Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. bardzo ladny . z opcji wyposażenia najbardziej podoba mi się Alternator
  2. No właśnie w sumie tez miałem dylemat dzisiaj co do opon. ostatecznie stanęło na 215/55/17 w sumie wydaje się że duży balon ale ładnie wypełnia nadkole przestrzeni na (śnieg) sporo
  3. A jakiegos Agipa beczki Dziś poszedłem przepalić auto i znów pojawił się stukot. otworzyłem maskę i zacząłem nasłuchiwać skąd to tak stuka. I okazało się że to w pompie Vaccum Kruciec od węża podskakuje (nie siedzi sztywno) jak go docisnę to wszystko cichnie jak puszczę to stuka I ktoś już taki problem miał cikawe tylko czy cała pompa Vacuum do wymiany ? Czy sam kruciec z uszczelnieniem da się dokupić wymienić. Ale w sumie to jestem spokojny ze to nie problem z olejem/sparowaniem / smog-iem
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Stolkien temat w 2.0T
    Przepraszam i wymieniłem Wstępnie mogę powiedzieć że ucichło. było narazie jedno odpalenie . jutro (jak wstanę) sprawdzimy dokladnie. Kurde nie uwierzycie. Dziś poszedłem przepalić auto i znów pojawił się stukot. otworzyłem maskę i zacząłem nasłuchiwać skąd to tak stuka. I okazało się że to w pompie Vaccum Kruciec od węża podskakuje (nie siedzi sztywno) jak go docisnę to wszystko cichnie jak puszczę to stuka I ktoś już taki problem miał cikawe tylko czy cała pompa Vacuum do wymiany ? Czy sam kruciec z uszczelnieniem da się dokupić wymienić. Ale w sumie to jestem spokojny ze to nie problem z olejem/sparowaniem / smog-iem
  5. wymieniony dźwięków niepokojących brak ale auto nie zdążyło wystygnąć. Rano sprawdzimy. Brakujęce ogniwo dotarło. Dziś rano było cicho. Nic niestuka. Nawet dodam że na tym oleju Motul silnik pracuje dużo ciszej!
  6. Jak w temacie. RNSE . Dziala normalnie dopuki nie włącze ogrzewania tylnej szyby. Wtedy odrazu znika sygnał radiowy. pewnie zacznę rozgrzebywać i znajdę winowajcę, ale idąc na łatwiznę może ktoś miał podobny problem?
  7. Wymiana samego LCD? no problemo. Ale to jak sobie sam kupisz na allegro LCD i przywieziesz rozebrane . bo w innym wypadku to nie mam czasu na takie małe pierdoły niestety. http://sklep.c-tronic.pl/produkty-view-393 Tanio nima wszyskie handlorze wywąchali interes i ceny wywindowały . Najtaniej prosto z Chin. Alliexpres.com
  8. a jakiej długosci masz box? bo ja ma thula 185cm i wydaje aie byc ogromny . jezdził do tej pory na A6 c6 allroad i na niej wyglądał ok/
  9. Box już na narty zapięty. ja 10 stycznia zapinam i w góry! Ale Avant z Boxem wygląda super ale sedan Nie bardzo
  10. `Obie te pizzerie To Plackarnie a nie Pizzerie. Jedynie Słuszne to Fizza Fast i Pod Trójką. Biesiadowo - Ser najtańszy z najtańszych Maxi Pizza- Ciasto z Gumy takie moje zdanie
  11. Wydmuchali tylko.
  12. Jestem wlasnie na wymianie oleju. Na motula 5w40 . Zobaczymy co bedzie jutro rano. Kierownice kupilem na allegro za ( szok) 160 zl. Jak wyjeta z pudła
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Stolkien temat w 2.0T
    Niezrzucałem nigdy. Auto ma 120 Kkm nigdy nie miałem problemu z żadną kontrolką oleju ani nic z tych rzeczy. przy zdjętym deklu i wałkach stwierdziliśmy że silnik Bardzo czysty Po południu wymienię olej. CZy Motul 5W40 8100XCeS będzie dobrze?
