Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Co ty chciałeś ode mnie? Będę dzisiaj w Łącznej od 18. Maluję dokładki
-
Spociki w Kielcach
Poczekajcie na 10 Kwietnia. Spotkamy się dużą Ekipą (mam nadzieję) zapraszajcie Wszystkich z a4. Może się uda z 10-20 aut zebrać
-
Spociki w Kielcach
hahaha :polew:
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem Masz Pytania? GG: 6606408
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem Masz Pytania? GG: 6606408
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Proszę was o zapamiętanie tej daty i już ustalić sobie wolny czas. Bo obecność obowiązkowa. Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem Masz Pytania? GG: 6606408
-
Spociki w Kielcach
no i co? jedziecie dzisiaj na wtc?
-
Spociki w Kielcach
No Pogratulować. PS. Coś takiego w eter puściłem przez PW. do 100 Osób. ze swietokrzyskiego,. Spot Świętokrzyski. Kielce, Skarżysko i Wszystko. kox Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl 10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00 Miejsce: Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście razem ze swoimi A4-kami smiley Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem smiley Masz Pytania? GG: 6606408
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin dlatego też zimę lubię jak żadną porę roku. jedna ręka na kierownicy a druga na "hamplu". Rondo w jędrzejowie to już wytarłem bokiem A co do przyczepności to jescze mi Q brakuje, Ale w planach na jesień B7 2.0T Q więc nadrobimy straty
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Witaj Andri. podaj jak możesz numer Lakieru.
-
B6 DIVISION
np. Do Rajchu na polowanie Helmutowi jakiemuś przed machę RS4 wyskoczy, Astre poświęci ale Ćwiartke może mu Helmut sprzeda
-
B6 DIVISION
najpierw kup ćwiartkę Potem będziesz myślał...
- B6 DIVISION
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ważna rzecz o której przekonałem się w piątek. Pamiętajcie!!!! NIE KUPOWAĆ TANICH/NO NAME CEWEK... Sypną sie po 30-40 tyś/mk Oryginały Bremi / lub z ASO przejadą nawet 250 Tyś. Czyż nie tak Marcinie? Sory za OT
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
jaką te przerwę mam ustawić? to wezmę szczelinomierz i zrobie.
-
B6 DIVISION
Ładnie się Avant z bliska Prezentuje Szkoda, że na pocztę musiałem skręcać. Bo chętnie bym przesprintował z Tobą Daj znać jak będziesz jeszcze w Kielcach
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ciekawe jak To jest? Mam i Bremi z czerwopnych pudełek i najnowsze 2010 z Pudełek ASO szarych. A jak się objawia padnięta cewka? Hehe. JAk Ci Fly, Padnie to nie sposób nie zauważyć. Mi padły dwie w jednej chwili w Piątek. Poprostu Auto na 2Gary Pali. Ledwie dojechałem 300m Do domu.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
o Proszę.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Powiem wam Koledzy moi mili. w piątek padły mi dwie cewki na raz. (takie firmy TopRAn) gówno przez wielkie "G". przejechały 4 miesiące. i padły dwie na raz. Pojechałem więc i kupiłem 2szt. w Oryginalnych pudełkach ASO Ceweczki po 130zł. Powiem wam że już nigdy nie kupię Nie firmowego Badziewia. NIGDYYY
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
O Dobre. Na rejowie w Skarżysku Albo na ŚW. Krzyż ? I więcej Ludzi zgarnąć.
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Siema Marek. Powiedz Mi czy to z Tobą się w Sobotę Na Światłach w Kielcach Spotkałem? Niebieskie A4 B6 1.8T
-
B6 DIVISION
O dokładnie Dziękować Arturo.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Po ile płacileś za Cewki i jakie Kupiłeś w końcu? A teraz Juz mam zdjęcia.
-
B6 DIVISION
Witam. Chłopaki wiecie może kto z Forum ma Avanta B6 S-LIne, Czarnego, Z jasnym środkiem , i na Blachach FZI ....? Miał Ramki Rejestracji z naklejkami Klubu. w sobotę spotkałem się z nim na światłach w Kielcach. Kontakt wzrokowy też został nawiązany I zastanawia mnie Kto To.
-
Spociki w Kielcach
no dobra. ja się łapię.