Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?
  2. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podjedz marcin jutro to poodepniemy zobaczymy co ECU wywali na VAgu.
  3. Powiem wam, że nie widziałem jeszcze, ładniejszego przodu w B6...
  4. Witaj. Ja w AVJ Po Chipie na 180KM Odpuściłem sobie LPG, poodpinałem instalację, jeszcze tylko tą Butlę musze Wywalić. Ogólnie jest tak jak Ci Nosb napisal. do puki nie zmienisz wtysków na wieksze i nie wystroi Ci tego ktoś to będzie Ci pętlilo wtryski a to oczywiste że na LPG nie będzie jeździło. Teraz postaw sobie pytanie czy jeszcze chcesz tego LPG przy tej cenie niemal 3zł. Ja przy normalnej jeździe do pracy dziennie w dwie strony 100km spalanie mam na poziomie 9l/100km
  5. Marek A6 już w Planach? 3.0TDI ?
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany Pilnie Bardzo kupię moduł komfortu wersja jakakolwiek najbardziej uboga zeby tylko na 433 Mhz Była.
  7. W d*pie. .... Wiesz już gdzie? Elkabel na zagńskiej lub Elektrotech-Met na MAgazynowej,
  8. jak bylo na spocie?
  9. ) to o ktorej?
  10. to ty jezdzisz na lpg . ja bezpieczniki 2 miesiace temu wymontowalem.... PS. sprzedam roczną instalacje GAzową Magic Jety, Diego G3 Zavoli Zeta S, itd. Reflektuje ktoś?
  11. spoko moje rekordy to np; jedrzejow-kielce 1,5godziny szok. i tak codziennie. A benzyna nie chce potaniec.
  12. nie:/ nie mam czasu . moze jutro pykne
  13. Alvaro zapakowałeś się i jedziesz do nosba Kurierem?
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to wiem dobrze. Ale nie jest to dla mnie problem. bardziej mi chodzi o awaryjność tego silnika.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    teraz to sie zastanawiam czy ten silnik to dobr wybor
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam nadzieje ze to tylko dojchanie jakieś.
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie jestem pewien ale chyba tylko Ciśnienie? ! więc będzie pasować. Teraz i ja mam pytanie co możecie powiedzieć o tym Aucie. http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-anglik-C20988757.html Proszę o jakieś sugestie... Czy te 2.0T bedzie chlalo duzo wiecej niż moje 1.8T z softem na 180KM moje chla srednio 9-11l/100km oczywiście prosze nie zwracać uagi na stronę Kierownicy z tego co widzę to wersja niezabogata ale to bym szybko zmienił...
  18. jeździ fajny Avant Black na niskim profilu i gleba ze hoho na włoskich Blachach mijam go codziennie rano na Krakowskiej. Fajny Jest.
  19. A co było awaryjne odpalanie?
  20. GIT pewnie znów coś wypadnie...
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W zimie były 320 os A6 za 300 zł komplet - tarcze, klocki ponoć lux eee to chyba jednorazowa Akcja charytatywna... ale myslę ze zadrogo troszkieee ten Pan z aukcji chce.
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bryy. zerknijta .. http://allegro.pl/audi-a4-a6-a8-tarcze-zaciski-hamulcowe-i1830437185.html to dobra cena>?
  23. teraz jakos auto wyglada. a na takim serupie - 80to jak Karakan jakis..
  24. ja nie wiem co wy macie z tymi zawiechami. -60 , -50 i nie da sie autem wjechać na parking. ludzie...
  25. ładne koła masz to możesz przyjechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.