Treść opublikowana przez Stolkien
- B7 Crew
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Odnośnie odpowietrzania. Bartku. kiedyś odpowietrzałem za pomocą takiegi ustrojstwa które podpina siędo zbiornika płynu i z drugiej strony do kazdego zaworu przy Zaciskach. to podpięte do kompresora i jakoś przepycha 1-2 litrów płynu przez układ jednocześnie we wszystkie koła Kolega ma to w stacji wymiany olejów.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
co to za wylewka w garażu? podoba mnie się.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Ja kupiłem Bixenony(nieskretne) z potłuczonymi kloszami i złamane 2 uchwyty. Klosze miałem z tych lamp które były w aucie jak je kupiłem (połamane wszystkie uchwyty i popękane wogóle.) klosze były całe więc zostawiłem sobie i to był dobry krok teraz sięprzydały... Wypolerowałem je pastą tempo i teraz wyglądają jak NOWE)( Do Bi-xenonów pasowały P&P ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- ad1. NIE prawda. Xenon i Bi-Xenon ma miejsce na przetwornice.
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
co tu udzielać? W nagrzewnicy zaślepkę wyciągasz w schowku wycinasz otwór w zaznaczonym miejscu w wkładasz rurkę z zamykadełkiem ityle Tosz cała filozofia:heh
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Plan konkretny. Chętnie się przyjrzę Powodzenia ...
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
zderzak S-line w planach jest i na pewno ze spryskami. Lampa przyszła 1 szt. druga coś ciężko jej idzie... CO tu opisywać zdejmujesz klipsy i powoli ale bardzo mocno zaczynasz rozklejac po troszeczku idzie. ja pomagałem sobie odcinając po trochu klej/silikon. ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- wymyte i wypolerowane klosze... ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- Fotostory z rozklejania Bi-xenona. 3 Ampery .. Nieźle.
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Na japończyka, Karaś.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
200 jak od Ciebie
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Niewiele ale jakoś mi brakowało. Reszty pakietu światło... Doszło brakujące ogniwo w postaci Dekielków ---------- Post dopisany 04-11-2012 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 01:03 ---------- Bi-Xenon już do mnie jedzie Bez uchwytów i po taniości ale dam sobie z tym radę
-
prośba o głosik,z góry wielkie dzięki:-)
zdjecie ty robiles? piekna ta kobieta:D to twoja?
-
Spociki w Kielcach
Bo poobrażani ale Grupa działa cały czas spoty są itd....
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Multi Manual
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
No jasne ale to na przyszłość . Pamiętacie sprawę Bartka jak spod domu auto odjechało?
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Fakt. to by trzeba zmienic na forum...
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
złote zęby masz?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
\bedzie pieknie...
-
Spociki w Kielcach
polikierka policja
-
B6 DIVISION
a coz to jak dobre auto to i po przekladce bedzie dobre...
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
;D Pite???
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
urodziny byly? 100 lat ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- wiedy akcja RNS? bo maximus sie juz zmrozil.