Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. z moją padaczką to jeszcze ze 2tyg. zejdzie.
  2. Co słychać Pany?
  3. wy to chociaż macie spota cylkicznego....
  4. Stolkien opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Panowie. Licznik B7 RB8 8E0920900P TO jest kolor czy mono?
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie. Licznik B7 RB8 8E0920900P TO jest kolor czy mono?
  6. jeszcze nie ma się czym chwalic musicie poczekac z tydzien aż kupie zderzak i maske. PS. zderzak S-Line B7 potrzebny... i slastik pasa przedniego... 2.0 TFSI ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2012 at 17:18 ---------- <br /><br /> małe Spy-photo. jeszcze trochę brakuje... ALE forma już jest.
  7. Hej powiedz mi stary gdzie kupiles dokladke cupry i za ile ... może masz jakieś numerki tej dokładki to w ASO zapytam... Pozdrowienia. jestem swiezo po kupnie B7 2.0TFSI Q ale nie mam jeszcze zderzaka i maski
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie. czy taki Grill bedzie pasował do takiego zderzaka? czy jest miedzy tymi grilami jakaś zasadnicza różnica?
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    obie troche lipa ale ta pierwsza czyta Mp3 i działa z kierownicą Mutli B7 ale jest czerwona niestety..
  10. mam taki mały Autobusik Allehambra 1.9TDI ołłłłjjjeeeaaa ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- mam taki mały Autobusik Allehambra 1.9TDI ołłłłjjjeeeaaa
  11. Panowie sprzedam 2 dekle do avusow... są chetni? HAHA PS. B6 1.8T blue AVJ sprzedany.....
  12. Perełka 1.8T sprzedana......
  13. maila dej,,, ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- majówkę proponuje Tadka na działce ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- majówkę proponuje Tadka na działce
  14. Łądna ale LPG to niechlujnie zamontowane... Można by to troszke poprawić ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Łądna ale LPG to niechlujnie zamontowane... Można by to troszke poprawić
  15. Jeszcze nieee brzydki narazie;) obity ryj. Ale 2.0T quattro s-line czarny. Sedan
  16. to ja juz moge na plaze wjezdzac OłłłłłłJJJEEEAAAA Maj sie kończy ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- to ja juz moge na plaze wjezdzac OłłłłłłJJJEEEAAAA Maj sie kończy
  17. Pacyfikacja Michniowa 12 lipca 1943 r. na ziemi kieleckiej wydarzyła się tragedia, która wstrząsnęła całą okupowaną Polską. We wsi Michniów nieopodal Suchedniowa niemieccy oprawcy zamordowali ponad 200 osób, większość z nich paląc żywcem. Miejscowość została zrównana z ziemią ku przestrodze kwaterującym w pobliskich lasach partyzantom, którzy wkrótce powzięli krwawy odwet. Oto nieco już zapomniana historia pacyfikacji Michniowa. Spóźniłeś się ragga.. paredziesiąt lat
  18. Prawie juz mieszkam.... Dzięki Chłopaki ...
  19. Najnowszy i chyba najlepszy MOD 3.6kg
  20. urodziłem z żoną córe... 3,6kg. ołłł jjeeaa.
  21. ja też, i z głodu nie umarłem.... Opony zinowe troszkę rozgrzałem Teraz proszę o realny termin Tadkowego Spotowania. SPOT U TADKA, MAŁA ZAGADKA. tak mi się zrymowało.
  22. Ładny Avancik...
  23. Kiełbase moj ojciec robił... powiem Ci że Szał jest....
  24. no to ja myśle ze wezmę Kiełbasy Troche.... Tadek wziąć CI?>
  25. Mi podobają sie tylko oponki Dobry model, A felasy Bez rewelacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.