Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
Gril bedzie?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
na noc zabieram do domu, Tyle złodziejstwa wokół
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Nowe zdjęcia starego Auta
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ta może wreszcie wyciągnie go z tego blaszaka bo chyba całą zimę tam przestał To się właśnie nazywa Kolekcjonerski Egzemplarz
-
Spociki w Kielcach
czerwona góra jest Spoko Jak Kisiel kisiel też jest spoko. Dudi wiem tylko że po dłuższym postoju mojego Dizla na placu u Grzanka zniknęła z niego przepływka
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nigdy Michelin Pilot Sport. Szumią jak by łożysk ie było.. .
-
Spociki w Kielcach
A w czym to przeszkadza??:polew: Chyba trzeba podanie napisac do organizatora spotu z prosba o wpisanie na liste uczestnikow i byc dobrej mysli iz po przebytym kastingu to podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i zostaniemy zapisani na liste szczesliwcow kturzy beda mogli uczestniczyc w tym spocie .Jak zwykle polowa chetnych kturzy sie zapisza i tak nie przyjada DUDI bój się Boga..... KRURZY..... ---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:14 ---------- A co my się mamy Ciebie prosić żebyś przyjechał ? HEHE ... żart taki....
-
Spociki w Kielcach
właśnie że nie z kielc jadąc skręcasz wprawo i odrazu w lewo przy trasie jest taka mała droga dla tych co mieszkają przy trasie i tam przejedziesz 200m i jesteś.
-
Spociki w Kielcach
a nie wiem czy będę coś z tym robił.. jak sie bedzie pogarszać to pomysle a narazie nie mysle o tym.. i tak nie kłade tak mocno to sie nie ma za bardzo kiedy slizgać czasem sie tylko zdazy:) pozatym cały czas nie mam decyzji co robic dalej z autkiem więc narazie nie robie nic z tym. podwieche musze zrobić i właśnie coś pamiętam że kiedyś mówiłeś że masz jakiś namiar na dobrych fachowców... wymiana nie trudna tylko żeby mi to potem dobrze złożyli i najważniejsze wyważyli wał. znasz jakiś warsztat co sie tym zajmuje? W nowinach przy trasie jest warsztat co tylko się wałami zajmuje.
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
No to git. Zrobisz sobie malowanie dokładek w kolor z Winowajcy OC
-
[ALL B5] Drgania po wymianie podpory wału
Tadek jak ja zakupie wszystkie graty do Q to grupowo zrobimy.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Sytuacja już opanowana.
-
B6 DIVISION
Jeśli do tej pory jeździłeś B6 i przesiądziesz się do Mondeo to będzie duży krok w tył. Ja zrobiłem odwrotny krok z Mondeo Mk3 na a4 B6 A nie jedna osoba Ci powie że ST220 To nie chu chu nie ma 220 KM to jest 220 koni fordowskich Lipa Panie LIPA
-
Spociki w Kielcach
Dizel to już dawno sprzedany.
-
Spociki w Kielcach
NIc nie przerabiam, po prostu doposażam Auto
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ale to fabryczna wiązka się zjarała. ale Ty ja dokladales, tak? Nie. Oryginalna wiązka co była w aucie się zajarała.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ale to fabryczna wiązka się zjarała.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
jak to jak Pewnie będzie Git . tylko Hidy Kup sobie Pod D2S wtedy Ci powinny idealnie spasować.. i wtedy będziesz miał pewność, że wszystko jest dobrze wyśrodkowane.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 22:43_________________________________________________Nie ma to jak wieczorny pożar w Aucie Przytrzasnął ktoś/ja kabel masy lewej lampki. Akurat wczoraj się przetarła izolacja, i zwarcie z plusem. Baardzo szybko udało mi się zdemontować ramkę lampek i ugasić ogień Spalił się bezpiecznik ale i tak szkody były spore. Usmażone kable od wtyczki i pół metra pod sufitem. Wszystko musiałem odciąć i zrobić na nowo. Masakra. Gdyby mnie nie było w aucie to Papa B6.
-
Spociki w Kielcach
dla wzmocnienia konstrukcji. :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
z drewna i z Foli Aluminiowej.
-
[ALL B6/B7] Dobór Dyferencjału do skrzyni 1.8T to 1.8T Quattro
Witam zabrałem się za kompletowanie części do zamontowania Quattro. Bak mam Skrzynie mam. ENP przełożenie 35/9 skrzynia od A6 1.8T Quattro. Szukam właśnie dyferencjału. I tu moje pytanie czy dobrze zorganizowałem listę kompatybilności ? QUATTRO 1.8T 6 biegow: GJW 37/9 GDZ 35/8 HER 35/8 5 biegów A4 B6 FNU 35/9 FTZ 35/9 FPT 35/9 GDU 35/9 A6 C5 DJJ 35/9 DYE 35/9 DWR 35/9 ENP 35/9 GGJ DYFRY ETT 35/9 ETS 35/9 EXZ 35/9 HWC 35/9 FUB 35/8 CUC 35/9 EUT 35/9 d*p 35/9 A6 C6 CUC 35/9 EUT 35/9 Z mojej dedukcji wynika, że można do sanek z B6 quattro wsadzić każdy dyferencjał z powyższej listy i powinien zgrać się z tą skrzynią co mam. Czy do dobrze to wydedukowałem. ?
-
Spociki w Kielcach
zimno/ [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:20_________________________________________________poczekajcie jeszcze chwile, jak już Quattro poskładam do kupy:) PrzyjadęBokiem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
oł siet. A ja myślałem sobie. Zaczynam rezać Quattro . ale ze mnie kozak będzie. Graty już wytargowane. A tu wciąż tylko 180 Kuni. Echh. odbieracie chęć do życia
-
B6 DIVISION
Ja dzisiaj rano byłem bardzo zaskoczony nienaturalnie twardym pedałem Sprzęgła. Ciężko się wciskał i mułowato odbijał. Po przejechaniu 20km wszystko wróciło do normy... Czyżby Płyn Hamulcowy DOT zamarzał? i zmieniał konsystencję? :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
yhmm...szukam skrzyni QUATTRO WAŁU, DYRFA. ITD I mi te koła w oko wpadły.