Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To znaczy że już przytargałeś ten tył cały?
-
Spociki w Kielcach
mechanicy się znaja na sprzęgłach i dwumasach.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wtedy kupi kolejny zestaw. wyjdzie taniej
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No Heble że HOHOOO
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
coś zwalileś bo brak fotki
-
Spociki w Kielcach
oj no przecie żarty se robimy
-
B6 DIVISION
ale co ja sie wypowiadam jak sam bym kupił
-
Spociki w Kielcach
no pewnie na tsk i Tos nie ma wjazdu
-
B6 DIVISION
na forum to wszyscy chcą S-Line
-
Spociki w Kielcach
ale tam trzeba być cffffaniakiem? czy jak?
-
Spociki w Kielcach
ja bylem 20 sekund ale bylem
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No naradzie mam pustego kata check engine nie świeci ale w ecu jest błąd sondy lambady myślę ze docelowo wyspawam pewnie jaki DP zrury i owinę termoizolacja. Tposejdon przytargal mi metr rury 60mm średnicy. Tylko nie wiem czy nie zawazka.?
-
[B6 AVJ] Wydech custom do 1.8 T- jaki ?
Raga a będziesz zmieniał puszki srodkową i końcowe czy na oryginalesach pospawasz?
-
Spociki w Kielcach
Grzanek wystąpie specjalnie dla Ciebie. ae będziesz na mnie głosował? Bedzie gdzie zaparkowac? Tomek weź tam miejscówe zaklep.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Naszła mnie wczoraj nieziemska ochota zrobienia porządku z wydechem który od jakiegoś czasu brzęczał. wyciągnąłem cały układ na ziemie zidentyfikowałem winowajcę i zrobiłem co było konieczne... skąd to się tam więło? ze środkowego tłumika?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Głupi ma zawsze szczescie :kox: :polew:
-
Spociki w Kielcach
ja bede
-
B6 DIVISION
Luknijcie.... WRC taxi
-
Spociki w Kielcach
Ty mi lepiej powiedz dlaczego przeładowuje. ;( Upali mi te turbine jak tak dalej bedzie. dzisiaj miałem 2450 doładowania Whoooj zadużo Zawór sprawdzony trzyma dobrze i przełącza rurki jutro rano kupie nowe i obejmy zapodam to dam znac co i jak. A ty w tym czasie podeslij mi zdjecie z ELSY całego tego układu podciśnienia.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
To Zara mu klikne ciekawe ile dziangow. dzięki Za info
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Mam Migomat, troche praktyki w spawaniu Bram myślę że się uda. Tylko co z tą pierwszą sondą. słyszałem, że może waryjować.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:54_________________________________________________Dobra Pany. Dziś wywalilem zawartosc katalizatora. Szok . Auto jeeeedzieeee ze ja pierdziuuu. Zabity był całkowicie. Wstawilem go pustego ale to nie to:/ auto brzydkie dźwięki wydaje. Tzn Zawor upustowy turbiny słychać przy każdej zmianie biegu i generalnie taki gluchy dźwięk jest. Ale auto idzie do przoduuu ze hohooo.. I tu stawiam pytanie. Co tam wstawim proszę o konkretne przykłady. Chodzi mi tez po głowie zakup nowego (zamiennika) katalizatora. Pomocy. O na światłach to jak BOV słychać
-
Spociki w Kielcach
Jaja. Auto naprawione. Kto na kreche staje? nie ma leszcza na mjeee!! Olllljeeeaaa , a wszystko przez......... KATALLiZATOR zabity był jak sciana. Skonczylismy dzisiaj o23 robotę u Grzanka. Niebieski oddycha jak rasowy EVO 10 ;)przy tym zawód upustowy wydaje dźwięki przekosmiczne. Do posuchania na Spocie;) to teraz mogę powiedziec i napisać ze mam 1.8turbo po porogramie. Marcin podjedz pod moje auto jutro podepne karawan pod kompa oblukamy.
-
[B6 AVJ] Brak Mocy 1.8T prośba o analizę Logów
Witam kolegów. Mam pewien problem. 1.8T po programie. jeździło miodzio przez pół roku. ok 180Ps 290Nm. Niedawno zaczęły się problemy. Nie ciągnie, nie doładowuje,? nie czuć Turbo i wrażenie jak by 90Ps było. Ewidentnie na Vagu wychodzi że brak doładowania a w międzyczasie skończyła się przepływka, sądziłem, że to ona całe zamieszanie robiła. Ale po zakupie NOWEJ brak poprawy. Auto jak by było zduszone. Cały dolot sprawdzony pod względem szczelności" demontowałem rury i oglądałem z każdej strony". Turbo po wymianie w maju zeszłego roku. Po regeneracji zakupione gdzieś we wrocławiu nie pamiętam. Możliwe że już się kończy? błędy o zaniskim doładowaniu sporadycznie. Proszę zerknąć w Logi. Grupy: 03,15,31 - http://vaglog.rtnet.pl/Stolkien_50890.html [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 21:48_________________________________________________Sprawa rozwiązana. Dzięki chłopaki za zainteresowanie tematem pomogliscie mi;) hehe A tak poważnie to katalizator był zapchany na amen. Narazie został wybity środek i jest niesamowicie . Auto oddycha przepieknie, spadło spalanie, 180 koni wrocilo, Narazie wywala błąd katalizatora ale z tym coś tez się zrobi ( wyemulujemy poprawny sygnał drugiej sondy). Jutro muszę nowe uszczelki kata kupić ipomyslec nad tymco wstawić zamiast katA. Pozdrawiam.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Ale mnie stary podbudowales stwierdzeniem ze AVJ to pancerny silnik przedzieram sie ostatnio przez problemy z tym motorem u mnie. Oby final naszych przygod byl pozytywny. Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Ja dzisiaj odpuszczam spota pogoda PSIA ....