Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Powiem więcej. Będę Wozikiem ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 23:02 ---------- obstawiamy: ja stawiam że przyjadą 4 samochody.
  2. i ja
  3. ja mialem wczoraj spota z kumplem Leonem. wymienialem mu caly wieczor w czym Audi jest Lepsze od seata:) ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- sroda wolna? hmmm.
  4. chyba zmienie auto na poloneza. tam sie zawsze spotykają. i to pod sklepem.
  5. no może.
  6. n ie mas znaczka Quattro a to zawsze jest jak jest Quattro. nie ma też miejsca na znaczek więc gril na 100% był zmieniony chyba że to n ie Quattro HEHE ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- nie zabezpieczyłem jescze bo ich jeszcze nie kupiłem jak kupie to mam zamiar coś wymyśleć.
  7. PIątek tylkow gre wchodzi. ale widze ze sam bede ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- ale to nic. zatankuje dziada i zamiote WTC z liści.
  8. Przygode miał?? bo grill nie oryginalnuy ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- aaa i właśnie. Zrób coś żeby dekielków z Alusów Ci nie ukradli. mi drugiego dnia po zakupie zwineli 200w plecy
  9. duza przepasc miedzy avj? nie! ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- w napedzie i komforcie TAK ---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- spalanie jest fajne. na trasie przy 110 do 8l. ---------- Post dopisany 08-08-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 08:48 ---------- Ale Smutno. Robimy Spot? PIątek>? 18:00?
  10. kup oryginslesy skretne Bixy. ladna landara. ale: szkoda ze dizel i ze oska i ze nie Quattro ;D
  11. <br /><br /> ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- zeby nie było łatwo
  12. Eeee. Bez dekielków?
  13. a dzisiaj w nocy to mi zaje... li 4 dekle od moich wypasionych 18" nosz Kurrr.. 200 zł w plecy. jak nowe zaloze to przykręce, i spiłuję śrubę. Pierdziele.
  14. ja juz mam czym przyjechac więc jestem za.
  15. na co tu patrzec. Marcin zakladaj koła 15" 165 i zobaczysz jak Twoja Landara będzie bokiem szła... Tylko Pamiętaj. WYŁĄCZ ESP
  16. Daniel pokaż no ten środek. Ukrywasz go jak by to tajemnica była
  17. Nooo wypina z Wrotek.
  18. Fajneeee. Powiem Ci, że noooo... UUUAAA
  19. no to jak by mocy starczyło to 300km/h w zasięgu .... i jak by lotnisko ...
  20. eeee to ja jeszcze z pół metra w dół i moge startować |
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI A4 B6 B7 PANEL PRZEŁĄCZNIK SZYB SZYBAMI (2363216805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nic Tylko BRAĆ...
  22. Generalnie to nie wiem jak będzie z tym autem. Nie znam zupełnie tego motoru. tyle co wyczytałem na forum. Ma 97.000 przebiegu więc może będzie z nim wszystko w porządku. jak na razie to jeszcze nim nie jeździłem szybciej niż 50km/h bo nie miał maski i zderzaka Pierwsze jazdy nie dłuugo Co do Planów koks to jeśli tylko silnik okaże się zdrowy to na bank poleci Program. a chyba mozna ok. 260 kuni zdonić.
  23. No powoli się składa padło.... niestety przyszedł mi Pas przedni i nie pasi a niby po numerkach taki miał byc.... no i teraz odsyłka i wysyłka drugiego... Maska nieszczesna jeszcze sie nie pomalowała i zderzak. a tak to prawie WSIO Spalanie? hmmm też nie wiem mam nadzieję że mniej niż 1.8T.... z pół litra
  24. ja mam 2 szt. jedna juz pocieta..
  25. No czaki podobny okres na zmiany wybraliśmy też sprzedałem B6 i zakupiłem B7. Pochwale się jak wyjedzie od lakiernika. tylko, Sedan i 2.0T Q ---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- Oczywiście Twoja B7 Pieknie się prezentuje. Powodzenia a Modach....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.