Treść opublikowana przez Stolkien
-
B6 DIVISION
Chłopcy pooglądajcie sobie czarodieja. http://autobotanik.livejournal.com/
-
Spociki w Kielcach
Dobry jest ten hosting. Adam Wyskoczył mi komuniakat że strona zawiera treści erotyczne
-
[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216
Ładne wozidło. A zdjęcie z oszronionym logo Audi za^&*ste
-
B6 DIVISION
cos w tym jest... do dzis pamietam jakie mile slowa na warszawskie blachy slyszelismy na CB jadac na zlot do Pily ...i kolesi zajezdzajacych nam droge... :gwizdanie: Nie rozumiem ludzi... Po co? Na jakiego ch*ja miałbym tak robić bo ktoś mieszka gdzie indziej? Oprócz tego, że warszawiacy są zadufani w sobie to wszystko jest przecież u nich tak samo jak u nas Hahahahaaa :polew: To jest dobre. http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,9418629,Siedem_grzechow_glownych_kierowcow_z_Zielonej_Gory.html
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
A A nosbowi nie została żadna gleba? pamiętam że miał coś tam u siebie jeszcze ze swojej B5 ki
-
Spociki w Kielcach
Mobilku Daj jakiegoś linka do normalnej Galerii. na forum sobie zrób http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=71.0 tu np.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Tak zrobim. tylko chyba dam komuś do wyspawania bo na alledrogo to drogo... za kawałek rury
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Bebenek ponoć najlepszy Gazownik w Świetokrzyskim.
-
Spociki w Kielcach
jutro zadzwonie man.
-
Spociki w Kielcach
Ale Bedzie TJUNING
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
mam wrażenie, że grzechocze coś w środku tego Kata. ale nie potrafię dokładnie określić miejsca.może być sytuacja, że zaczyna się rozsypywac w srodku?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Wiesz raczej już nic nie zmienię bo mi się bardzo podoba. Brakuje mi jeszcze tylko dokładki S-Line. Ale to za jakiś czas. Teraz marzy mi się Turbo K04 i 230Ps :gwizdanie: A tak nawiasem pisząc, to udało mi się zlikwidować nieszczelność Turbiny. Przestał wpadać w tryb awaryjny, nie wywala błędu doładowania, W końcu odpowiednio doładowuje, więc wróciła przyjemność z jazdy. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 13:36_________________________________________________Proszę Państwa Pytanie za 100 Pkt. Czy wywalać Katalizator?
-
B6 DIVISION
Fly pamiętasz na pewno mój mandacik z przed miesiąca 500 i 10pkt. To był bonusik :0 Witam w klubie
-
Spociki w Kielcach
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139645.0 Moje wozidło. Grzanek No to Kiszka. a cały komplet nie przejdzie>?
-
B6 DIVISION
Fly. Ja na stalówkach to nawet rowerem nie jeżdżę A co w Kielcu Byłeś?
-
B6 DIVISION
Ta dla niego to muszą być naklejki B6 i pół Division
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin. tak Auto rozpędzasz? że z hamowaniem masz problemy? A tak poważnie to na 19" te orginalesy hamulce będą wyglądały komicznie. Trzeba zmienić. Racja.
- B6 DIVISION
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Z opisu GG wnoskować można że dupcia już w drodze. Już pewne wszystko?
-
Spociki w Kielcach
staniemy przy trasie i będziemy machać klubowymi flagami. Bez Ironii[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 09:22_________________________________________________Ale głucha cisza. WSTYD. Spot? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
No ładna Bryka. Antena tylko paskudnie zamontowana. Ale jak kto woli
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
szczery gosc
-
Spociki w Kielcach
No to chłopie.... Wtopa straszna. zamiast dać znać.....
-
B6 DIVISION
No właśnie,odkręcaniu tych śrubek poukręcały się od rdzy:/ Nic mi nie mow.Na jesieni mialem tylko na rancie maly odprysk.Teraz przeszlo na blotnik i to zdrowo. Narazie zabezpieczylem,ale docelowo malowanie blotnikow mnie czeka. A ja znalazłem wczoraj początki rdzy, przy śrubce mocującej dolne listwy drzwiowe, a ponoć Audi to ocynk
-
B6 DIVISION
szukam oponek 225/45/17 kompletu 4 szt.takich niewyząbkowanych Nie ma kto?