Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. bedziesz we wtorek Tadziu> ????
  2. O kurtyna, swietne foty ma gosciu w kolekcji...
  3. Stolkien odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Chłopie miałem powstrzymać się od obsmarowania Cię na Forum A4 ale chyba nie pozostawiasz mi innego wyjścia... Dałem Ci szansę załatwienia sprawy polubownie ale ty jak zwykły kręt / cwaniaczek po prostu masz to gdzieś... myślisz, że odpuszczę i będziesz parę stówek do przodu... Ale tak niestety nie będzie.... Jeśli jutro obiecanej kasy nie będzie u mnie po prostu idę na policję z wydrukowanymi od miesiąca dokumentami / zapisami naszych rozmów... A po tym obsmaruję Cię tak na Forum, że już więcej nikt nawet nie spojrzy na Twoje nawet ładne B6.... Pozdrawiam.. A
  4. No nie Tadzik. chinczykiem Cie niewpuscimy
  5. Spot kebab na paderewskiego dzisiaj teraz zaraz dzwonic jak by co 507920922 . ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Spot był. Ja byłem Grzanek był 2.7Bit było, przejechane było... Idzie...
  6. wezmę mapkę dla Marcina i dla Ciebie.. Spot. to może w piątek?
  7. bo Marcin to ESp wyłącza tylko w święta...
  8. jak sie ociepli to nie ma po co jechac. teraz jest snieg i jest QUATTRO.
  9. Mozesz zawsze zainicjowac spota,
  10. normalny 4 cm albo 3 podjedz w wolnej chwili. wyszarpiemy dziada i sprawdzimy te wichóre !!!
  11. Oo prosze. Ale marcin bez wlozonej plyty navigacyjnej to ma. Wentylator dziala napewno.
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    CIekawe czy doczeka do konca roku jak znajdę C6 ASB to moje A4 poleci w świat. i pewnie będzie okazyjna cena... chyba że znajde Angola RS4 b7 ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- Kurwytyna... JEST Copart tylko trochę Ograbiony. i po dokumenty trzeba by się DVLA prosić. ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- haha. nawet mu zaciski wykrecili Ciekawe co jeszcze. ALe mimo wszystko może pójść za grosze
  13. nooo to robię podjazd do Ciebie niebawem
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra:)
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek to tak jak napisalem. problemów generalnie brak. codziennie odpala i jedzie planuję czyszczenie komór zaworów i dolotu. wymianę DV i myslę że to powinno na kolejne 100.000 zalatwic sprawę ale ja nie lubię przywiązywać się zbytnio do auta. i pewnie sprzedam je za max rok....
  16. ale tu smutno całe forum żyje a kielce martwe
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A tak normalnie, ile Ci pali? Z silnikiem nie masz jakiś większych problemów? Olej przepala? pisalem o swoim poprzednim aucie b6 1.8T teraz mam 2.0tfsi i nie mam ogolnie zadnych problemów po za tym jednym bledem w ecu...7 Bartek napisz to słownie bo niedowidze..!!!! ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- j...ana ceramika może Cersanit by to taniej wykonał\????
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moje 1.8T jak mialem problemy z przeplywką potrafił zapetlic wtryski do tego stopnia ze palil 30l prze mocniejszej jezdzie
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wtryski zapętlone : a wtedy leje sie jak z kranu z 10szt.
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosbiak tez mowil mi o S6 ktore robil u siebie. 5.2fsi. na facebuku ma fotki na trasie palil 10l. fajnie,. tylko ciekawe ile w miscie 20 minimum
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to fajkt. na początku to strzał ze sprzegla na kazdych swiatlach byl. ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- to powiedz mi jak jezdzic RS4 4.2 fsi ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- a do tego np. kup nowe tarcze ham. Nosb mówił mi ile kosztują, nie potrafie teraz przytoczyc ile tysięcy ale DUŻO...
  22. eee. to ja ci przeloze znaczek Q ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- spotkanie u nas, Bo jaj Haneczke wezme na chałpy to o 19 trza wracac. A tak to u nas Ize położymy na Kanapie i niech Se leży
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    generalnie to sądzę że cały szkopuł w tym że trzeba by sprawdzić wszystkie pierdoły. Sądzę też że moje poprzednie B6 1.8T w ośce szło równie dobrze szło
  24. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaz naprawie zawór DV i zrobię na TIP top możemy stawać na kreskę bez wachania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.