Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
ojtam. kwestia czasu
-
Spociki w Kielcach
Na placu wolnisci zawsze jest mnustwo miejsca i oświetlenie jest w nocy... ---------- Post dopisany 26-09-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 22:16 ---------- Kto przyjedzie w Piątek? na 20?
-
white a4 b7 2.0T q
Mi brakuje takiego zderzaczka i Bixów. ehhh. jeszcze troche
-
Spociki w Kielcach
Trzeba zmienic to miejsce WTC. Tam jest beznadziejnie. takie moje zdanie
-
Spociki w Kielcach
No fajnie byliscie. od 20-21 na Placu wolnosci ale Pizza chociaż niezmiennie dobra
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Miód.
-
Po wymianie tarcz i klocków z przodu coś puknie raz w kole naciskając lekutko hamulec
może zacisk poluzowany.? albo poprostu klocek zamały i się wystukał. Nic nie ozostaje tylko zdejmować koło i osprawdzać.
-
[B7 BLB] A4 avant by deex :)
Jest Bardzo ładnie. Powodzenia w Modach Felga zawsze Dobra.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
kupie Dekielki odmaluje te felasy i sprzedam. W b6 mialem 17" niemarkowe. i przez 2 lata bardzo dobrze sie sprawowały. nie było z nimim problemów.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
musze to wszystko przemyslec
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jakto się mówi Przyjdzie Koza Do WOZA heheh PS. MArcin Piątek aktualny!!>??
-
Spociki w Kielcach
sam się wypioł z przepływki? łoł. moj AWX bez przepływki nie stracił mocy. Olej sprawdz dobrze, żebyś nie odstawiał auta do mechanika w Skarżysku Pozdro do zobaczenia w Piątek.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Teraz żal mi dupe ściska że jak miałem zderzak do wymiany to nie kupiłem S-Line. Mądry "Stolkien" po szkodzie.
-
white a4 b7 2.0T q
Jasne. Wymiana poszycia to Pryszcz. Zobacz w wątku NOSBA co on zrobił ze swojego B6. wtajemniczeni już się uśmiechną.
-
Spociki w Kielcach
no tak. a co sie stało i gdzie zabrali Auti>?
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Nie mówie że ORi. do ET 43 trzeba by duże dystanse dawac. takie coś stoi na alledrogo. FELGI AUDI S4 RS4 S6 RS6 A6 A4 A3 18x8J ET35 18CAL (2577032163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do odnowienia.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no kurde ale jaka obsada. W kielcach to już nie bedzie takiego Spota.. Tadek obrazony, Huzio tez, ehhh:D
-
Spociki w Kielcach
Aj. ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- takiedobre machery w kielcach ze sie ze stolycy przywozi?
-
white a4 b7 2.0T q
Fajny ten kolor nie ma co Fis to pikuś. Pan Pikuś. ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- napisz do wrclaguna lub do Czakiego. sprzedadzą ci manetkę, a na forum masz proces kodowania.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Nie nie 19 tylko 18" wzór Klasyka RS4 B7 w poprzednim B6 mialem i poprostu są zawsze dobre
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Środek jeszcze LIPTON. Brak Airbaga. :/ i troche uciorany. wymyje wysprzątam. przyjdzie airbag. to zrobie i zdjecia. ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- zakupie tylko dekle i alusy idą na sprzedaż
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
masz rację. literówka.
-
B6 DIVISION
tu to ewidentnie oszust. juz go postraszylem policją wiec raczej wszystko sie dobrze skonczy.
-
B6 DIVISION
Gosciu ma oddac kase odsylam za pobraniem i tyle.
-
B6 DIVISION
kupiłem na allegrogo poduszke airbag 3 ramienną* sprzedający zapewniał ze sprawna <br /><br />