Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AWX] Nagły brak prądu, o co chodzi? pomocy, auto unieruchomione
możesz wpiąć sie tym amperomierzem w obwód akumulatora przy klemach i i jeśli masz na zamkniętym aucie pobór 13A to zrób tak że naciśnij zamek żeby się zakleszczył i otwórz drzwi i zdejmij zaślepkę bezpieczników i po koli na zamkniętym aucie wyciągaj bezpieczniki. no i w ten sposób ustalisz w której gałęzi zwarcie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi to Ty masz takie auto obite na tylnym błotniku? na TST wczoraj rano koło hotelu w Starachowicach na Radomskiej,???
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel masz już tą dechę w środku zrobioną?
-
Spociki w Kielcach
Czerwona Góra i Grill i kiełbasa i wszystko na raz :evil:
-
Spociki w Kielcach
NO TO JUŻ akcja. Gril ??? pytam po raz drugi.
-
B6 DIVISION
Marcin ja stawiam na ubytek plynu hamulcowego. zerknij na zbiorniczek. Nosb chcesz sprawdzic tee czesci w kielcach?
-
Spociki w Kielcach
to co planujemy na spo9cie? grilas na czerwonej?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:38_________________________________________________Ale lipa z wami cos ustalac. Masakra przepisze sie chyba do Podkarpackiej grupy :polew:
-
B6 DIVISION
Daniel dzwoniłem do nas do kielc do Aso. mam tam znajomego na warsztacie, mówi że wyciągnie ile się da ale trzeba pojechaćć tam i podać numery części. zadzwoń do mnie to umówimy się i podjedziemy we dwóch.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
No to Marcin K04 wtryski i intercooler. i może zacznie się toto toczyć do przodu na tych walcach
-
Spociki w Kielcach
ale to u Tadka w jowie? tak? Git przyjde piechotką
-
[B6 ALT] Kmputery silnika.Czy musi byc ten sam indeks??
musi sie numer zgadzać i tyle. na PW wysylam Ci numer do naszego nadwornego elektronika samochodowego. "Grzanka on Ci podpowie co i jak.
-
Spociki w Kielcach
Nie zmieniaj tematu Chciałeś uprawiać sex Analny z facetem :wallbash: :polew: Ale tadek kosiarke odpal, wykoś działeczkę i wpadamy na pełnej np. pod koniec maja. no Mobilku żart taki.
-
Spociki w Kielcach
:polew: :polew :doh1:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
gumiacze pierwsza klasa.
- B6 DIVISION
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Marcin leniwy i nie chce mu się schylić żeby zerknąć na lampkę. Sory za OT
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin nie omija, marcin zamyka oczy i zaciska zęby :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Powiem tak na tym zawiasie nie powinno byc tragedii. ale chyba bedzietroszke koslawo bez gleby:/ ale to sie okaze, Powodzenia zycze.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
moje 17 vala zime jezdzily i ani ryski. wymyte w zeszlym tygodniu Dimerkiem. i jak nowki. Nie wiem jak trzeba jezdzic zeby zmiszczyc. Ale rozumiem ze w roznych miejscach sie parkuje auta.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
walnij grafit:) . . . . . .albo fioletowe
-
B6 DIVISION
- [B6 AWX] A4 B6 1.9 Tdi Moja Ślicznotka ;-)
mimo ze avant to ladne auto. szerokiej drogi i bezawaryjnosci. Wielu modyfikacji zycze- [B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
ja handluje w kielcach takimi ledami. trza bylo sie odezwac:0 a o ile mi wiadomo to marek bywasz w kielcach- B6 DIVISION
A ja bym kupil mase epoksydowa i wlokno szklane troce papieru sc iernego i zrobil bym se sam... za 200 zl. sory za brak pl znakuufff.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcinez nie zapomnij na jutro aparatu naladowac zeby zrobic zdjecia auta na avuskach,,,, i wyslac dobremu koledze Stolkienowi.. ps. przyjedz w przyszlym tygodniu na malowanie gryyyla w Mat - [B6 AWX] A4 B6 1.9 Tdi Moja Ślicznotka ;-)