Treść opublikowana przez Stolkien
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Kolego ja 3 pompy wymieniłem , zbiorniczek , przewody i nic dalej wyło. potem regeneracja mahlownicy ( uszczelki wszystkie) i też nic. dopiero wymiana na 100% sprawny załatwiła sprawe!
-
Spociki w Kielcach
zlot?
- B7 Crew
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Chętnie bym się przejechał autem któregoś z kolegów Który ma G 2.0T BGB manual quattro dla podównania. Bo mam wrażenie, że te 200 koni u mnie to jakieś takie podwiązane. Brak błędów w ECU 110kkm przebiegu.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
nooo Powiedzcie cos Markowi o 4.2 A6 C6 namawiam go ale nie chce byc gołosłowny... Ja troche poznałem Auto Marka i powiem wam, nie mogłem spać w nocy, tak mi było żal. W jakim ono było pięknym stanie..... ehhhh. Ale Marek jest Twardy. Damy rade nie? ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- np. Audi A6 60900.00 PLN. Radom - otoMoto.pl
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
wycie z okolic podszybia mam i ja, wymienione 3 pompy, przewody cisnieniowe, zbiorniczek uszczelniacze na maglownicy czyli zestaw naprawczy. dziś pompa 100% pewna i wyje. Płyn Febi zielony. wypłukany układ. Zatem nie pozostaje nic innego jak wymienić magiel...
-
Spociki w Kielcach
Bry...
-
Spociki w Kielcach
SIema. jak będzie spot. to pyknijcie SMSa . PS. Chce kto kupić moje A4 B7 2.0T manual quattro?
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
WOW. no to był Dzwon
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Świetny... Zamienił bym się za Białego ile m przebiegu?
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Stano sory ale ciezkli weekend z mną. wczoraj miałem maraton (cały dzien zeszło ) a dzisiaj miałem czas dla moich dziewczyn. Jutro sie zdzwonimy. Ledyy GIT
-
Spociki w Kielcach
mało.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
wymieniam: klapę schowka, przyciski esp kubek, szufladkę . rnsa pokrętło muszę dokupić. i będzie jak nowe
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Kurde ale ciekawe czy to nie będzie tak że jakieś korekty wtrysku teraz są u Ciebie okrutne i dlatego jest taki głośny.. hmm Może by zapytać kogoś mądrzejszego? Siemana czy innego Bartka?
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
przygotuję i wnętrze Podjedzcie wszyscy do mnie do firmy na plac BEDZIE SPOT
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
jest na chęcińskiej do spredania piękne czarne a4 2.0T quattro 200kuni.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
no i mozesz zmienic zdanie co do sprzedaży
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Zobaczycie jak za tydzien moje sie bedzie błysszczeć Trzeba będzie oczy przymykać. Full odnowa lakieru i regeneracja Alusufff. Zmiana koloru tylnej dokładki zderzaka i przedniej dokładki CUPPRY PS. Stano Nosb znów nieodbiera. Podjedziemy do niego i osobiście damy mu w p...k Profilaktycznie ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- A i jeszcze. wiesz co ja to sie na dyyszlach niebardzo znam ale myślę że jak zamontujesz te wtryski jakie powinny być to silnik powinien się uciszyć >
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
ouu. ale autem? czy rowerkiem? ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- kupiłem na allegro za (25)zł nową ramkę (blendę) pod przednią rejestracje. wiaromo podróba i ogólnie okazało sie ze nie pod nasze rejestracje ale wygląda spoko.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
która zmiana jutro?
-
Spociki w Kielcach
Czas... Pojęcie względne. Będziesz go miał jeśli żona uwzględni.......
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Odłazi Ci troszki ta Folyja
-
Napinacz Ruvile
na miejscu w kielcach.
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Auto fajne ale chałpa jeszcze fajniejsza
-
Spociki w Kielcach
Będzie ktoś dzisiaj? czy nie?