Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. ale Ci Grzanek soft wgrał. MAsakra.
  2. No generalnie utrzymuje mi siętylko błąd katalizatora (z racji że go nie mam ) a poza tym to nic niepokojącego nie wywala. Co do logów To w tym przypadku chyba nie ma za bardzo sensu.
  3. Mam problem pewien. Szarpie mi auto trochę. Jak jest poniżej 5stopni. szarpie na zimnym, no i jeszcze, jak na trasie trzymam np. 100km/h to czuć szarpnięcia "delikatne" ale wyczuwalne. Takie wrażenie jak by ciągnął a za chwile nie. jak tempomat włącze też to czuć zastanawiam się czy któryś czujnik temp nie zawodzi. i datego szarpie n zimnym (zalewa go ) co do szarpań tych delikatnych podczas jazdy ze stałą prędkością to nie wiem.
  4. chłopie skąd ty te ceny pobrałeś? matko Bosko :polew:
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś z was modułu komfortu tanio do sprzedania??? jakikolwiek żeby tylko sprawny był...
  6. ja nie znam
  7. Stolkien odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ale lipa,,,,
  8. Stolkien odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Nooo silniczek i Kolor pierwsza klasa Powodzenia w Modach
  9. balem sie ze wyskoczy z auta 2,20m Harpagana i bedzie nieprzyjemnie z racji ze mu zdjęcia Pykam :polew:
  10. to dla sprawdzenia odepnij od Radia przewody sygnałowe idące do wzmacniacza i podgłoś , odpalcie auto i bedzie wiadomo czy zaklucenia przenoszą się po masie karoserii? czy po sygnałach Audio.
  11. Hahaaa mam Cię zostałeś ustrzelony w Kielcach o godz. 8:50 , zatrzymałeś się w bocznej uliczce " chyba się troszkę zgubiłeś" Szybko pyknąłem Słitaśną Fotkę akurat zmieniałem opony w moim Wozidle. Ładne Auto ale Brudneee że HOHO.
  12. Kup se miesięczny na PKS Kielce-Ostrowiec zapomnisz o awariach
  13. marku słyszysz silnik w głośnikach bo: Masz masę sygnałową połączona z masą zasilania. ja miałem to samo u siebie jak źle wpiąłem zmieniarkę. tak, że zacznij od sprawdzenia tego...
  14. Marcin ważne jest żeby na LPG i PB na fisie pokazwało Ci tak samo albo bardzo podobnie, wtedy wiadomo że LPG masz dobrze wyregulowane. Bo jak czasy wtrysków były by za długie to będzie za bogato i komp silnika będzie skracał czasy wtrysków Paliwa (jednocześnie będzie pokazywało mniej na Fis)
  15. Prezes. Chyb a trzeba Ci pokazać jak się "Cytuje " Mam Oryginalny "podstawimy zobaczymy" Nie wiem jakie wtryski polecić... Nie mam LPG to niepomoge
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszyscy co spawają nierdzewke sprzedadzą ci kawalek rury.
  17. czujnik zmieniłem u NOSBA ostatnio i też wytrzymał bez błędu 200km Chooj wie na co żeś ty zmienił. ja mam oryginalesa .... ale jak nie chcesz ... To .... ..... Magic Jet ? Szajs / badziewie
  18. No Marcin niestety Krok w tył. [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________Marcin. mam dla Cibie dobrą wiadomość. Mam dla Ciebie czujnik do tego napinacza łańcuszka.. Może w końcu pogasimy tą choinkę na żegarach :)L: I co ?> Nie mów że wujek zły....
  19. Andriu Powiem Ci że To by był interes życia...
  20. Mobil. Ja to nic nie wiem, W skarżysku to ja nie byłem ze 2 Lata. A co Ciocia Google mówi???
  21. w jakim sesie Audi? Avusy? RSy? Feee
  22. jeszcze raz. czy to bedzie do mnie pasowalo? http://allegro.pl/alufelgi-passat-cc-opony-superb-5x112-b6-golf-vi-i1906226430.html
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ?Marek napisz na pw numer gg do ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.