Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiem że nie ten dział ale film fajny...
  2. Nie no tylko odkręcasz i przykręcasz 3 ramienną. (o ile ta nowa nie ma jakichś dodatkowych funkcji np. Multi) Możesz zmienić Vagiem ale nie musisz bo to tylko informacja. a Nie funkcja
  3. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    samochód był srebrny
  5. BUS NOT OK to dobrze tak ma być.
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, nie przy jedzeniuuuu
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to już do przełknięcia jest.
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aaaa no tera to widze
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mało tego na allegro, a co do tynego zderzaka. Jaka jest różnica między tym co mam teraz a s-linem? Zastanawiam się czy kupowac też tylni czy tylko dokladke prysnąć?
  10. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiedzcie mi czy to podejdzie P&P do mojego zderzaka? http://allegro.pl/spoiler-pod-zderzak-przod-audi-a4-s-line-2001-04r-i1387652862.html i czy to dobra cena czy chco oskubać?
  11. ja jade na narty w czwartek: więc odpadam w następny łikent...
  12. Tu masz zaznaczone gdzie wpina się poduchę. Jeśli taśmę założyłeś nie ustawioną na środku tylko w pozycji 6.5 obrotu i przekręciłeś kierownicą w tę stronę to po prostu urwałeś taśmę. da się to naprawić ale sam raczej tego nie zrobisz jeśli lutownica jest Ci obca wymontować musisz teraz taśmę i przedzwonić miernikiem prawą wtyczkę tą co na zdjęciu a z drugiej strony tu gdzie podłącza się wiązkę poduszki. Prosta sprawa. A czytałeś dokładnie ten temat? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0;highlight=tempomatu najlepiej to zrób zdjęcia jakieś taśmy i wtyczki airbaga.
  13. Dominik jak egzaminy? piątka była ?
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie powiedzcie mi ta moja lotka na klapie to jakaś chińska czy jaka?
  15. Fajne te zaciski i tarcze jeszcze fajniejsze
  16. Moim zdaniem to już Offtop. i Zaraz Dominik przegoni w P^z$u wszystkich. :gwizdanie:
  17. Ładna sztuka. co to za zaciski na przodzie masz? malowane tylko? Ładna.
  18. andr3i. To ja Twoje cacuszko miałem przez rok na Tapecie kompa w robocie gdzieś w necie kiedyś znalazłem ... Ja mam w Rns-e też z niektórymi problem. Zauważyłem że jak kompresja jest VBR to częściej nie czyta. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 14:39_________________________________________________chcesz odemnie ten moduł pod tempomat? z końcówką "N" wymontowany z mojego Auta. Wysle nawet do Nowego Jorku.
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopacy. Kto na forum sprzedaje klocki/tarcze w dobrych cenach? jakieś TRW czy coś innego? oczywiśnie do B6
  20. racja. ja kiedyś zrywałem przy przeglądzie
  21. w dziale zamian raczej napisz. :gwizdanie: nie fajnie bedzie wyglądał bez relingów calkim?
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb. Tobie to by trzeba za 30 zł sprzedac Bo ty wszędzie Promocje widzisz a powaznie to napisz na gg dzisiaj hał macz du ju łont.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.