Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Co ty chciałeś ode mnie? Będę dzisiaj w Łącznej od 18. Maluję dokładki
  2. Poczekajcie na 10 Kwietnia. Spotkamy się dużą Ekipą (mam nadzieję) zapraszajcie Wszystkich z a4. Może się uda z 10-20 aut zebrać
  3. hahaha :polew:
  4. Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem Masz Pytania? GG: 6606408
  5. Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem Masz Pytania? GG: 6606408
  6. Proszę was o zapamiętanie tej daty i już ustalić sobie wolny czas. Bo obecność obowiązkowa. Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem Masz Pytania? GG: 6606408
  7. no i co? jedziecie dzisiaj na wtc?
  8. No Pogratulować. PS. Coś takiego w eter puściłem przez PW. do 100 Osób. ze swietokrzyskiego,. Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. kox Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami smiley Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem smiley Masz Pytania? GG: 6606408
  9. Marcin dlatego też zimę lubię jak żadną porę roku. jedna ręka na kierownicy a druga na "hamplu". Rondo w jędrzejowie to już wytarłem bokiem A co do przyczepności to jescze mi Q brakuje, Ale w planach na jesień B7 2.0T Q więc nadrobimy straty
  10. Witaj Andri. podaj jak możesz numer Lakieru.
  11. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    np. Do Rajchu na polowanie Helmutowi jakiemuś przed machę RS4 wyskoczy, Astre poświęci ale Ćwiartke może mu Helmut sprzeda
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najpierw kup ćwiartkę Potem będziesz myślał...
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gradobicie
  14. Ważna rzecz o której przekonałem się w piątek. Pamiętajcie!!!! NIE KUPOWAĆ TANICH/NO NAME CEWEK... Sypną sie po 30-40 tyś/mk Oryginały Bremi / lub z ASO przejadą nawet 250 Tyś. Czyż nie tak Marcinie? Sory za OT
  15. jaką te przerwę mam ustawić? to wezmę szczelinomierz i zrobie.
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładnie się Avant z bliska Prezentuje Szkoda, że na pocztę musiałem skręcać. Bo chętnie bym przesprintował z Tobą Daj znać jak będziesz jeszcze w Kielcach
  17. Ciekawe jak To jest? Mam i Bremi z czerwopnych pudełek i najnowsze 2010 z Pudełek ASO szarych. A jak się objawia padnięta cewka? Hehe. JAk Ci Fly, Padnie to nie sposób nie zauważyć. Mi padły dwie w jednej chwili w Piątek. Poprostu Auto na 2Gary Pali. Ledwie dojechałem 300m Do domu.
  18. Powiem wam Koledzy moi mili. w piątek padły mi dwie cewki na raz. (takie firmy TopRAn) gówno przez wielkie "G". przejechały 4 miesiące. i padły dwie na raz. Pojechałem więc i kupiłem 2szt. w Oryginalnych pudełkach ASO Ceweczki po 130zł. Powiem wam że już nigdy nie kupię Nie firmowego Badziewia. NIGDYYY
  19. O Dobre. Na rejowie w Skarżysku Albo na ŚW. Krzyż ? I więcej Ludzi zgarnąć.
  20. Siema Marek. Powiedz Mi czy to z Tobą się w Sobotę Na Światłach w Kielcach Spotkałem? Niebieskie A4 B6 1.8T
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O dokładnie Dziękować Arturo.
  22. Po ile płacileś za Cewki i jakie Kupiłeś w końcu? A teraz Juz mam zdjęcia.
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Chłopaki wiecie może kto z Forum ma Avanta B6 S-LIne, Czarnego, Z jasnym środkiem , i na Blachach FZI ....? Miał Ramki Rejestracji z naklejkami Klubu. w sobotę spotkałem się z nim na światłach w Kielcach. Kontakt wzrokowy też został nawiązany I zastanawia mnie Kto To.
  24. no dobra. ja się łapię.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.