Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
ma parcie na szkło skubaaany
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Nooo. świeci się ładnie.
-
Napinacz Ruvile
Witam . zbieram się do wymiany napinacza i łańcuszka rozrządu 2.0TFSI BGB czy ten napinacz 06F 109 217A (oryginalny 300) mogę kupić ten sam tylko firmy Ruville za 180 zł czy warto?
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
No właśnie się zastanawiam dlaczego Cię tu jeszcze NIMA. dzisiaj o 18 dasz rade podjechac?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
a to nie chce...
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
O to dasz mi do niego kontakt jutro to zadzwonie do niego to sprzeda mi też folię do oklejenia dekorów w srodku ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- szukam też jakiego zdjęcia B7 czarny sedan z dokładką od cupry
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Dokładka Cupry w szary Stano dawaj do mnie nie będziemy robić tu śmietnika koledze
-
Spociki w Kielcach
a ja podjade tylko na chwile punkt 18
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
A są nieoryginalne? też mam s-line dokładkę i zastanawiałem się czy nie pomalować jej na trochę jaśniejszy kolor tj. np. szary. trochę wy się wyróżniała bo przy czarnym lakierze znika:) PS. Ładny Avancik szkoda tylko że kolejny Diesell :)D Bezawaryjności życzę.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Zabieram Twój tunel 2dinowy. GIT?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
W radomiu do tej pory piją ze szczęścia że pozbyli się największego PARCHA :D:D:D
-
Spociki w Kielcach
no to piątek? o 18?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Borków aa cieknie ci ze zbiorniczka bo pewnie sitko wyskoczyło. Długi płaski siugopręt i po sprawie.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Ale RS4 tylko w Avancie
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Dobrze że podsufitki na Eternit nie zmienia
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Zatanio!!!
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
co że na taki dywan zmieniasz?
-
Spociki w Kielcach
SAP ok. rośnie, PS. Dla CELSY też coś tam robimy ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- no Karol ja jestem w bielsku jutro caly dzien.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
A bo z Iphona uploadowane przekrece. ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Przyszly dzisiaj dekielki. Auto znow jakos wygląda.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Damianku Marek czasem jest w kielcach więc jak będzie to napewno chętnie pokaże Ci jak wygląda i jak jeździ ten Potwór. Ja się już przekonałem
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
szkoda tylko , że jeszcze nie komplety ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:04 ---------- Powitać po dłuższym czasie nieobecności na forum. Jakoś tak do samochodu było nie po drodze. Bywały przez lato tygodnie, że auta nie odpalałem. Wziąłem się za swój Bęben i w ciągu 3 miesięcy 2 rozmiary zrzuciłem Nawet w maratonach na rowerze zacząłem jeździć. Ale tak mi się zatęskniło za modzeniem, że postanowiłem przeprosić się z FORUM no i z Allegro Żona już ma dosyć. a ja kupiłem: folię do przyciemniania szyb, nowe dekielki do alusów (stare znów zaje..li), manetkę tempomatu, folię do oklejania dekorów, dokładkę CUPRY, napinacz rozrządu i łańcuszek, oddałem zderzak tylny do malowania, Listwy drzwiowe S-Line, Brakującą Blendę pod przednią rejestrację, Nowe Świece NGK zamontowałem porządnie interface Ipoda poprawiłem Kabelkologiczną rzeź przy RNS-E i szukam jeszcze: - nowego tunelu środkowego - Schowka z lodówką i wyłącznikiem Airbag - Osłony pod kierownicę w idealnym stanie - Boczków przednich skórzanych, - jednej Kratki Bose (lewej przedniej) - Wykładziny bagażnika (w BD stanie) - Pompy wspomagania (2.0T lub normalny 2.0 alt lub inny) I na początek styknie
-
Spociki w Kielcach
zależy o której przyturlam się z Targów w Bielsku,
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
mea culpa ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- w srode ja jade do bielska bede w czwartek.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Damian jutro jestem dostępny od ok. 14 wiec jak by co to możemy dokończyć robotę.