Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no to za 1300 te moje ? dobre? po za tym . to ciekawe jak te rsy będą leżały na moim aucie.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________Dziś zabrałem się za rozkręcanie tego całego dolotu do IC i dalej. No i znalazł się winowajca Pierdzenia i uciekającego Ciśnienia. Między dwoma Częściami Turbosprężarki jest uszczelka a jedna część do drugiej dociskana jest takimi dociskami. No i tak jak by dwa z nich były założone odwrotnie (Turbo jest po regeneracji). Jeździłem tak 30 Tysięcy nie zracając na to uwagi ( Nosb kiedyś powiedział, że za cichy mam wydech i za dużo słysze). Nie przeszkadzało mi to dopuki nie wszedł nowy soft i ciśnienie z Turbo zaczęło Wyrażnie znikać. Woda z mydłem pokazała gdzie ucieka powietrze. Nawet na wolnych obrotach bąbelki lecą. Tu stawiam Pytanie.. Co z tym fantem zrobić. czy oddawwać gdzieś Turbo > czy rozkręcić te dwie części ipostarać się dobrze poskręcać>? Co wy na to?
-
B6 DIVISION
Nie ale zastanawiam się jakie bym miał mieszkanie za cenę tego auta.
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-rs6-avant-wersja-limitowana-C16639296.html Czy wy też sądzicie że ta cena mocno wygórowana jest?
-
[ALL B7] FOTKI Młodszej siostry czarnej Buni CZERWONE RS4 AVANT
ile spali?
-
Spociki w Kielcach
Nie mówię że moja żona mi nie pozwala. Ale nie popiera tego i każdy spot czy zlot koliduje z jej planami i wojna
-
Spociki w Kielcach
Moja żona powiedziała, że w życiu na zlot ze mną nie pojedzie. mówi, że strata czasu i że jestem pomylony jak mówię o klubie
-
Spociki w Kielcach
poczekaj z tym do 10 kwietnia może?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Napięcie już mi opadło. teraz pytam No może faktycznie za wrażliwy jestem. Ale 3 sępy złapały temat i ogień. No a z jakiej racji. Wracając do tematu auta. Za ile mogę wystawić moje felgi z oponami? mam komplet opon do tego Michelin w dobrym stanie na ok 2 sezony. Chciał bym je zmienić na 18" RS grafitowe jest okazja. Od kolegi z Forum. [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:05_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-alufelgi-model-rs4-18-5x112-i1528885119.html
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
A da się to zmienić?jak się da To Moderator Zmień mi. na Stona i po sprawie. Nie będzie jeden z drugim mi tu szargał dobrego imienia :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Na S_Tolkien zmienię. Nie będzie dla Panów problemu.
-
[ALL B5] Co to za rurki ? bo mi cieknie tędy
obetnij, nowe opaski i po sprawie.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
A Ale wytłumacz o co ci chodzi. przecież napisałem wyraźnie. A to że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ... "Słyszałeś kiedy o Tolkienie? " Bardzo mnie cieszy że ty słyszałeś. A w ogóle To odpi&^olić się od mojego Nicka Nick jak każdy inny.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Pustaku a słyszałeś kiedy o Tolkienie?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
wężyk wymieniłem (ten od DV)
-
Spociki w Kielcach
Tak. przeVaguję wszystkich.
-
B6 DIVISION
taniocha ja sobie kupię
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ostatnio mam małe problemy z mocą m. in. z powodu nieszczelnego wyjścia z kolektora wydechowego. I narazie to całe auto na pół gwizdka chodzi. A odnośnie tego to też będę miał pytanie. Mam Turbosprężarkę okopconą. Wymieniłem uszczelkę między kolektorem a turbo, Dokręciłem na Ciepłym silniku. Dzisiaj jak się wkur. to wyjmę cały kolektor. Zrobiłem Loga takioego długiego na 4 biegu. Zerknie Ktoś. Chyba nie doładowuje zdeka.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no dojechałem do pracy
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
co się może dziać gdy jest urwany "nieszczelny". Pierwszy wiosenny Mod. Proszę nie zwracać uwagi na syf w aucie.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
ta... zajęty byłem szukaniem dla Ciebie tej blachy je%^&ej... Powiedzcie mi do czego jest ten przewód? zaglądam dzisiaj pod maskę a on przetarty /sparciał i się złamał. poszedłem do sklepu kupiłem zamontowałem ale nie wiem do czego on jest.
-
B6 DIVISION
No tak jak by nie było płynu w ogóle w układzie. Przyciąga go do podłogi sprężyna pomocnicza sprzęgła.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
nie wyszło wczoraj. na czwartek się przeciągnęło. Ale Fotki na pewno dam.
-
B6 DIVISION
no jak mógł stwierdzić że płyn nie wyciekł? Przecie płyn ze zbiorniczka hamulcowego idzie. schyl się pod kierownice czy nie przy pompce się rozłączyło, albo w podszybiu koło serwa hamulca mogła puścić zawleczka.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zdjęcia Zdjęciaaa.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Dzisiaj malowanie dokładek. Trzymajcie kciuki bo to debiut malarski [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 13:26_________________________________________________i Gril w czarny MAT