Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
ja najesień myślę, że też sprzedam b6 i B7 2.0T kupie. takie plany.
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Aco ty Młodziencze jeszcze nie spisz?
-
B6 DIVISION
ja to z miasta stołecznego jędrzejowa wlasnie przyszedlem i sprawdzam co nowego. A tak nawiasem to na mieście nuda.... Mlody_d daj jaki kontakt skype albo gg 'deal' idzie...[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 01:17_________________________________________________Pamietasz Artur kiedys zmieniare chciales kupic odemnie. Wiesz jak dobrze ze Ci nie sprzedalem... teraz siedzi na swoim miejscu i piknie gra...
-
B6 DIVISION
:kox:a co Ty strefa czasowa inna to spac ni mozesz?
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
ja tez bym ie pisal na to np.
-
[B6 AVF] A4 Avant Quattro S-line 19"RS4 by Dano
Jako pierwszy napiszę z przyjemnością. Prze Fura.
-
B6 DIVISION
też nie popieram takiego moda. Ale wiesz.. kto co woli,
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie... Prosimy was. Załatwiajcie takie sprawy na PW albo jeszcze inaczej, np. za Stodołą Nie przypadliście sobie do gustu No Bywa... Ale nie zmuszajcie nas do wybierania i stawania po którejś stronie. Sprawa błacha a tyle złości .. Dejta spokój. ochłońcie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Virus. Bardzo dobrze to wygląda wymyjesz i odśnieżysz auto założysz letnie felasy i Będzie GIt. też robię przymiarki do zakupu folii. Z doświadczenia wiem że nie ma co oszczędzać na jakości folii. Kupiłem kiedyś do poprzedniego auta Folię za 6.99 za rolkę i uklołem jak szewc,
-
B6 DIVISION
Dobrze tam sięmusiało Porobić :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Nosb Wyjmaki leżą u mnie w łącznej podjedź i se weź, ojcu powiem to Ci da.
-
B6 DIVISION
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie łam się przecież to nie duże koszta... Na Biednego nie trafiło :kox:- B6 DIVISION
Nie ma bata, nie wychodziły takie wersje. wyobraź sobie że rozładował się akumulator...- B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-anglik-C17292307.html Jak by ktoś miał plac i czas "NOSB" To można na tym dobrze zarobic. Oczywiście na częśći.- B6 DIVISION
No Panowie Pochwalę się. Dzisiaj sklonowaliśmy z Grzankiem sofcik Sportec od Marcina z Avanta. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155086.0 Operacja powiodla się Świetnie. W przyszłym Tygodniu Hamownia i wykresy. Szacujemy ok. 180KM zobaczymy co Rolki wyplują. Przejechałem dopiero 20 km od Grzanka i nie miałem za bardzo gdzie przycisnąć ale mogę powiedzieć, że teraz jest Git. Bardzo ładnie wstaje Turbo i pompuje w granicach 0.95 Bara. Generalnie Micha mi się ucieszyła dzisiaj- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Lubicie Adrenalinkę Zapraszam kiedyś ze mną do Masłowa na Klonówkę.- [B6 AWX] Który pin w ECU daje sygnał spalania na licznik
chyba żaden sądzę że to idzie dwoma pomarańczowymi. czyli normalna komunikacja can między modulami. ale pewien nie jestem.- [B6 AVJ] Nie działa centralny zamek+ elektryczna szyba
znalazlem tera obie i te i te Marcin zrobi sie.- B6 DIVISION
Ładne robisz. Ale Logo Divisionu to beznadziejnie Ci idzie- [B6 AVJ] Nie działa centralny zamek+ elektryczna szyba
Marcin zrobimy ci w czwartek.- B6 DIVISION
Tak było z prostego powodu. obwód koła się zmniejszał i ESP liczyło mniej obrotów z prawego koła a więcej z lewej. Mam te Run Flaty więc mogłem dalej jechać .- B6 DIVISION
ale je ktoś ustrzelił- B6 DIVISION
Fly. u mnie świecące esp to było brak powietrza w przednim kole - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]