Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
wczoraj zaorałem cały parking koło stadionu Korony. Powiem wam że świat dużo lepiej wygląda przez boczną szybę.
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
ofeeee. już lepiej zawieszenie s-line i dystanse ' i 18" Tylko nie chowaj koła w nadkole
- B6 DIVISION
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Hybryda.
-
[B6 AVJ] Kontrolka poziomu Oleju
Chyba będzie to czujnik. Dzisiaj wjechałem na kanał, postukałem w czujnik kilka razy i już nie świeci kontrolka.
-
[B6 AVJ] Kontrolka poziomu Oleju
Pany Problem jest. Dziś zatrzymałem się na stacji na tankowanie, Po odpaleniu auta zapaliła mi się na FIs kontrolka poziomu oleju. Oczywiście zgasiłem auto i odczekałem chwilkę, wyciągnąłem bagnet a tam poziom oleju max . więc z ilością oleju ok. Dodam że stało mi się tak już kiedyś jak przyszły pierwsze mrozy ... pojechałem wtedy do znajomych co wymieniam u nich oleje. Powiedzieli, że najprawdopodobniej zawiesił się czujnik poziomu oleju. Problem znikł w drodze powrotnej do domu. Teraz znów mamy mrozy i kontrolka znów się zapalila. Czy to faktycznie może być, że zawiesza się czujnik poziomu oleju?
-
Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
Grzanek tak jak Ci pisałem mam 10 szt. Dell D630 do sprzedania.- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Porozkręca Ci się to Auto:)- Spociki w Kielcach
Wcześnie bo wieczorem mam Alkoholizowanie.- Spociki w Kielcach
Chętny na co na mandat 100zł? tam policja ostatnio jeździ co 10min. Dobrze, że się pojawisz porównamy kolory Który bardziej malowany hehe- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
No nie mam Q, ale umiem się Bawić na śniegu- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu- [B6 AWX] Work in progress...
oj tam od razu się nastawiać że ukradną... na rok już mam RNS-E na początku trochęzwracałem uwagę na to gdzie parkuję.A teraz jakoś tak przeszło- B6 DIVISION
A Ja Panowie na gwałt potrzebuję moduł komfortu b6 model jak najprostszy...- Spociki w Kielcach
czujnik płynu trzeba albo kupic i zamontować w zbiorniku albo podłączyć do masy. Wieczorem to tylko w jędrzejowie chyba ze popołudniem w Kielcach.- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
na jaki kolor pomalowales listwy?- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ciekawe kiedy zamontuje ?!- Spociki w Kielcach
no to wtc?- Spociki w Kielcach
Brawoooo Gratulować. Ty kupiles fotele? czktos inny ?- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ale to Art nie problem dla mnie. bo sobie wszystko przełożę do Dizla. cały wypas.- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No właśnie . Tylko, że za miesiąc przeprowadzam się do mieszkania nowego i będę dużo mniej km sadził. Ale jeszcze kwestia rozwojowa. Do AWXa to trzeba by turbo jakieś BRD np. + pompli AL + sztywny dolot i IC i ze 200 można by wykrzesać.- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no dziennie robie 100km- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Nie zrozumiałeś? tego co napisałem 2 posty wyżej?- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No kurde . Nie wytłuczony, nie zniszczony, nie bity!!!!, nie malowany!!!! , Lakier aż miło popatrzeć, silnik zrywny, ekonomiczny, No Git sie jeździ. - Spociki w Kielcach