Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. No to kurna ja o 900 zl mniej.q na allergo kupowales czy w kielcach w sklepie?
  2. Ja przez ten j**any przepływomierz to zeby jakoś się do przodu przemieszczać to musze do 4000 obr krecic non stop ale i tak 420 km / zbiorniku 48l LPG zrobię. :gwizdanie: To jest eko Driving dopiero Marcin napisz mi na PW ile dawales za napinacz a ja napiszę Ci ile ja dałem
  3. Jak to z tym spotem? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:15_________________________________________________PS. MArcin TAdek chce Auto sprzedac pogadaj z nim:)
  4. drogie jak japierdole. THULE MArcin jak sie na B5 przesiądziesz to puszczę na wsi fame że Marcin607 to robi jeden krok do przodu i dwa w ty ł. Weź przykład np. z Grzanka. 2 tygodnie B6 jeździ już myśli o zmianie ale nie na B5 tylko na B7 dokładnie tak jak ja b7 2.0T to jest tooo. ołłłłł Jeeeaaaa
  5. W kielcach to nie Wiem czy ktos ci sprawdzi ale w suchedniowie to Heniek !oszust! Zolbach ci sprawdzi. Ulica na przeciw FUT-u. A nawiasem to czy. Ten week jest spot na Borkowie. ???? U Tomeczka naszego kochanego?
  6. Np to git. Ja szach kime u Grzanka
  7. a KIEDY SPOT?/
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie mam s-line a mam taką rozpórkę. chyba mi cośinnego mówiłeś :gwizdanie:Marcin ale o co choo?? bo nie wiem...
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie opłaca się Marcin oj nieee.
  10. ma kata. ~gaz mu pewnie smrodzi i mieszankę pierniczy. napinacz? jaki napinacz marcin?/
  11. ja przyjade, autobusem...
  12. Borków, Borków. :good:
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może być.
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie macie może maglownicy do B6 lub B7? poszukuję bardzo pilnie. Może być jakaś wychełtana już, chodzi mi tylko o ty żeby był prosty korpus a nie skrzywiony np. po dzwonie. Generalnie może przeciekać i mieć luzy
  15. no mozna. ja proponuję "BORKÓW"
  16. z jedrzejowie u mnie jest b7 rs4 ale kolor taki blady Blue tez nie bardzo to wyglada
  17. a najlepiej to podjedź do jędrzejowa. Pan Tadeusz Ci to Ogarnie.
  18. nowe radio
  19. Do Bułgarii sie przeciskałem przez karpaty Piękności sprawa. pisk opon w zakrętach, smród hamulców, i ból karku po dojechaniu coś Pięknego...
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co ci zalezy. zrób jedno i drugie w kolejnosci klema sofcik
  21. Tu łelkam
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale przecie Pin jest zgrany z numerem VIN wiec z jakiej racji ma omijać PIN? u mnie jak wywaliło Pin w RNS klemę plus zdjąłem na 10 min i tyle.
  23. Tadek Piwo dzisiaj?
  24. Chyba kiepskie miejsce jak na takie pytanie. Zapytaj w dziale B7. Po za tym to silników 2.0 TDI w B7 jest 5 chyba... Więc nikt Ci nie odpowie na tak postawione pytanie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128515.0 Tu np. piszą duuużo o wadliwych wycierających się wałkach wyrównawczych. Zapytaj gdzieś gdzie mają b7 i oczywiście nasz ulubiony Emot :facepalm:
  25. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zostaw na zapłonie na trochę. powinno wskoczyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.