Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
Powiem więcej. Będę Wozikiem ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 23:02 ---------- obstawiamy: ja stawiam że przyjadą 4 samochody.
-
Spociki w Kielcach
i ja
-
Spociki w Kielcach
ja mialem wczoraj spota z kumplem Leonem. wymienialem mu caly wieczor w czym Audi jest Lepsze od seata:) ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- sroda wolna? hmmm.
-
Spociki w Kielcach
chyba zmienie auto na poloneza. tam sie zawsze spotykają. i to pod sklepem.
-
moje 3.0 tdi BKN
no może.
-
moje 3.0 tdi BKN
n ie mas znaczka Quattro a to zawsze jest jak jest Quattro. nie ma też miejsca na znaczek więc gril na 100% był zmieniony chyba że to n ie Quattro HEHE ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- nie zabezpieczyłem jescze bo ich jeszcze nie kupiłem jak kupie to mam zamiar coś wymyśleć.
-
Spociki w Kielcach
PIątek tylkow gre wchodzi. ale widze ze sam bede ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- ale to nic. zatankuje dziada i zamiote WTC z liści.
-
moje 3.0 tdi BKN
Przygode miał?? bo grill nie oryginalnuy ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- aaa i właśnie. Zrób coś żeby dekielków z Alusów Ci nie ukradli. mi drugiego dnia po zakupie zwineli 200w plecy
-
Spociki w Kielcach
duza przepasc miedzy avj? nie! ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- w napedzie i komforcie TAK ---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- spalanie jest fajne. na trasie przy 110 do 8l. ---------- Post dopisany 08-08-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 08:48 ---------- Ale Smutno. Robimy Spot? PIątek>? 18:00?
-
[B7 BRE] Nowy nabytek:) czas się pochwalić:P
kup oryginslesy skretne Bixy. ladna landara. ale: szkoda ze dizel i ze oska i ze nie Quattro ;D
-
Spociki w Kielcach
<br /><br /> ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- zeby nie było łatwo
-
Spociki w Kielcach
Eeee. Bez dekielków?
-
Spociki w Kielcach
a dzisiaj w nocy to mi zaje... li 4 dekle od moich wypasionych 18" nosz Kurrr.. 200 zł w plecy. jak nowe zaloze to przykręce, i spiłuję śrubę. Pierdziele.
-
Spociki w Kielcach
ja juz mam czym przyjechac więc jestem za.
-
Spociki w Kielcach
na co tu patrzec. Marcin zakladaj koła 15" 165 i zobaczysz jak Twoja Landara będzie bokiem szła... Tylko Pamiętaj. WYŁĄCZ ESP
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel pokaż no ten środek. Ukrywasz go jak by to tajemnica była
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nooo wypina z Wrotek.
-
[B6 BFB] moj nowy nabytek!
Fajneeee. Powiem Ci, że noooo... UUUAAA
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no to jak by mocy starczyło to 300km/h w zasięgu .... i jak by lotnisko ...
-
Spociki w Kielcach
eeee to ja jeszcze z pół metra w dół i moge startować |
-
B6 DIVISION
AUDI A4 B6 B7 PANEL PRZEŁĄCZNIK SZYB SZYBAMI (2363216805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nic Tylko BRAĆ...
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Generalnie to nie wiem jak będzie z tym autem. Nie znam zupełnie tego motoru. tyle co wyczytałem na forum. Ma 97.000 przebiegu więc może będzie z nim wszystko w porządku. jak na razie to jeszcze nim nie jeździłem szybciej niż 50km/h bo nie miał maski i zderzaka Pierwsze jazdy nie dłuugo Co do Planów koks to jeśli tylko silnik okaże się zdrowy to na bank poleci Program. a chyba mozna ok. 260 kuni zdonić.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
No powoli się składa padło.... niestety przyszedł mi Pas przedni i nie pasi a niby po numerkach taki miał byc.... no i teraz odsyłka i wysyłka drugiego... Maska nieszczesna jeszcze sie nie pomalowała i zderzak. a tak to prawie WSIO Spalanie? hmmm też nie wiem mam nadzieję że mniej niż 1.8T.... z pół litra
-
Spociki w Kielcach
ja mam 2 szt. jedna juz pocieta..
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
No czaki podobny okres na zmiany wybraliśmy też sprzedałem B6 i zakupiłem B7. Pochwale się jak wyjedzie od lakiernika. tylko, Sedan i 2.0T Q ---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Oczywiście Twoja B7 Pieknie się prezentuje. Powodzenia a Modach....