Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. ma parcie na szkło skubaaany
  2. Stolkien opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam . zbieram się do wymiany napinacza i łańcuszka rozrządu 2.0TFSI BGB czy ten napinacz 06F 109 217A (oryginalny 300) mogę kupić ten sam tylko firmy Ruville za 180 zł czy warto?
  3. No właśnie się zastanawiam dlaczego Cię tu jeszcze NIMA. dzisiaj o 18 dasz rade podjechac?
  4. O to dasz mi do niego kontakt jutro to zadzwonie do niego to sprzeda mi też folię do oklejenia dekorów w srodku ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- szukam też jakiego zdjęcia B7 czarny sedan z dokładką od cupry
  5. Dokładka Cupry w szary Stano dawaj do mnie nie będziemy robić tu śmietnika koledze
  6. a ja podjade tylko na chwile punkt 18
  7. A są nieoryginalne? też mam s-line dokładkę i zastanawiałem się czy nie pomalować jej na trochę jaśniejszy kolor tj. np. szary. trochę wy się wyróżniała bo przy czarnym lakierze znika:) PS. Ładny Avancik szkoda tylko że kolejny Diesell :)D Bezawaryjności życzę.
  8. W radomiu do tej pory piją ze szczęścia że pozbyli się największego PARCHA :D:D:D
  9. no to piątek? o 18?
  10. Borków aa cieknie ci ze zbiorniczka bo pewnie sitko wyskoczyło. Długi płaski siugopręt i po sprawie.
  11. Dobrze że podsufitki na Eternit nie zmienia
  12. SAP ok. rośnie, PS. Dla CELSY też coś tam robimy ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- no Karol ja jestem w bielsku jutro caly dzien.
  13. A bo z Iphona uploadowane przekrece. ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------
  14. Przyszly dzisiaj dekielki. Auto znow jakos wygląda.
  15. Damianku Marek czasem jest w kielcach więc jak będzie to napewno chętnie pokaże Ci jak wygląda i jak jeździ ten Potwór. Ja się już przekonałem
  16. szkoda tylko , że jeszcze nie komplety ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:04 ---------- Powitać po dłuższym czasie nieobecności na forum. Jakoś tak do samochodu było nie po drodze. Bywały przez lato tygodnie, że auta nie odpalałem. Wziąłem się za swój Bęben i w ciągu 3 miesięcy 2 rozmiary zrzuciłem Nawet w maratonach na rowerze zacząłem jeździć. Ale tak mi się zatęskniło za modzeniem, że postanowiłem przeprosić się z FORUM no i z Allegro Żona już ma dosyć. a ja kupiłem: folię do przyciemniania szyb, nowe dekielki do alusów (stare znów zaje..li), manetkę tempomatu, folię do oklejania dekorów, dokładkę CUPRY, napinacz rozrządu i łańcuszek, oddałem zderzak tylny do malowania, Listwy drzwiowe S-Line, Brakującą Blendę pod przednią rejestrację, Nowe Świece NGK zamontowałem porządnie interface Ipoda poprawiłem Kabelkologiczną rzeź przy RNS-E i szukam jeszcze: - nowego tunelu środkowego - Schowka z lodówką i wyłącznikiem Airbag - Osłony pod kierownicę w idealnym stanie - Boczków przednich skórzanych, - jednej Kratki Bose (lewej przedniej) - Wykładziny bagażnika (w BD stanie) - Pompy wspomagania (2.0T lub normalny 2.0 alt lub inny) I na początek styknie
  17. zależy o której przyturlam się z Targów w Bielsku,
  18. mea culpa ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- w srode ja jade do bielska bede w czwartek.
  19. Damian jutro jestem dostępny od ok. 14 wiec jak by co to możemy dokończyć robotę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.