Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?
-
B6 DIVISION
podjedz marcin jutro to poodepniemy zobaczymy co ECU wywali na VAgu.
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Powiem wam, że nie widziałem jeszcze, ładniejszego przodu w B6...
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Witaj. Ja w AVJ Po Chipie na 180KM Odpuściłem sobie LPG, poodpinałem instalację, jeszcze tylko tą Butlę musze Wywalić. Ogólnie jest tak jak Ci Nosb napisal. do puki nie zmienisz wtysków na wieksze i nie wystroi Ci tego ktoś to będzie Ci pętlilo wtryski a to oczywiste że na LPG nie będzie jeździło. Teraz postaw sobie pytanie czy jeszcze chcesz tego LPG przy tej cenie niemal 3zł. Ja przy normalnej jeździe do pracy dziennie w dwie strony 100km spalanie mam na poziomie 9l/100km
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Marek A6 już w Planach? 3.0TDI ?
-
B6 DIVISION
Pany Pilnie Bardzo kupię moduł komfortu wersja jakakolwiek najbardziej uboga zeby tylko na 433 Mhz Była.
-
Spociki w Kielcach
W d*pie. .... Wiesz już gdzie? Elkabel na zagńskiej lub Elektrotech-Met na MAgazynowej,
-
Spociki w Kielcach
jak bylo na spocie?
-
Spociki w Kielcach
) to o ktorej?
-
Spociki w Kielcach
to ty jezdzisz na lpg . ja bezpieczniki 2 miesiace temu wymontowalem.... PS. sprzedam roczną instalacje GAzową Magic Jety, Diego G3 Zavoli Zeta S, itd. Reflektuje ktoś?
-
Spociki w Kielcach
spoko moje rekordy to np; jedrzejow-kielce 1,5godziny szok. i tak codziennie. A benzyna nie chce potaniec.
-
Spociki w Kielcach
nie:/ nie mam czasu . moze jutro pykne
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Alvaro zapakowałeś się i jedziesz do nosba Kurierem?
-
B6 DIVISION
No to wiem dobrze. Ale nie jest to dla mnie problem. bardziej mi chodzi o awaryjność tego silnika.
-
B6 DIVISION
teraz to sie zastanawiam czy ten silnik to dobr wybor
-
B6 DIVISION
mam nadzieje ze to tylko dojchanie jakieś.
-
B6 DIVISION
nie jestem pewien ale chyba tylko Ciśnienie? ! więc będzie pasować. Teraz i ja mam pytanie co możecie powiedzieć o tym Aucie. http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-anglik-C20988757.html Proszę o jakieś sugestie... Czy te 2.0T bedzie chlalo duzo wiecej niż moje 1.8T z softem na 180KM moje chla srednio 9-11l/100km oczywiście prosze nie zwracać uagi na stronę Kierownicy z tego co widzę to wersja niezabogata ale to bym szybko zmienił...
-
Spociki w Kielcach
jeździ fajny Avant Black na niskim profilu i gleba ze hoho na włoskich Blachach mijam go codziennie rano na Krakowskiej. Fajny Jest.
-
Spociki w Kielcach
A co było awaryjne odpalanie?
-
Spociki w Kielcach
GIT pewnie znów coś wypadnie...
-
B6 DIVISION
W zimie były 320 os A6 za 300 zł komplet - tarcze, klocki ponoć lux eee to chyba jednorazowa Akcja charytatywna... ale myslę ze zadrogo troszkieee ten Pan z aukcji chce.
-
B6 DIVISION
Bryy. zerknijta .. http://allegro.pl/audi-a4-a6-a8-tarcze-zaciski-hamulcowe-i1830437185.html to dobra cena>?
-
Spociki w Kielcach
teraz jakos auto wyglada. a na takim serupie - 80to jak Karakan jakis..
-
Spociki w Kielcach
ja nie wiem co wy macie z tymi zawiechami. -60 , -50 i nie da sie autem wjechać na parking. ludzie...
-
Spociki w Kielcach
ładne koła masz to możesz przyjechać