Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe. Granatowa 2.0 numery TK... coś tam. zawsze odsłonięty daszek przeciwsłoneczny pasagera bo tam se siedzi pani Kamera.. A powiedzcie mi Pan policjant sam jechał dlatego mnie zmyliło i przycisnełem. Mogą sami jeździć ? Policjant powiedział mi że nie ma to żadnego znaczenia.
  2. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładka S-line oddalasię nieuchronnie
  3. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na dobry początek Dnia miałem spotkanie z Octavią.
  4. a no widzisz. teraz juz wiem spoko. na tygodniu będę w swoim Magazynie to wsadze do schowka i przy okazji Ci zam.
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba by w sedanie bak zmieniać przy takim zabiegu Ukłatrowiania?
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na bank podejdzie. A ile chcce za takie graty qłatro? ni ma więcej
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A powiedzcie mi gdzie ona ma pedał sprzęgła?
  8. Albo mam sklerozę albo coś innego. Napisz mi o co cho...
  9. no co ty. nie ma mowy.. [mod]odgrzales kotleta[/mod]
  10. No ja mu sprzedam te moje co 6 miesięcy temu wymieniłem i szkoda było wyrzucić : :polew: A tak poważnie to NGK nie zalatwie w tej cenie. tak że za 130 to dobra cena a przy wymianie mogę i ja pomagać jak będzie :drunk: :drunk:
  11. no może po prostu komputer żony Chłopaki noo.. Marcin Świece komplet ok 70 zł u tego mojego dostawcy. i zara bede wiedział o tym akumul..
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tysz bym łykneł.. takiego adaptera.
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel. Wiem o co chodzi. to samo było jak przekładalem octavie 2. po przesunięciu tych zapadek swiatło robi się poprosu płaskie a nie nacięte i podniesione w drugą stronę. Więc musiałem rzeźbić. ale udało. się. Zastanawiałem się po co toto wogóle było zrobione. i myślę że to jest na wypadek jak by się ktoś z Wysp wybierał do Europy i może sobie to przestawić chwilowo żeby nie razić europasów. [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 12:48_________________________________________________Podsufitka w dobrej cenie (stosunkowo dobrej) http://allegro.pl/podsuftika-czarna-s-line-audi-a4-lift-slupki-kpl-i1442934010.html
  14. Dwa wkręty są trochę głębiej, i może być mały problem z wykręceniem. Ale już jest zalatwione. MArcin przeslij mi to na [email protected]
  15. Starczy mu bo on cie ciągnie wydechu do tylnego zderzaka tylko pod progami zrobi wydech...
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na lampie powinno być oznaczenie LHR. "chyba" a tak nawiasem to moje lampy są z Anglii i wystarczyło taka zasłonkę przestawić w pozycję drugą i juz światła są europejskie. W Bixach tego nie ma?
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanowice. Marcin dzisiaj Akcja VAgiem. Nic sie nie zmieniło mam nadzieję.
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie takie pytanie. przy jeździe na 4-tym biegu np. Przy dodawaniu i ujmowaniu gazu witać i czuć jak gałka drążek biegów rusza się do przodu i do tyłu delikatnie. Czy to będzie poduszka skrzyni ? czy coś innego? i czy może to być powiązane z lekkim drganiem auta wyczuwalnym na siedzeniu?
  19. OOOOfeeeee. muszę szybciochem auto przerejestrować na TJE "jędrzejów"
  20. Marcin. VAgiem sie to sprawdzi VAGIEM.
  21. Nie. Po prostu napisałem po pijaku jakieś farmazony i wywaliłem jak wytrzeźwiałem..
  22. Podjedź do mnie to Ci podepnę. A Grzanek kolego wytłumacz ładnie Marcinowi na czym polega zabieg który chcemy zrobic z zawartością pamięci ECU
  23. hmm. Odebrałem długi :decayed: czyli powiedzmy 900 Antenę miałem Redukcja z Iso Na Iso 2 - 40zł. Kierownica Multi w sumie mnie kosztowała 180zł Kosza nie musiłem zmieniać bo miałem Symphony 2 (II-DIN) i klimatronika też miałem pod (Ii-DIN) I to w sumie tyle.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:40_________________________________________________
  24. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja siedzę w Krynicy. Śniegu po pas. I kac morderca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.