Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. wczoraj zaorałem cały parking koło stadionu Korony. Powiem wam że świat dużo lepiej wygląda przez boczną szybę.
  2. ofeeee. już lepiej zawieszenie s-line i dystanse ' i 18" Tylko nie chowaj koła w nadkole
  3. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin :polew:
  4. Chyba będzie to czujnik. Dzisiaj wjechałem na kanał, postukałem w czujnik kilka razy i już nie świeci kontrolka.
  5. Pany Problem jest. Dziś zatrzymałem się na stacji na tankowanie, Po odpaleniu auta zapaliła mi się na FIs kontrolka poziomu oleju. Oczywiście zgasiłem auto i odczekałem chwilkę, wyciągnąłem bagnet a tam poziom oleju max . więc z ilością oleju ok. Dodam że stało mi się tak już kiedyś jak przyszły pierwsze mrozy ... pojechałem wtedy do znajomych co wymieniam u nich oleje. Powiedzieli, że najprawdopodobniej zawiesił się czujnik poziomu oleju. Problem znikł w drodze powrotnej do domu. Teraz znów mamy mrozy i kontrolka znów się zapalila. Czy to faktycznie może być, że zawiesza się czujnik poziomu oleju?
  6. Grzanek tak jak Ci pisałem mam 10 szt. Dell D630 do sprzedania.
  7. Wcześnie bo wieczorem mam Alkoholizowanie.
  8. Chętny na co na mandat 100zł? tam policja ostatnio jeździ co 10min. Dobrze, że się pojawisz porównamy kolory Który bardziej malowany hehe
  9. No nie mam Q, ale umiem się Bawić na śniegu
  10. Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu
  11. oj tam od razu się nastawiać że ukradną... na rok już mam RNS-E na początku trochęzwracałem uwagę na to gdzie parkuję.A teraz jakoś tak przeszło
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ja Panowie na gwałt potrzebuję moduł komfortu b6 model jak najprostszy...
  13. czujnik płynu trzeba albo kupic i zamontować w zbiorniku albo podłączyć do masy. Wieczorem to tylko w jędrzejowie chyba ze popołudniem w Kielcach.
  14. no to wtc?
  15. Brawoooo Gratulować. Ty kupiles fotele? czktos inny ?
  16. Ale to Art nie problem dla mnie. bo sobie wszystko przełożę do Dizla. cały wypas.
  17. No właśnie . Tylko, że za miesiąc przeprowadzam się do mieszkania nowego i będę dużo mniej km sadził. Ale jeszcze kwestia rozwojowa. Do AWXa to trzeba by turbo jakieś BRD np. + pompli AL + sztywny dolot i IC i ze 200 można by wykrzesać.
  18. no dziennie robie 100km
  19. Nie zrozumiałeś? tego co napisałem 2 posty wyżej?
  20. No kurde . Nie wytłuczony, nie zniszczony, nie bity!!!!, nie malowany!!!! , Lakier aż miło popatrzeć, silnik zrywny, ekonomiczny, No Git sie jeździ.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.