalanie oleju 2.0 TFSI
180 nie mało.. ja mam 120 przebiegu ori. i oleju nie zabiera wcale .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
łooł . sporo. Raga by to zrobił za 1/4 ceny
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Styl nad Style !
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Możesz jeździć dłuugie 2-3 miesiące
-
spalanie oleju 2.0 TFSI
Łoł straszne pożeracze oliwy. u nie na 10 000 zeżre max 0.5 - 0.7l. jakie macie przebiegi (realne)
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ile dałeś i gdzie?
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Jak ze spalaniem u Ciebie ? przy lekkim lataniu na trasie 100-120 km/h?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Stano to jest miszcz 2 miesiące i następny
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
zara mu sie znudzi lub zamieni na Faster/ Stronger / Better/ harder A wracając do poprzednich furek , to ta B7 2.0TDI była mega zadbana i wypasiona. szkoda że gnój i ośka była.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
no to NIESTETY? Stano chyba musimy porozmawiać po męsku! Fakt zawsze mogło to być 2.0Tfsi
-
1,8t BEX wykres z hamowni
Zastanów się nad wymiana silnika. ( w sumie nie powinno wyjść dużo pieniędzy.) osprzęt przełożysz . W przeciwnym razie będziesz się bujał z tym silnikiem jeszcze długo długo. Poszukaj może AVJ? Miałem ( 200 000 przebiegu) świetnie jeździł . 2 lata bezawaryjnie. ( tylko cewki były wymieniane) . I tak przyznam że wytrwały jesteś
-
Wylot korbowodu przez miskę
ja bym oddał auto !
-
2.0 b7 TFSI ciśnienie oleju i gruchotanie silnika
Napisz do Nosb-a .miał taki silnik po pożarze komory silnika. pompa na bank sie uchowała. (może jeszcze ma)
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Bardzo ładny baardzo . )
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Setup urlopowy
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
szału nima. ale po wyminie pompowtrysków powinno wrócić do serii lub troszkę wyżej nawet / może od razu jakiś mały program?
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
co z wynikiem z hamowni? coś niedomaga?
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Nowa pompa 1000 zł. Sam kruciec i uszczelke mają w ASO na przyszły tydzień dostarczyć. Do tego czasu jeżdżę normalnie stukotanie cichnie po kilku minutach. Set Zimowy 17" ET35 fajnie siedzi . opony wysokie bo jadę w duży śnieg 215/55 W W końcu jest. Kierownica z Q5 grrruba i mniejsza . dekory quattro 1nk szczotkowane Alu
-
Złe wyświetlanie otwartych drzwi FIS ;/
w angliku moduł komfortu tez jest po stronie lewej! duże prawdopodobieństwo że to był Angliczek . albo moduł z podnośnika szyb był wymieniany (moze całe drzwi) i nieprzekodował NIkt. zajrzyj w podszybie i sprawdz czy są oryginalnie zalepione śruby mocowań maglownicy (koło akumulatora).
-
Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
u Ciebie w garazu. albo u mnie we firmie- Spociki w Kielcach
w sumie to … Nigdzie. Kielce / Zaściankowo do Kwadratu Spotów Brak. AMEN ja mieszkam na Chęcińskiej obok mnie mieszka Stano. przyjeżdża do mnie często . to całe spoty świętokrzyskie- [ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
A ile zapłacisz za porządne Navi 2 DIN? chińczyka kupisz? z podłączeniem dasz sobie radę ( jak poczytasz na forum) tu masz sub i głosniki http://allegro.pl/audi-a4b6-b7-glosniki-bose-subwoofer-sedan-komplet-i4908433670.html tu masz wznacniacz Bose http://allegro.pl/audi-a3-a4-wzmacniacz-bose-8p4035223-i4871141971.html wiązka prosta jak CEP . DASZ RADĘ Blu Tucz? po ch… Ci toto?- [ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Nie kupuj nic innego niż RNS-E . szpeci kokpit inne . kup RNS-E i w niedużych pieniądzach można kupić wiązke i zestaw do Bose. albo inny wzmacniacz i SUB ale RNS-E koniecznie. wszystko inne to wg. mnie rzeźba .- Kabelek 12v do auxa
http://www.blaupunkt.de/fileadmin/user_upload/Service/SERVICEDOKU_ZIEL/BA/PL/7641803310001_BA_PL.pdf strona 36. nie ma za co. - Spociki w Kielcach