Treść opublikowana przez Stolkien
-
Android Auto w Audi A4 B9
OK. dziękuję idę sprawdzić.
-
Android Auto w Audi A4 B9
Panowie mam takie pytanie. Mam jednostkę z procesorem Qualcom, zaktualizowane do najnowszej wersji P5092 i zrobiony Patch. Czy po włożeniu karty sim powinienem mieć widok satelitarny? czy muszę to najpierw jakoś aktywować?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Cześć poproszono mnie o więcej szczegółów podłączenia gniazdka od Passata. A więc: w tym filmie na początku zainteresowało mnie to co gość podłączył. Gniazdko takie miałem. dokupiłem za kilka groszy kabel z dwoma dodatkowymi przewodami wpiąłem w zieloną wtyczkę tak na filmie. Hack zrobiłem na podstawie opisu kolegi z tego wątku. I to cała filozofia. Mam zamiar tylko jakoś logicznie zamontować to gniazdko w podłokietniku żeby nie bylo widać żadnego ( Druciarstwa ).
-
Android Auto w Audi A4 B9
A wiecie że nie jest konieczne gniazdko USB podwójne ani nawet oryginalne od Audi żeby działało AA i CP? Takie od Passata działa elegancko.
-
Android Auto w Audi A4 B9
Dobra . ustaliłem. zaktualizowane do P5092 działa wszystko OK. Patch też zrobiony ! Dzięki za Tutorial,.
-
Android Auto w Audi A4 B9
Witajcie . Czy mogę z MHI2Q_ER_AUG22_P3638 MU:0917 zaktualizować na MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329 ? nie mogę znaleść informacji jaka jest zasada doboru wersji Firmware.
-
Zakodowane radio Audi Concert
Po co? Hi-fi serwis na checinskiej w kielcach. (Żukow) i odczyta kod
-
Spociki w Kielcach
przywiązemy do drzewa avanta….
-
Spociki w Kielcach
norma!. daj se spokój
-
Spociki w Kielcach
no to sobota . ktoś przyjedzie ?
-
Spociki w Kielcach
gdzie ? może na orlenie przy biedronce {na chęcińskiej).
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ja nie dolewam oleju. paliwa owszem
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Matko Bosko…. ale cena tych wtrysków. ! no to się czarnula zadomowi w kielcach mówiłem kup 2.0TFSI było by taniej a równie efektownie
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Wszedłeś tu popyskować? czy pomóc Damianowi w zidentyfikowaniu problemu.? Logi są zrobione od 2000 - 3500 rpm, przewiń suwak do samego dołu. http://vaglog.pl/log_203029.html tak są zrobione bo inaczej się nie dało ( bo wpada w tryb awaryjny ) Błąd oczywiście, przy trybie awaryjnym o nie osiągniętym ciśnieniu doładowania. tzn.: jak wrzucisz 4 bieg i gaz do dechy od 1000rpm to nie ma szans dojechania nawet do 2500 rpm. ( bo wpada w tryb awaryjny). Czego jeszcze nie rozumiesz ?
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
jak by vacum bylo uszkodzone obrotów by nie trzymał. a tu wszystko jest ok.
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
powiem Ci co bedzie jutro wymienisz. wyjedziesz na sprawdzenie i stwierdzisz. Kur... a nie pomogło
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Wg. mnie albo ogromna nieszczelność dolotu albo zatkany dolot albo coś jeszcze bardziej banalnego ... Auto po wciśnięciu pedału w podłoge ledwo ledwo toczy się do przodu (dosłownie) a w pewnym momencie w okolicach 2000 strzał jak z armaty:) (jeśli się uda że nie wpadnie w Tryb serwisowy. Grupa 072, 014: http://vaglog.pl/log_203030.html Grupa 004, 008, 011: http://vaglog.pl/log_203029.html Grupa 001, 004, 008: http://vaglog.pl/log_203028.html Grupa 072, 073: http://vaglog.pl/log_203027.html http://vaglog.pl/log_203029.html dopiero trzeci log udało sięzrobic bez złapania trybu serwisowego.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
nie.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
STANO niedzizele mamy na logi. sobote opijałem Kurde no faktycznie to auto jest w świetnej kondycji. Ale coś jest definitywnie nie tak. Ciężko było zrobić poprawnie logi dynamiczne bo przy 4 biegu i but w podłogę auto nie mogło osiągnąć doładowania i wywalało błąd\ nieosiągnięte ciśnienie doładowania \ i wpadało w tryb awaryjny. logi co się dało to zostało zrobione. Wg. mnie albo ogromna nieszczelność dolotu albo zatkany dolot albo coś jeszcze bardziej banalnego ... Auto po wciśnięciu pedału w podłoge ledwo ledwo toczy się do przodu (dosłownie) a w pewnym momencie w okolicach 2000 strzał jak z armaty:) (jeśli się uda że nie wpadnie w Tryb serwisowy. Grupa 072, 014: http://vaglog.pl/log_203030.html Grupa 004, 008, 011: http://vaglog.pl/log_203029.html Grupa 001, 004, 008: http://vaglog.pl/log_203028.html Grupa 072, 073: http://vaglog.pl/log_203027.html
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Marek XTR też tak mówił http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/filmy/14/bielsko-biala-pozar-samochodu-osobowego
-
ustawianie anten sat w kielcach
no prosze Cie. moja żona by umiała ustawić antene
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Stano jak auto? poskładane już?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
340 Tys to dużo zalezy też co bylo robione juz w silniku napinacze , turbo , cewki … ( silnik to nie wszystko ) zawias , łożyska karoseria wnętrze. przy takim przebiegu może być różnie .
-
ustawianie anten sat w kielcach
33 stopnie w pionie. i jedziesz prawo lewo do osiągnięcia Max. Dziękuję. Proszę. Flaszka
-
spalanie oleju 2.0 TFSI
Również mam Motul X-cess