Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopcy pooglądajcie sobie czarodieja. http://autobotanik.livejournal.com/
  2. Dobry jest ten hosting. Adam Wyskoczył mi komuniakat że strona zawiera treści erotyczne
  3. Ładne wozidło. A zdjęcie z oszronionym logo Audi za^&*ste
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cos w tym jest... do dzis pamietam jakie mile slowa na warszawskie blachy slyszelismy na CB jadac na zlot do Pily ...i kolesi zajezdzajacych nam droge... :gwizdanie: Nie rozumiem ludzi... Po co? Na jakiego ch*ja miałbym tak robić bo ktoś mieszka gdzie indziej? Oprócz tego, że warszawiacy są zadufani w sobie to wszystko jest przecież u nich tak samo jak u nas Hahahahaaa :polew: To jest dobre. http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,9418629,Siedem_grzechow_glownych_kierowcow_z_Zielonej_Gory.html
  5. A A nosbowi nie została żadna gleba? pamiętam że miał coś tam u siebie jeszcze ze swojej B5 ki
  6. Mobilku Daj jakiegoś linka do normalnej Galerii. na forum sobie zrób http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=71.0 tu np.
  7. Tak zrobim. tylko chyba dam komuś do wyspawania bo na alledrogo to drogo... za kawałek rury
  8. Bebenek ponoć najlepszy Gazownik w Świetokrzyskim.
  9. jutro zadzwonie man.
  10. Ale Bedzie TJUNING
  11. mam wrażenie, że grzechocze coś w środku tego Kata. ale nie potrafię dokładnie określić miejsca.może być sytuacja, że zaczyna się rozsypywac w srodku?
  12. Wiesz raczej już nic nie zmienię bo mi się bardzo podoba. Brakuje mi jeszcze tylko dokładki S-Line. Ale to za jakiś czas. Teraz marzy mi się Turbo K04 i 230Ps :gwizdanie: A tak nawiasem pisząc, to udało mi się zlikwidować nieszczelność Turbiny. Przestał wpadać w tryb awaryjny, nie wywala błędu doładowania, W końcu odpowiednio doładowuje, więc wróciła przyjemność z jazdy. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 13:36_________________________________________________Proszę Państwa Pytanie za 100 Pkt. Czy wywalać Katalizator?
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fly pamiętasz na pewno mój mandacik z przed miesiąca 500 i 10pkt. To był bonusik :0 Witam w klubie
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139645.0 Moje wozidło. Grzanek No to Kiszka. a cały komplet nie przejdzie>?
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fly. Ja na stalówkach to nawet rowerem nie jeżdżę A co w Kielcu Byłeś?
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta dla niego to muszą być naklejki B6 i pół Division
  17. Marcin. tak Auto rozpędzasz? że z hamowaniem masz problemy? A tak poważnie to na 19" te orginalesy hamulce będą wyglądały komicznie. Trzeba zmienić. Racja.
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale Dizel...
  19. Z opisu GG wnoskować można że dupcia już w drodze. Już pewne wszystko?
  20. staniemy przy trasie i będziemy machać klubowymi flagami. Bez Ironii[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 09:22_________________________________________________Ale głucha cisza. WSTYD. Spot? :gwizdanie:
  21. No ładna Bryka. Antena tylko paskudnie zamontowana. Ale jak kto woli
  22. No to chłopie.... Wtopa straszna. zamiast dać znać.....
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie,odkręcaniu tych śrubek poukręcały się od rdzy:/ Nic mi nie mow.Na jesieni mialem tylko na rancie maly odprysk.Teraz przeszlo na blotnik i to zdrowo. Narazie zabezpieczylem,ale docelowo malowanie blotnikow mnie czeka. A ja znalazłem wczoraj początki rdzy, przy śrubce mocującej dolne listwy drzwiowe, a ponoć Audi to ocynk
  24. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukam oponek 225/45/17 kompletu 4 szt.takich niewyząbkowanych Nie ma kto?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.