Treść opublikowana przez Stolkien
-
B6 DIVISION
hehehe. Granatowa 2.0 numery TK... coś tam. zawsze odsłonięty daszek przeciwsłoneczny pasagera bo tam se siedzi pani Kamera.. A powiedzcie mi Pan policjant sam jechał dlatego mnie zmyliło i przycisnełem. Mogą sami jeździć ? Policjant powiedział mi że nie ma to żadnego znaczenia.
-
B6 DIVISION
Dokładka S-line oddalasię nieuchronnie
-
B6 DIVISION
Na dobry początek Dnia miałem spotkanie z Octavią.
-
Spociki w Kielcach
a no widzisz. teraz juz wiem spoko. na tygodniu będę w swoim Magazynie to wsadze do schowka i przy okazji Ci zam.
-
B6 DIVISION
Trzeba by w sedanie bak zmieniać przy takim zabiegu Ukłatrowiania?
-
B6 DIVISION
Na bank podejdzie. A ile chcce za takie graty qłatro? ni ma więcej
-
B6 DIVISION
A powiedzcie mi gdzie ona ma pedał sprzęgła?
-
Spociki w Kielcach
Albo mam sklerozę albo coś innego. Napisz mi o co cho...
-
[ALL B6] A4 A6 Maglownica bez modułu servotronic. Czy będzie pasować
no co ty. nie ma mowy.. [mod]odgrzales kotleta[/mod]
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
No ja mu sprzedam te moje co 6 miesięcy temu wymieniłem i szkoda było wyrzucić : :polew: A tak poważnie to NGK nie zalatwie w tej cenie. tak że za 130 to dobra cena a przy wymianie mogę i ja pomagać jak będzie :drunk: :drunk:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
no może po prostu komputer żony Chłopaki noo.. Marcin Świece komplet ok 70 zł u tego mojego dostawcy. i zara bede wiedział o tym akumul..
-
B6 DIVISION
tysz bym łykneł.. takiego adaptera.
-
B6 DIVISION
Daniel. Wiem o co chodzi. to samo było jak przekładalem octavie 2. po przesunięciu tych zapadek swiatło robi się poprosu płaskie a nie nacięte i podniesione w drugą stronę. Więc musiałem rzeźbić. ale udało. się. Zastanawiałem się po co toto wogóle było zrobione. i myślę że to jest na wypadek jak by się ktoś z Wysp wybierał do Europy i może sobie to przestawić chwilowo żeby nie razić europasów. [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 12:48_________________________________________________Podsufitka w dobrej cenie (stosunkowo dobrej) http://allegro.pl/podsuftika-czarna-s-line-audi-a4-lift-slupki-kpl-i1442934010.html
-
Spociki w Kielcach
Dwa wkręty są trochę głębiej, i może być mały problem z wykręceniem. Ale już jest zalatwione. MArcin przeslij mi to na [email protected]
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Starczy mu bo on cie ciągnie wydechu do tylnego zderzaka tylko pod progami zrobi wydech...
-
B6 DIVISION
na lampie powinno być oznaczenie LHR. "chyba" a tak nawiasem to moje lampy są z Anglii i wystarczyło taka zasłonkę przestawić w pozycję drugą i juz światła są europejskie. W Bixach tego nie ma?
-
B6 DIVISION
Siemanowice. Marcin dzisiaj Akcja VAgiem. Nic sie nie zmieniło mam nadzieję.
-
B6 DIVISION
Panowie takie pytanie. przy jeździe na 4-tym biegu np. Przy dodawaniu i ujmowaniu gazu witać i czuć jak gałka drążek biegów rusza się do przodu i do tyłu delikatnie. Czy to będzie poduszka skrzyni ? czy coś innego? i czy może to być powiązane z lekkim drganiem auta wyczuwalnym na siedzeniu?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
OOOOfeeeee. muszę szybciochem auto przerejestrować na TJE "jędrzejów"
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no właśnie....
-
Spociki w Kielcach
Marcin. VAgiem sie to sprawdzi VAGIEM.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Nie. Po prostu napisałem po pijaku jakieś farmazony i wywaliłem jak wytrzeźwiałem..
-
Spociki w Kielcach
Podjedź do mnie to Ci podepnę. A Grzanek kolego wytłumacz ładnie Marcinowi na czym polega zabieg który chcemy zrobic z zawartością pamięci ECU
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
hmm. Odebrałem długi :decayed: czyli powiedzmy 900 Antenę miałem Redukcja z Iso Na Iso 2 - 40zł. Kierownica Multi w sumie mnie kosztowała 180zł Kosza nie musiłem zmieniać bo miałem Symphony 2 (II-DIN) i klimatronika też miałem pod (Ii-DIN) I to w sumie tyle.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:40_________________________________________________
-
B6 DIVISION
A ja siedzę w Krynicy. Śniegu po pas. I kac morderca