Treść opublikowana przez Stolkien
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
bardzo ladny . z opcji wyposażenia najbardziej podoba mi się Alternator
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
No właśnie w sumie tez miałem dylemat dzisiaj co do opon. ostatecznie stanęło na 215/55/17 w sumie wydaje się że duży balon ale ładnie wypełnia nadkole przestrzeni na (śnieg) sporo
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
A jakiegos Agipa beczki Dziś poszedłem przepalić auto i znów pojawił się stukot. otworzyłem maskę i zacząłem nasłuchiwać skąd to tak stuka. I okazało się że to w pompie Vaccum Kruciec od węża podskakuje (nie siedzi sztywno) jak go docisnę to wszystko cichnie jak puszczę to stuka I ktoś już taki problem miał cikawe tylko czy cała pompa Vacuum do wymiany ? Czy sam kruciec z uszczelnieniem da się dokupić wymienić. Ale w sumie to jestem spokojny ze to nie problem z olejem/sparowaniem / smog-iem
-
Stukot na zimnym silniku!
Przepraszam i wymieniłem Wstępnie mogę powiedzieć że ucichło. było narazie jedno odpalenie . jutro (jak wstanę) sprawdzimy dokladnie. Kurde nie uwierzycie. Dziś poszedłem przepalić auto i znów pojawił się stukot. otworzyłem maskę i zacząłem nasłuchiwać skąd to tak stuka. I okazało się że to w pompie Vaccum Kruciec od węża podskakuje (nie siedzi sztywno) jak go docisnę to wszystko cichnie jak puszczę to stuka I ktoś już taki problem miał cikawe tylko czy cała pompa Vacuum do wymiany ? Czy sam kruciec z uszczelnieniem da się dokupić wymienić. Ale w sumie to jestem spokojny ze to nie problem z olejem/sparowaniem / smog-iem
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
wymieniony dźwięków niepokojących brak ale auto nie zdążyło wystygnąć. Rano sprawdzimy. Brakujęce ogniwo dotarło. Dziś rano było cicho. Nic niestuka. Nawet dodam że na tym oleju Motul silnik pracuje dużo ciszej!
-
Brak sygnału radia przy włączonym ogrzewaniu szyby
Jak w temacie. RNSE . Dziala normalnie dopuki nie włącze ogrzewania tylnej szyby. Wtedy odrazu znika sygnał radiowy. pewnie zacznę rozgrzebywać i znajdę winowajcę, ale idąc na łatwiznę może ktoś miał podobny problem?
-
Gdzie w CK naprawa FIS ?
Wymiana samego LCD? no problemo. Ale to jak sobie sam kupisz na allegro LCD i przywieziesz rozebrane . bo w innym wypadku to nie mam czasu na takie małe pierdoły niestety. http://sklep.c-tronic.pl/produkty-view-393 Tanio nima wszyskie handlorze wywąchali interes i ceny wywindowały . Najtaniej prosto z Chin. Alliexpres.com
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a jakiej długosci masz box? bo ja ma thula 185cm i wydaje aie byc ogromny . jezdził do tej pory na A6 c6 allroad i na niej wyglądał ok/
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Box już na narty zapięty. ja 10 stycznia zapinam i w góry! Ale Avant z Boxem wygląda super ale sedan Nie bardzo
-
Spociki w Kielcach
`Obie te pizzerie To Plackarnie a nie Pizzerie. Jedynie Słuszne to Fizza Fast i Pod Trójką. Biesiadowo - Ser najtańszy z najtańszych Maxi Pizza- Ciasto z Gumy takie moje zdanie
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Wydmuchali tylko.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Jestem wlasnie na wymianie oleju. Na motula 5w40 . Zobaczymy co bedzie jutro rano. Kierownice kupilem na allegro za ( szok) 160 zl. Jak wyjeta z pudła
-
Stukot na zimnym silniku!
Niezrzucałem nigdy. Auto ma 120 Kkm nigdy nie miałem problemu z żadną kontrolką oleju ani nic z tych rzeczy. przy zdjętym deklu i wałkach stwierdziliśmy że silnik Bardzo czysty Po południu wymienię olej. CZy Motul 5W40 8100XCeS będzie dobrze?
-
Stukot na zimnym silniku!
