Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. łoł Dominik widze że lecisz do przodu ostro ja bym miniszlifierką to zrobił mam takie fajne urządzenie zakłada się takie tarcze 3cm. i na pewno równo i ładnie wytniesz otwory. ja mam takie : http://allegro.pl/miniszlifierka-wiertarka-frezarka-206-ele-eurotec-i1761274976.html
  2. Piękna jest baza do modów zacna. (u mnie 180 Kuni ) jest dużo lepiej niż seryyyja pozdrawiam.
  3. Trzeba było powiedzieć, że orurowanie do LPG
  4. Twoje kółeczka do mnie też Pięknie pasują, Żonka Agnieszka mówi że chce Białe do naszego
  5. ja na tak Nosba kółeczka idealnie pasują do mojego auta nawet żonie się podobają.
  6. i co ze spotem? Tadek nie chce nic gadac ale moze ten obiecany spot u Ciebie na działce? :
  7. że Grznkowi się nie udało... to musiał mieć za mało czasu
  8. Fly A Grzanek to Ci nie pakował nic do tego sterownika ???
  9. uszkodzony albo zasyfiony któryś pierścień ABS/ESP tak mi się wydaje
  10. bedzie Cie widać z Kilometra bo już słychać z 5 kilometrów :evil: PS. Listewka na zderzak Miodzio.
  11. Ale ładnie się robi. Pokraka straszna jest teraz. Daniel zadowolony z blacharki>?
  12. jestem za. moze zrobic Coś ja ten na parkingu? tylko np. na czerwonej G.
  13. wpadaj na kawe
  14. MArcin którą masz zmiane w tym tygodniu?
  15. Fotki fajne . Auto sie znaczy też Git.
  16. a sory za OT co oni regenerują? końcówki same? czy uszczelniacze ? jak to jest? byłem zmuszony ostatnio zakupić pompkę
  17. ja biere naklejke od marcina bo to pewnie moją ukradzioną chce sprzedac za malowanie od |CIebie 400 wezme ... chcesz ?
  18. Bartek zapytaj tego goscia o pozwolenie na zamieszczenie zdjęć i danych auta. poumieszczamy na lokalnych forach i oczy szeroko otwarte będą mieć wszyscy i może... 3m sie Bedzie dobrze.
  19. "Dał" mi Grazanek naklejkę A4 Klub polska. Nakleiłęm na Klapie pięknie. Dzisiaj patrze a tu ZONk Jakaś MENDA niemyta sobie za#^$ała naklejkę... No nie wkurwisz się?
  20. ale LPG być musi reduktor na swoim miejscu został.
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PASKUDNY, A cena komiczna
  22. Pięknie wygląda silnik 1.8T wyrwany z ramy ;(
  23. czujnik jest w Intercoolerze pod lewą lampą (siedząc w aucie ). Duże prawdopodobieństwo, że to on jest uszkodzony. najlepiej podstawić ze sprawnego Auta i przedewszystkim zrobić logi kanału 115 (doładowanie Turbo) i przepływomierza w kanale chyba 002.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.