Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. możesz wpiąć sie tym amperomierzem w obwód akumulatora przy klemach i i jeśli masz na zamkniętym aucie pobór 13A to zrób tak że naciśnij zamek żeby się zakleszczył i otwórz drzwi i zdejmij zaślepkę bezpieczników i po koli na zamkniętym aucie wyciągaj bezpieczniki. no i w ten sposób ustalisz w której gałęzi zwarcie.
  2. Dudi to Ty masz takie auto obite na tylnym błotniku? na TST wczoraj rano koło hotelu w Starachowicach na Radomskiej,???
  3. Daniel masz już tą dechę w środku zrobioną?
  4. Czerwona Góra i Grill i kiełbasa i wszystko na raz :evil:
  5. NO TO JUŻ akcja. Gril ??? pytam po raz drugi.
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin ja stawiam na ubytek plynu hamulcowego. zerknij na zbiorniczek. Nosb chcesz sprawdzic tee czesci w kielcach?
  7. to co planujemy na spo9cie? grilas na czerwonej?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:38_________________________________________________Ale lipa z wami cos ustalac. Masakra przepisze sie chyba do Podkarpackiej grupy :polew:
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel dzwoniłem do nas do kielc do Aso. mam tam znajomego na warsztacie, mówi że wyciągnie ile się da ale trzeba pojechaćć tam i podać numery części. zadzwoń do mnie to umówimy się i podjedziemy we dwóch.
  9. No to Marcin K04 wtryski i intercooler. i może zacznie się toto toczyć do przodu na tych walcach
  10. ale to u Tadka w jowie? tak? Git przyjde piechotką
  11. musi sie numer zgadzać i tyle. na PW wysylam Ci numer do naszego nadwornego elektronika samochodowego. "Grzanka on Ci podpowie co i jak.
  12. Nie zmieniaj tematu Chciałeś uprawiać sex Analny z facetem :wallbash: :polew: Ale tadek kosiarke odpal, wykoś działeczkę i wpadamy na pełnej np. pod koniec maja. no Mobilku żart taki.
  13. :polew: :polew :doh1:
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szok.
  15. Marcin leniwy i nie chce mu się schylić żeby zerknąć na lampkę. Sory za OT
  16. Marcin nie omija, marcin zamyka oczy i zaciska zęby :polew:
  17. Powiem tak na tym zawiasie nie powinno byc tragedii. ale chyba bedzietroszke koslawo bez gleby:/ ale to sie okaze, Powodzenia zycze.
  18. moje 17 vala zime jezdzily i ani ryski. wymyte w zeszlym tygodniu Dimerkiem. i jak nowki. Nie wiem jak trzeba jezdzic zeby zmiszczyc. Ale rozumiem ze w roznych miejscach sie parkuje auta.
  19. walnij grafit:) . . . . . .albo fioletowe
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. mimo ze avant to ladne auto. szerokiej drogi i bezawaryjnosci. Wielu modyfikacji zycze
  22. ja handluje w kielcach takimi ledami. trza bylo sie odezwac:0 a o ile mi wiadomo to marek bywasz w kielcach
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja bym kupil mase epoksydowa i wlokno szklane troce papieru sc iernego i zrobil bym se sam... za 200 zl. sory za brak pl znakuufff.
  24. Marcinez nie zapomnij na jutro aparatu naladowac zeby zrobic zdjecia auta na avuskach,,,, i wyslac dobremu koledze Stolkienowi.. ps. przyjedz w przyszlym tygodniu na malowanie gryyyla w Mat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.