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Stolkien temat w 2.0T
    No może, nie wiem właśnie . z tym że ten stukot jest inny niż ten który był wcześniej na oryginalnym (wyrobionym) napinaczu Znalazłem pudełko po napinaczu. I nie sądzę żeby była to podróbka (hologramy Ruville ) itd.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Stolkien temat w 2.0T
    W sumie to nie wiem jak szkalnki ale ogólnie silnik w środku w bardzo ladnym stanie (Nosba poprosiłem o wypowiedź. ) bo on to robił. Szklanki chyba niebyły by tak słyszane w kabinie ? prawda?
  16. Stolkien opublikował(a) temat w 2.0T
    Kurdę . dziś Po odpaleniu rano auta usłyszałem bardzo nieprzyjemny stukot równy obrotom silnika. (na dworze stoi auto - 9 stopni rano było) Słyszany i wyczuwalny w kabinie a po wyjściu na zewnątrz słyszalny w okolicach grodzi. po ok. 10 min. na jałowym ucichło momentalnie. po otworzeniu maski nie mogłem jednoznacznie ustalić skąd dochodzi . ale mam wrażenie że z okolic pompy paliwa Hitachi bądź z okolic Łańcucha /napinacza. Bo co tam jeszcze może być? Dodam że jestem świeżo po wymianie rozrządu i napinacza z łańcuszkiem, rewizji szklanki, pompy. (600km zrobiłem od wymiany) zastanawiam się co jeśli jutro sytuacja się powtórzy? Jechać na wyminę oleju? (wymiana była w na początku roku) ale niewiecej niż 6 tys. km. (tak, mało jeżdżę) . Dziś rano sytuacja się powtórzyła. Pojadę chyba wymienić olej...
  17. Kurdę . dziś Po odpaleniu rano auta usłyszałem bardzo nieprzyjemny stukot równy obrotom silnika. (na dworze stoi auto - 9 stopni rano było) Słyszany i wyczuwalny w kabinie a po wyjściu na zewnątrz słyszalny w okolicach grodzi. po ok. 10 min. na jałowym ucichło momentalnie. po otworzeniu maski nie mogłem jednoznacznie ustalić skąd dochodzi . ale mam wrażenie że z okolic pompy paliwa Hitachi bądź z okolic Łańcucha /napinacza. Bo co tam jeszcze może być? Dodam że jestem świeżo po wymianie rozrządu i napinacza z łańcuszkiem, rewizji szklanki, pompy. (600km zrobiłem od wymiany) zastanawiam się co jeśli jutro sytuacja się powtórzy? Jechać na wyminę oleju? (wymiana była w na początku roku) ale niewiecej niż 6 tys. km. (tak, mało jeżdżę) . Dziś rano sytuacja się powtórzyła. Pojadę chyba wymienić olej...
  18. Nie ten dział.! Patrz gdzie piszesz !
  19. poducha tez bedzie odpowiednia. juz idzie do mnie jakoś mi nie zależało chodziło mi o grubość.
  20. Grubaśna Kierownica z Q5 razem z Poduszeczką na koniec roku wpadła
  21. Stolkien odpowiedział(a) na szycha4Q temat w 2.0T
    Dokładnie tak jak piszą koledzy. ja właśnie wymieniłem przy 120kkm wraz z napinaczem, łańcuszkiem i najwazniejsze zawór DV ! bo jesli nikt u Ciebie tego nie zrobił na BANK masz rozerwany ( i przy okazji 40Koni mniej ) po wyminie z przyjemnością odpalasz silnik
  22. wracając do tego tematu. to dałem se z tym spokój. pekniety jest dosyc mocno. bez szpachlowania sie nieobejdzie. .. kupilem inny sprawny za 200 zł.
  23. Kurde jak to fanie mieć małe hamulce.!!! można stalowe felgi na zimę założyć A tu przy 320mm już nie założę stalowych 16" . A wracając do tematu , to też wlasnie zalożylem zderzak S-Line (tez czarny) i zmienia to wygląd Auta DIAMETRALNIE choć przyznam że na naszym czarnym kolorze efekt nie jest tak spektakularny jak na jaśniejszych Pozdro
  24. To "replika" Felg RS4 B7 proste.. może i niemieckie ale replika
  25. Wzajemnie . Wszystkiego dobrego.!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.