No może, nie wiem właśnie . z tym że ten stukot jest inny niż ten który był wcześniej na oryginalnym (wyrobionym) napinaczu Znalazłem pudełko po napinaczu. I nie sądzę żeby była to podróbka (hologramy Ruville ) itd.
-
Stukot na zimnym silniku!
W sumie to nie wiem jak szkalnki ale ogólnie silnik w środku w bardzo ladnym stanie (Nosba poprosiłem o wypowiedź. ) bo on to robił. Szklanki chyba niebyły by tak słyszane w kabinie ? prawda?
-
Stukot na zimnym silniku!
Kurdę . dziś Po odpaleniu rano auta usłyszałem bardzo nieprzyjemny stukot równy obrotom silnika. (na dworze stoi auto - 9 stopni rano było) Słyszany i wyczuwalny w kabinie a po wyjściu na zewnątrz słyszalny w okolicach grodzi. po ok. 10 min. na jałowym ucichło momentalnie. po otworzeniu maski nie mogłem jednoznacznie ustalić skąd dochodzi . ale mam wrażenie że z okolic pompy paliwa Hitachi bądź z okolic Łańcucha /napinacza. Bo co tam jeszcze może być? Dodam że jestem świeżo po wymianie rozrządu i napinacza z łańcuszkiem, rewizji szklanki, pompy. (600km zrobiłem od wymiany) zastanawiam się co jeśli jutro sytuacja się powtórzy? Jechać na wyminę oleju? (wymiana była w na początku roku) ale niewiecej niż 6 tys. km. (tak, mało jeżdżę) . Dziś rano sytuacja się powtórzyła. Pojadę chyba wymienić olej...
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Kurdę . dziś Po odpaleniu rano auta usłyszałem bardzo nieprzyjemny stukot równy obrotom silnika. (na dworze stoi auto - 9 stopni rano było) Słyszany i wyczuwalny w kabinie a po wyjściu na zewnątrz słyszalny w okolicach grodzi. po ok. 10 min. na jałowym ucichło momentalnie. po otworzeniu maski nie mogłem jednoznacznie ustalić skąd dochodzi . ale mam wrażenie że z okolic pompy paliwa Hitachi bądź z okolic Łańcucha /napinacza. Bo co tam jeszcze może być? Dodam że jestem świeżo po wymianie rozrządu i napinacza z łańcuszkiem, rewizji szklanki, pompy. (600km zrobiłem od wymiany) zastanawiam się co jeśli jutro sytuacja się powtórzy? Jechać na wyminę oleju? (wymiana była w na początku roku) ale niewiecej niż 6 tys. km. (tak, mało jeżdżę) . Dziś rano sytuacja się powtórzyła. Pojadę chyba wymienić olej...
-
Turbo od BRD do BPW
Nie ten dział.! Patrz gdzie piszesz !
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
poducha tez bedzie odpowiednia. juz idzie do mnie jakoś mi nie zależało chodziło mi o grubość.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Grubaśna Kierownica z Q5 razem z Poduszeczką na koniec roku wpadła
-
Rozrząd wymiana
Dokładnie tak jak piszą koledzy. ja właśnie wymieniłem przy 120kkm wraz z napinaczem, łańcuszkiem i najwazniejsze zawór DV ! bo jesli nikt u Ciebie tego nie zrobił na BANK masz rozerwany ( i przy okazji 40Koni mniej ) po wyminie z przyjemnością odpalasz silnik
-
Grill B7 S-line. Malowanie po klejeniu.
wracając do tego tematu. to dałem se z tym spokój. pekniety jest dosyc mocno. bez szpachlowania sie nieobejdzie. .. kupilem inny sprawny za 200 zł.
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Kurde jak to fanie mieć małe hamulce.!!! można stalowe felgi na zimę założyć A tu przy 320mm już nie założę stalowych 16" . A wracając do tematu , to też wlasnie zalożylem zderzak S-Line (tez czarny) i zmienia to wygląd Auta DIAMETRALNIE choć przyznam że na naszym czarnym kolorze efekt nie jest tak spektakularny jak na jaśniejszych Pozdro
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
To "replika" Felg RS4 B7 proste.. może i niemieckie ale replika
-
Spociki w Kielcach
Wzajemnie . Wszystkiego dobrego.!